Aktualne Promocje

Polecaj, zbieraj rabaty.

Poleć bliskim nasze świeżo wypalane kawy. Znajomi dostana prezent a Ty uzyskasz  rabat. Teraz wystarczy kliknąć w ikonkę z prezentem i osoba która otrzyma Wasze polecenie, użyje linka z zaproszenia, odwiedzając sklep, otrzyma prezent w postaci jednorazowego kodu na Darmową Dostawę. Polecający natomiast otrzyma od nas w prezencie jednorazowy kod 5% rabatu na zakupy w naszej palarni. Polecać można również przez portal Facebook. Zapraszamy!

Pozyskane w ten sposób adresy e-mail, nie będą dalej przetwarzane przez SwiezoWypalana.pl.

Rabaty nie dotyczą kategorii; Zestawy Kawy, Kawy Zielone i Abonamentów Kawowych.

 


 

Promocja Zestawu Nowości.

Kup Zestaw Nowości, w skład którego wchodzą:  

a kawę Arabica Tanzania AA Mbeya Southern Highlands dołożymy w prezencie. Można wybrać pomiędzy zestawami 5x250g. lub 5x1000g. 

Obejrzyj produkt Zestaw Nowości

 

 


Koffeehause Master Blend w prezencie.

Do każdego zamówienia kawy złożonego poprzez stronę  SwiezoWypalana.pl, przekraczającego kwotę 200 zł, dodajemy w prezencie 100 g. kawy Koffeehause Master Blend. Do wartości zakupów nie są wliczane zakupy Zestawów Kawy. W promocji nie biorą udziału zamówienia opłacane za pobraniem. Każde zamówienie złożone w naszym sklepie, może brać udział tylko w jednej promocji.

 

 

 

 

 


Hawaii Kona Extra Fancy w prezencie.

Do każdego zamówienia kawy złożonego poprzez stronę  SwiezoWypalana.pl, przekraczającego kwotę 500 zł, dodajemy w prezencie 100 g. kawy Hawaii Kona Extra Fancy. Do wartości zakupów nie są wliczane zakupy Zestawów Kawy. W promocji nie biorą udziału zamówienia opłacane za pobraniem. Każde zamówienie złożone w naszym sklepie, może brać udział tylko w jednej promocji.

 

 

 

 

 


Wild Kopi Luwak w prezencie.

Do każdego zamówienia kawy złożonego poprzez stronę  SwiezoWypalana.pl, przekraczającego kwotę 1000 zł, dodajemy w prezencie 50 g. kawy Wild Kopi Luwak. Do wartości zakupów nie są wliczane zakupy Zestawów Kawy. W promocji nie biorą udziału zamówienia opłacane za pobraniem. Każde zamówienie złożone w naszym sklepie, może brać udział tylko w jednej promocji.

 

 

 

 

 


Konkurs: opinia o kawie.

Co miesiąc będziemy nagradzać  zarejestrowanych autorów najciekawszych opinii o kawie. Konkurs dotyczy opinii umieszczonych w dziale opinia o produkcie, który znajduje się pod każdą z oferowanych u nas kaw. 

Bardzo dziękujemy także za wszystkie pozostałe komentarze. Państwa opinie są dla nas bardzo ważne. Ważne są również dla pozostałych klientów, którzy zapoznając się z nimi, mogą świadomie wybierać pomiędzy kawami. W ocenie komentarzy najważniejsza jest użyteczność dla innych klientów, powinny mówić coś ciekawego o kawie, rodzaju palenia, czy plantacji. Stanowić wartość dodaną dla pozostałych klientów.

 

Każdy z autorów zwycięskich opinii otrzyma paczkę 250 g kawy z Meksyku Monte Grande w prezencie, przy kolejnym zamówieniu.

Kto został nagrodzony w ostatnim rozstrzygniętym konkursie można znaleźć w dziale Aktualności

 

UWAGA: 

Pytania ? serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez Formularz Kontaktowy, komunikator - w dolnym prawym rogu ekranu, telefonicznie +48 733 634 761 ( pn-pt 9-17).

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl