Aktualności

 

Aktualności sklepu z kawą, palarni kawy SwiezoWypalana.pl

 

opinia konsumentów SwiezoWypalana

18-02-2019

Google: Opinie klientów SwiezoWypalana.pl

W ankietach wysyłanych przez Google do klientów SwiezoWypalana.pl, otrzymaliśmy od Państwa ocenę 4,9 w skali od 0 do 5. Chcieliśmy Państwu bardzo podziękować za tak wysoką ocenę naszej pracy i przyrzekamy, że nie spoczniemy do czasu kiedy nie zasłużymy u Państwa na kompletną piątkę :o). Obecna ocena powstała z ankiet wypełnionych przez Państwa w trakcie ostatnich 12 miesięcy.

Ocena, jest dla nas prawdziwą radością i wyróżnieniem, jest to najwyższa ocena sklepu z kawą palarni kawy w Polsce w systemie Opinii konsumenckich Google. Można stale sprawdzać aktualną ocenę poprzez kliknięcie w widget Google Opinie konsumenckie, umieszczony w lewym dolnym roku ekranu na naszych stronach, lub w ten link. Zachęcamy Państwa do udziału w ankietach.

 

01-01-2019

Życzenia na Nowy Rok 2019

Szanowni Państwo.

W pierwszych słowach chcielibyśmy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia Szczęśliwego Nowego Roku 2019 oraz podziękować zarazem, za kończący się rok 2018. To prawdziwy zaszczyt i zobowiązanie dla nas, że zaufaliście Państwo SwiezoWypalana.pl. Jesteśmy dumni, kiedy Państwo wracacie do nas z kolejnymi zamówieniami.

To niesamowite uczucie, kiedy ktoś z Państwa dzwoni i opowiada, jak podał kawę swojej rodzinie i wszyscy byli zachwyceni, a w trakcie tej rozmowy spływają zamówienia i widzimy, że w krótkim odstępie czasu pojawiło się kilka zamówień od osób o identycznym nazwisku, jak nasz rozmówca, ale innych imionach. Dziękujemy, że Państwo polecacie nas swoim najbliższym.

Zdarzają się też takie dni, że wystawiamy zaskakująco dużo faktur dla określonej branży (np.: firm logistycznych, IT, czy dla lekarzy- tylko określonej specjalizacji). Później dowiadujemy się od Państwa, że gdzieś w Polsce odbyła się branżowa konferencja, na której ktoś z Państwa wspomniał o kawie SwiezoWypalanej.pl   

To opis kilku z wielu  przypadków jakich mieliśmy okazję doświadczyć dzięki Państwu w kończącym się 2018 roku . Takie zdarzenia dają siłę na całodniowe czuwania przy kawowych piecach.

Jesteśmy rodzinną firmą, dlatego każdy zadowolony klient, polecający naszą palarnie- to dla nas osobisty sukces.

Kawa to nasza pasja a Państwa satysfakcja to nasz cel – Dziękujemy za kolejny fantastyczny rok.

Sochaccy

SwiezoWypalana.pl

 

świeżo palona kawa dostawa

24-12-2018

Nowa dostawa kawy.

Właśnie dotarły nowe fantastyczne kawy:

Ponadto szereg kaw zostało odnowionych i będziemy już wypalać z nowej dostawy

 

15-12-2018

Gwarancja dostawy przed świętami

Gwarantujemy dostawę przed świętami dla wszystkich zamówień złożonych i opłaconych do 18 grudnia 2018 roku włącznie. Kawa zamówiona i opłacona po 18 grudnia 2018 będzie wypalana i wysyłana po świętach, począwszy od 27.12.2018, według kolejności zamówień.

 

świeżo palona kawa dostawa

01-12-2018

Nowa dostawa kawy.

Właśnie dotarły do nas:

Ponadto do oferty wróciła 

 

kawa pay pal

20-11-2018

PayPal - nowa forma płatności za zakupy.

W związku ze stale rosnącym gronem klientów spoza Polski, uruchomiliśmy kolejną formę płatności za zakupy na SwiezoWypalana.pl. PayPal to mobilna platforma płatności o zasięgu globalnym, pozwalająca podobnie jak Przelewy24 na płatność kartami kredytowymi. 

 

świeżo palona kawa dostawa

31-10-2018

Nowa dostawa kawy z Brazylii!

Właśnie do nas dotarły najświeższe zbiory brazylijskiej kawy: 

Kawa pochodzi ze zbiorów 2018/2019, dopiero kilka dni temu rozładowana z ogromnych  transatlantyckich okrętów. Już wypalamy ją dla Państwa.

 

świeżo palona kawa dostawa

27-10-2018

Nowa dostawa świeżych zbiorów kawy

Do naszej palarni kawy przypłynęła nowa dostawa zbiorów kawy, a w niej znana i lubiana:

Nowe kawy w ofercie SwiezoWypalana.pl

Wszystkie kawy są już dostępne do zamówień.

 

dostawy kawy z palarni

04-10-2018

Nowa kategoria usługi dostawy:"Wysyłka Dziś"

Dostawa Priorytet zmienia się w dostawę "Wysyłka Dziś". Dostawa będzie w dwóch wariantach; Kurier "Wysyłka Dziś" oraz Paczkomat "Wysyłka Dziś". Wydłużeniu ulegają godziny do których można składać zamówienie. "Wysyłka Dziś" gwarantuje wysyłkę zamówienia, jeżeli zostało złożone i opłacone do godziny 12:00.

Wysyłka zamówień usługą "Wysyłka Dziś" odbywa się tego samego dnia roboczego w którym złożono i opłacono zamówienie, jeżeli zamówienie zostało złożone do godziny 12:00 w południe. Jeżeli opłacone zamówienie zostało złożone  po godzinie 12:00 w południe, wysyłka nastąpi w następnym dniu roboczym. Szczegóły znajdziecie Państwo w zakładce  DOSTAWA

 

świeżo palona kawa dostawa

17-09-2018

Nowa dostawa świeżych zbiorów kawy

Do naszej palarni zawitała nowa dostawa ostatnich zbiorów kawy, a w niej

znane i lubiane:

Nowe kawy w ofercie SwiezoWypalana.pl

Wszystkie kawy znajdziecie Państwo klikając w link Nowa Dostawa. Nowości jak zwykle w zakładce Nowości

 

świeżo palona kawa dostawa

06-06-2018

Teraz Darmowa Dostawa Kurier Standard już dla zamówień od 50 zł 

Obniżeniu również ulegają ceny usług kurierskich i paczkomaty. Zapraszamy do zapoznania się z nowym cennikiem dostaw DOSTAWY

 

świeżo palona kawa szybka dostawa

06-06-2018

Zmiany w obsłudze kurierskiej

W celu przyspieszenia dostaw  i poprawy jej jakości do obsługi zamówień jako Kurier Standard oraz Kurier Priorytet, zostaje włączona firma Inpost, która dotychczas zajmowała się tylko dostawami zamówień do Paczkomatów.

 

świeżo palone kawy dostawa

06-06-2018

Nowa opcja dostępna przy zamawianiu kawy

Przy większości dostępnych kaw w naszej ofercie znajdziecie Państwo dodatkowe nieobowiązkowe zapytanie ( zaraz po wyborze  stopnia palenia) o to kiedy mamy wypalić dla Państwa kawę. 

EXTRA to wypalenie kawy w dniu realizacji wysyłki-skorzystanie z tej opcji powoduje naliczenie dodatkowej opłaty 3 zł. Po wyborze automatycznie zwiększona zostanie wyświetlana cena kawy. Opcja szczególnie polecana dla amatorów kawy wypalanej na ciemno.

STANDARD to kawa wypalana do 24 godzin przed wysyłką-skorzystanie z tej opcji nie spowoduje naliczenia żadnych dodatkowych opłat.

Brak wyboru w trakcie zakupów powoduje realizację w trybie STANDARD. 

Wybranie opcji EXTRA wraz z usługą KURIER PRIORYTET to kawa w domu lub biurze w nawet mniej niż 24 godziny od wypalenia. Usługę stworzyliśmy dla tych z Państwa, którzy oczekują jeszcze świeższej kawy!

 

sklep świeżo palona kawa dostawa

01-03-2018

Nowa poprawiona wyszukiwarka kawy. 

W związku ze stale zwiększającą się liczbą kaw dostępnych w ofercie SwiezoWypalana.pl, poprawiliśmy funkcjonowanie wyszukiwarki.

Obecnie wystarczy wpisać trzy pierwsze znaki aby wyświetlony został cały zestaw sugestii kaw z wszystkich działów. Zapraszamy do przetestowania i podzielenia się z nami swoimi uwagami.

To jednak nie wszytko, jeżeli cenicie Państwo w kawie określone smaki/nuty smakowe - w wyszukiwarce wystarczy wpisać np. "orzechy" i wówczas otrzymacie Państwo wszystkie kawy w których opisach smaku zawarte są nuty smakowe "orzechy".

 

sklep kawa dostawa

01-02-2018

Nowe kawy w ofercie sklepu z kawą

Mamy przyjemność przedstawić Państwu zupełnie nowe kawy w naszej ofercie

  1. Kawa Kolumbia Excelso z regionu Huila
  2. Kawa z Kostaryki, znamienity region Tarrazu
  3. Kawa z Brazylii z regionu Cerrado Mineiro Red Diamond
  4. Kawa z Kolumbii z regionu Narino Microlot

 

kawa sklep dostawa

01-01-2018

Zmiany...

Kawa jest naszą pasją i dzięki Państwu, naszym klientom stała się po 4 latach prawdziwą kawową manufakturą a dla nas przygodą życia, z czego jesteśmy dumni.

Dziękujemy Państwu za to, że jesteście z nami, za wszystkie opinie i cenne uwagi.

Miło nam poinformować, że w związku z dynamicznym rozwojem palarni kawy Dom Kawy Sochaccy, zdecydowaliśmy o założeniu odrębnej firmy, która skupi swoją działalność na imporcie zielonej kawy oraz wypalaniu kaw świata. Zmiana ma na celu stałe podnoszenie jakości oferowanych kaw, jak też poszerzanie dostępnego asortymentu przy zachowaniu najlepszego stosunku jakości do ceny. Nowa firma to po prostu SwiezoWypalana.pl   :-) 

 

dostawy kawy z palarni

01-10-2017

Nowa kategoria usługi dostawy; Priorytet

Miło nam poinformować o uruchomieniu nowej usługi dostawy Priorytet. Dostawa będzie w dwóch wartiantach; Kurier Priorytet  oraz Paczkomat Priorytet  

Wysyłka zamówień usługą Priorytet odbywa się tego samego dnia roboczego w którym złożono opłacone zamówienie, jeżeli zamówienie zostało złożone do godziny 8 rano. Jeżeli opłacone zamówienie zostało złożone po godzinie 8:00 rano wysyłka nastąpi w następnym dniu roboczym. Szczegóły znajdziecie Państwo w zakładce  DOSTAWA


 

świeżo palona kawa nowe etykiety

Zmieniamy się dla Państwa

Już od kilku dni stopniowo wprowadzamy realizację wysyłek w nowej szacie graficznej. Będziemy wdzięczni za Państwa uwagi i komentarze. Celem wprowadzonych zmian było umieszczenie jeszcze więcej informacji o kawie w możliwie najbardziej czytelnej i estetycznej formie.

 

 świeżo palona kawa oznaczenie etykiet

Zmiany na etykietach SwiezoWypalana.pl

Dla większej transparentności i Państwa wygody wprowadzamy nowe oznaczenia na etykietach. 

 

świeżo palona kawa aktualności

01-08-2017

Nowe kawy w naszej ofercie

Poszerzamy ofertę o całą serię nowych ziarenek.

 

Wszystkie nowości w naszej ofercie najłatwiej znaleźć w zakładce Nowościnowe kawy sklep kawa 

 

sklep kawa aktualności

31-07-2017

Nowe kawy w naszej ofercie. Kamerun!

Tym razem poszerzamy ofertę kaw z Afryki - jednocześnie wprowadzamy 2 nowości z jednego kraju Kamerunu. Zapraszamy Państwa do spróbowania kawy Kamerun Santa i Mt. Oku  Wspaniałe ziarna wprost z serca Afryki. Idealne na gorące lato.

  

kawa sklep aktualności

31-07-2017

Konkurs: Opinia miesiąca 07-2017

Państwa opinia o kawach świata oraz usługach kawowych dostępnych w naszej palarni jest dla nas bardzo ważna. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie:"Opinia o kawie". Udział biorą wszystkie Państwa opinie wyrażone na karcie kawy, którą Państwo zakupiliście. Do wygrania opakowanie 250 g. Kawy Miesiąca.

W lipcu wybraliśmy autora najciekawszej opinii o kawie. Nagrodzona zostaje :-)

Mariola Tu.  Usługa: Ekspresowa wysyłka kawy - "Kupiłam w czwartek i byłam przekonana że dostanę kawą w poniedziałek,  Jakie było zaskoczenie jak 2 godziny po zakupie kawy z ekspresową wysyłka dostałam informację o zmianie statusu że zamówienie zostało wysłane. Kawę miałam w piątek . Rewelacja obsługa sklepu fantastyczna - trzymajcie tak dalej!!!."

Dziękujemy wszystkim z Państwa, którzy zechcieli podzielić się opinią o zakupionej u nas kawie i o naszych usługach. Autorowi wybranej opinii gratulujemy i prosimy o więcej. Nagroda to 250 g Kawy Miesiąca w prezencie. Nagroda zostanie dołączona do najbliższego zamówienia. Uprzejmie prosimy o kontakt.

    

świeżo palona kawa wiadomości

01-07-2017

Nowe kawy w naszej ofercie i to dwie!

Po długich poszukiwaniach nowych niesamowitości kawowych prezentujemy Państwu dwie nowe arabiki z Ameryki Środkowej; Salwadoru i Kostaryki. Od tej chwili wszystko w Państwa rękach; wpadły na chwile czy awansują do stałej oferty? Pokornie czekamy na Państwa opinię, licząc na żywa dyskusję w dziale opinii o kawie, pod każdą z kaw.Serdecznie zapraszamy do próbowania i wyrażania swojego zdania.

 

kawa płatność kartą w sklepie

01-07-2017

Uruchomienie płatności kartą kredytową.

Miło nam poinformować, że jest już aktywna możliwość płacenia za zamówienia w naszym sklepie kartami kredytowymi MasterCard i Visa. Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

 

opinie o świeżo palonej kawie

30-06-2017

Konkurs: Opinia miesiąca 06-2017

Państwa opinia o kawach świata dostępnych w naszej palarni jest dla nas bardzo ważna. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie:"Opinia o kawie". Udział biorą wszystkie Państwa opinie wyrażone na karcie kawy, którą Państwo zakupiliście. Do wygrania opakowanie 250 g. Kawy Miesiąca.
W czerwcu wybraliśmy autora najciekawszej opinii o kawie. Nagrodzony zostaje :-)
Irek. Kawa Wild Kopi Luwak Arabica Indonezja - "Kopi Luwak to zasłużenie najlepsza kawa na świecie-gdyby jeszcze ta cena była odrobinę bardziej przystępna- tutaj świeżo palona - szanowna palacze czy jak tam po polsku nazwać Waszą profesję - robicie naprawdę świetna robotę z kawą." Kawa Wild Kopi Luwak

Dziękujemy wszystkim z Państwa, którzy zechcieli podzielić się opinią o zakupionej u nas kawie. Autorowi wybranej opinii gratulujemy i prosimy o więcej. Nagroda to 250 g Kawy Miesiąca w prezencie. Nagroda zostanie dołączona do najbliższego zamówienia. Uprzejmie prosimy o kontakt.

 

 

logo świeżo palona kawa

31-05-2017

Zmieniamy się dla Państwa

Sklep i palarnia kawy Dom Kawy Sochaccy ma nową identyfikację wizualną. Co Państwo sadzicie na temat nowego projektu?

Od poniedziałku 19 czerwca nastąpiły pierwsze realizacje zamówień z nowymi etykietami, nowym logo. Dla Państwa wygody każda paczka wypalonej kawy z naszej palarni będzie posiadała naklejkę "zamknij-otwórz". Serdecznie zapraszamy do wyrażania swoich opinii o wdrażanych zmianach.

 

kawa świeżo palona opinie

30-05-2017

Konkurs: Opinia miesiąca 05-2017

Mirosław. Kawa Wild Kopi Luwak Arabica Indonezja - "Wróciłem po dwóch latach do smaku tej kawy, to jest coś czego się nie zapomina, pełne jasności  i aksamitu toffi z delikatnym nie gorzkim kakao, żadnej kwasowości. Warto Kopi luwaka spróbować choć raz, żeby wiedzieć czego szukać. Niesamowita kawa drugiej takiej nie ma na świecie, albo ja nie trafiłem." Kawa Wild  Kopi Luwak

Szymon B.  Kawa Kolumbijska Excelso Hacienda Monaco Arabica- "Kawa  słodkawa, typowa dla obszarów kolumbijskich. Warta polecenia."  Kawa Kolumbia Excelso Hacienda Monaco

Tomasz Doffman. Kawa Gwatemala Finca Carolinas. "Dziś rano spróbowałem tej robusty, przyznaję szczerze, że pełen obaw. Rano jak zawsze kawę piję dla kofeiny stąd wybór robusty.  Kawa jest niesamowita, oczywiście w kategoriach właśnie robusty brak ziemistości i ta ciemna czekolada, wyczuwalne trochę nuty zbożowe. Świetna na jasno palona ale chciałbym Jeszce spróbować na ciemno, może przy następnym zamówieniu. Polecam - naprawdę dobra solidna robusta." Kawa Gwatemala Finca Carolinas Robusta

Dziękujemy wszystkim z Państwa, którzy zechcieli podzielić się opinią o zakupionej u nas kawie. Autorom wybranych opinii gratulujemy i prosimy o więcej. Wybrani powyżej autorzy otrzymują po 250 g Kawy Miesiąca w prezencie. Nagrody zostaną dołączone do najbliższego  Państwa zamówienia. Uprzejmie prosimy o kontakt.

 

 

świeżo palona kawa sklep opinie

30-05-2017

Konkurs: Opinia miesiąca 04-2017

Państwa opinia o kawach świata dostępnych w naszej palarni jest dla nas bardzo ważna. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie:"Opinia o kawie". Udział biorą wszystkie Państwa opinie wyrażone na karcie kawy, którą Państwo zakupiliście. Do wygrania opakowanie 250 g. Kawy Miesiąca.
W kwietniu wybraliśmy autorów najciekawszych opinii o kawie. Nagrodzeni zostają :-)

Wojciech S. Kawa Brazylijska Doce Diamantina Arabica- "Próbowałem różnych kaw: Pellini, Bazzara, Lavazza, Illy... i w końcu znalazłem swój ideał. Najlepsza kawa jaką do tej pory piłem. Po ostatniej popołudniowej kawie nie mogę wprost doczekać się poranka :D."  Kawa Brazylia Doce Diamantina

Kasia. Kawa Meksykańska Finca Monte Grande Arabica- "Kawa czekoladowa i pachnąca owocami. Ciekawe zestawienie, warte spróbowania. Kawa ładnie się parzy i cudownie smakuje. Super ziarnista arabika...". Kawa Meksyk Finca Monte Grande

Igor Z. Kawa Brazylijska Yellow Bourbon Fazenda "Znana na świecie Brazylijska Yellow Bourbon, pijałem ją już wcześniej i znam jej smak, ale tu zdecydowanie intensywniejsza w aromacie i smaku, jakby nieco mocniejsza nuta pomarańczy, doskonale podkreślona nuta czekoladowego posmaku. Kawa doskonała. Ziarna piękne. Smak dokładnie taki jak być powinien. Idealna świeżość. Mój nowy ekspres ciśnieniowy pokochał ta kawę tak jak ja :-)." Kawa Brazylia Yellow Bourbon Fazenda 

Dziękujemy wszystkim z Państwa, którzy zechcieli podzielić się opinią o zakupionej u nas kawie. Autorom wybranych opinii gratulujemy i prosimy o więcej. Wybrani powyżej autorzy otrzymują po 250 g Kawy Miesiąca w prezencie. Nagrody zostaną dołączone do najbliższego  Państwa zamówienia. Uprzejmie prosimy o kontakt.

 

 

 

sklep kawa nowości

Nowa kawa: Wild Kopi Luwak

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu, na chwilę obecną jako jedyni w Polsce, prawdziwą, certyfikowaną kawę arabica  premium Wild Kopi Luwak

Kawa Wild Kopi Luwak to unikatowy smak kawy wynikający z tego, że podlega nietypowej selekcji wykonanej siłami natury jak też zupełnie inaczej jest przetwarzana. 

Kawa Wild Kopi Luwak to unikatowe, aksamitne nuty smakowe karmelu i czekolady.

Serdecznie zapraszamy: https://swiezowypalana.pl/pl/p/Wild-Kopi-Luwak-Premium-Arabika-Indonezja/337

 

 

 kawa-aktualnosci

sklep kawa aktualne informacje

Nowe kawy!

Nowe kawy w naszej ofercie. Zapraszamy do lektury i próbowania

 

 

 kawa-aktualnosci

palarnia kawy nowe kawy

Nowe kawy!

W naszej ofercie nadal dostępna jest również podstawowa kawa z Etiopii  Etiopia Yirgacheffe Standard   

 

kawa-aktualnosci

palarnia kawy aktualności

Nowe kawy!

Nie mogliśmy koło tej zimy przejść obojętnie, już od jesieni przygotowywaliśmy się do tych mieszanek i o to jest spełnienie - zapraszamy do podzielenia się opiniami.

 

Strony
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl