SZYBKA KAWKA; zamówienia złożone do 13 wypalimy i wyślemy tego samego dnia

733634761 (pn-czw; 9-16)

 sklep kawa zamówieniekontakt

kawa świeżo palona GRATIS  dostawa gratis wypalamy w dniu wysyłki

Aktualności

Sklep kawa, palarnia kawy SwiezoWypalana.pl

sklep kawa aktualnosci23-03-2023

W dniu 23-03-2023 o godzinie 12:00 zostanie wyłączony program lojalnościowy Stałe Rabaty.

 


 

  

16-01-2023

Szybka Kawka/Tania Kawka

Realizacja zamówień w okresie światecznymTANIA KAWKA

"TANIA KAWKA" to nasza propozycja zakupu kawy z bardzo atrakcyjnym rabatem dla tych wszystkich z Państwa, którzy planują z wyprzedzeniem zakup kawy w sklepie. Kawy w promocji "TANIA KAWKA", mają przedłużony czas dostawy. Czas rozpoczęcia wysyłki kawy ze wskazanej promocji umieszczony jest karcie każdej kawy oraz w aktualnym regulaminie promocji. Zwykle wszystkie zamówienia z promocji realizujemy w ciągu 2-3 dni, licząc od dnia rozpoczęcia wysyłki. W promocji biorą udział tylko kawy z zamówień przedpłaconych. W promocji nie biorą udziału zamówienia z metodą płatności  " za pobraniem".  Jeżeli w tym samym zamówieniu pojawią się kawy z różnymi terminami realizacji np. z promocji "TANIA KAWKA" oraz z pozostałej części oferty - zamówienie wypalimy i wyślemy zgodnie z terminem promocyjnym realizacji (wydłużonym). Warto rozdzielić zamówienia promocyjne od pozostałych. Kawy z promocji "TANIA KAWKA" wypalamy i wysyłamy w ten sam dzień, tak więc jest to doskonały sposób na zakup w bardzo atrakcyjnej cenie świeżo palonej kawy. 

Regulamin aktualnej promocji

 

Realizacja zamówień w okresie światecznymSZYBKA KAWKA

To nasza propozycja dla wszystkich z Państwa, którym zostało ziarenek świeżo palonej  kawy na góra jeszcze jedną filiżankę. W celu uruchomienia "SZYBKA KAWKA" wystarczy złożyć zamówienie w naszym sklepie z kawą SwiezoWypalana.pl do godziny 13:00, w dzień roboczy. Zamówienie trafi bezpośrednio do naszego systemu w palarni, przyszykujemy  zieloną kawę i wrzucimy do pieca, ustawiając profil palenia na taki jaki Państwo wybraliście w zamówieniu. Żeby nic nie przeszkodziło w realizacji "SZYBKA KAWKA", najlepiej wybrać formę opłaty za zamówienie jak przedpłata lub płatność za pobraniem.  W zdecydowanej większości kraju, "SZYBKA KAWKA" będzie u Państwa już w następnym dniu roboczym. Zamówienia złożone po godzinie 13:00 będą wypalane w następnym dniu roboczym.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

28-10-2022

Realizacja zamówień

Zamówienia złożone w dniach od 28/10/2022 (po godzinie 13:00) do 01/11/2022 zostaną wypalone i wysłane w dniu 02/11/2022, zgodnie z kolejnością złożenia.

 


 

19-09-2021

Międzynarodowy Dzień Kawy 2021

 

przeczytaj więcej

 


 

05-09-2021

Kawa leżakowana

 

przeczytaj więcej

 


 

27-03-2021

Nowy standard dla zamówień kawy w sklepie internetowym z kawą SwiezoWypalana.pl

 

przeczytaj więcej

 


 

25-11-2020

Opinie klientów SwiezoWypalana.pl

 

Nowa ocena klientów sklepu z kawą SwiezoWypalana.pl

przeczytaj więcej

 


05-11-2020

Pomagamy szpitalom

wspieramy medyków w walce COVID-19

Nie pozostajemy obojętni na to co się dzieje wokół nas w związku z COViD.

 

W dniu 31 października 2020 przekazaliśmy do centralnego szpitala MSWIA akcesoria do przygotowywania kawy oraz świeżo paloną kawę.

 

Darowizna przekazana został na potrzeby nowo powstającego Szpitala Narodowego.

 

Akcesoria do kawy zostały zakupione ze środków własnych SwiezoWypalana.pl a kawa oczywiście z Rzemieślniczej Palarni Kawy Sochaccy.

 

 

 

 

 

 


08-09-2020

Nowa gramatura kawy

 

Wprowadzamy, kolejną już 4 standardową gramaturę kawy. Opakowanie 75 gram wystarczy na 10 filiżanek espresso i umożliwi spróbowanie różnych kaw świata z palarni kawy Sochaccy, niewielkim kosztem. Każdą kawę dostępną w  sklepie z kawą wypalamy pod indywidualne oznakowane zamówienie.

Wypalanie tak małych ilości kawy, stało się możliwe dzięki kolejnemu powiększeniu parku maszynowego, tym razem o  piec przeznaczony właśnie do wypalania próbek kawy. Wszystkie piece do kawy są pod kontrolą wspólnego systemu monitorującego profile palenia stąd profil palenia zostanie utrzymany na każdej porcji palonej kawy.

 


 

legenda etykiety kawy SwiezoWypalana.pl

27-08-2020

 Zmiany na etykiecie

 

Każda kawa w palarni kawy Sochaccy, jest wypalana pod konkretne zindywidualizowane zamówienie.

Po drobnych wizualnych zmianach na etykiecie, znajdziecie Państwo Wasz numer zamówienia, z którego pochodzi kawa. Ponadto, jeżeli kawa była zamawiana jako mielona, znajdziecie Państwo również ikonkę do jakiego sposobu przygotowania mieliliśmy Państwa kawę.

Tajemniczy kod paskowy na dole etykiety, to informacja z naszego systemu jak kawa została wypalona ( kod profilu wypalenia).

 

Tradycyjnie znajdziecie również Państwo pełną informację o kawie; na jakiej wysokości były uprawy, jaka odmiana czy data wypalenia kawy.


 

25-03-2020

Realizacja zamówień

Szanowni Państwo.

W związku z zaistniałą sytuacja dotyczącą COVID-19, zapewniamy, że realizujemy zamówienia w trybie ciągłym.

Palarnia kawy jak i sklep internetowy z kawą działają normalnie. Zamówienia kawy realizujemy zgodnie z deklarowanymi terminami. Dostępność każdej kawy uwidoczniona jest na karcie.

Dokładamy wszelkich starań, aby paczki docierały do Państwa jak najszybciej - nie odnotowaliśmy żadnych opóźnień po stronie firm kurierskich.

 W przypadku pojawiających się pytań zapraszamy do kontaktu.

 

Sochaccy

 


 

 

19-01-2020

Nowa dostawa kawy z całego świata

 

WIĘCEJ

 


17-12-2019

Realizacja zamówień w okresie świątecznym

Zamówienia z wysyłką Standard złożone do dnia 17 grudnia 2019 roku włącznie, zostaną wysłane najpóźniej do 21 grudnia 2019 roku.

Realizacja zamówień z Wysyłki Dziś zgodnie z deklaracją, dla zamówień złożonych do 21 grudnia 2019 roku, do godziny 12:00, w dniu złożenia zamówienia.

Realizacja zamówień z wysyłką Standard złożonych w dniach od 18 do 29 grudnia 2019 roku, rozpocznie się najpóźniej zgodnie z kolejnością spływania z dniem 30 grudnia 2019 roku.

 

 


05-12-2019

100% terminowych realizacji zamówień z Black Days

Dziękujemy że Państwo zaufaliście nam tak licznie. To były prawdziwie rekordowe dni. Właśnie zakończyliśmy ostatnie wysyłki Państwa kawy

Zapraszamy również w zwykłe dni po świeżo wypalane kawy z całego świata!


 

10-11-2019

Paczkomaty Inpost - nowa funkcja

Dla wszystkich klientów SwiezoWypalana.pl, korzystających z formy dostawy jaką są Paczkomaty mamy dobre wiadomości. Przed świętami wchodzi nowa funkcjonalność przy odbiorze paczki.

WIĘCEJ


 17-10-2019 

Dostawa nowych kaw

Szczęśliwie po długich oczekiwaniach i licznych przeciwnościach losu, kawy najpierw dopłynęły do portu, a później dojechały do palarni kawy. Teraz już dostępne w ofercie; zarówno jako kawy pojedyncze jaki i w zestawach.

Zapraszamy!

WIĘCEJ


 10-09-2019 

Realizacja zamówień złożonych w czasie przerw

W związku z dużą ilością zamówień złożonych przez Państwa w okresie przerwy - za które serdecznie dziękujemy, zdecydowaliśmy się przyspieszyć wysyłkę i rozpoczynamy ją z dniem dzisiejszym. Po kliknięciu na poniższy link można się dowiedzieć na jakim etapie realizacji znajdujemy się. Ci z Państwa, którzy zarejestrowali się w naszym sklepie z kawą ( do czego serdecznie zachęcamy, choćby z powodu programu lojalnościowego Stałe Rabaty) zapraszamy do zalogowania się, w panelu klienta widoczny będzie status indywidualnego zamówienia.

WIĘCEJ


25-08-2019 

Przerwa w realizacji zamówień.

Zamówienia złożone  od 29 sierpnia do 11 września 2019 roku, będą realizowane od 12 września 2019 roku, zgodnie z kolejnością złożenia i opłacenia. Abonamenty których wysyłka przypada na tygodnie 35 i 36, zostaną wysłane przed przerwą.


 10-08-2019 

Dlaczego warto kupować kawę świeżo paloną na SwiezoWypalana.pl?

Jest wiele powodów, które można wymieniać, najważniejszy z nich to kawa świeżo palona wysyłana do 24 godzin od wypalenia. Blisko 100 kaw świata, które wypalamy indywidualnie dla każdego klienta, zgodnie z preferencjami zamawiającego. Blisko 1 800 możliwych kombinacji.

WIĘCEJ


04-08-2019 

Nowe dostawa kawy już palarni, zapraszamy do sklepu z kawą.

Przebierane, próbowane, wybierane, wypalane i skompletowane - nowa dostawa zielonej kawy single origin i kawa speciality - teraz kluczowy egzamin jak nowości Państwu przypadną do gustu?

WIĘCEJ


20-07-2019 

"Stałe Rabaty" - program lojalnościowy sklepu z kawą SwiezoWypalana.pl

Zapraszamy Państwa do udziału w programie lojalnościowym sklep kawa SwiezoWypalana.pl.

WIĘCEJ


20-07-2019 

Wyszukiwanie kaw - nowa zaawansowana forma wyszukiwania kaw w sklepie SwiezoWypalana.pl

Mamy przyjemność zaprezentować, zupełnie nowy sposób wyszukiwania kaw w naszym sklepie...

WIĘCEJ


16-06-2019 

Nowe kawy w palarni, dostępne już w sklepie z kawą.

Własnie przywitaliśmy nasze długo oczekiwane i wybierane worki kawy z całego świata i chcielibyśmy jak najszybciej Państwu zaprezentować...

WIĘCEJ


 20-05-2019

Zmiana logo Rzemieślnicza Palarnia Kawy Sochaccy.

WIĘCEJ 


 

23-04-2019

Sklep Kawa - Nowość na SwiezoWypalana.pl

Nowa oferta dla tych z Państwa, którzy szukają oferty palarni kawy z atrakcyjną ceną i szybkiej wysyłki...

WIĘCEJ


16-04-2019

Życzenia Wielkanocne.

Spokoju, zdrowia i aromatu kawy świeżo palonej w całym domu a także....

WIĘCEJ


10-04-2019

Opinie SwiezoWypalana.pl

Już teraz każdy klient SwiezoWypalana.pl może wyrazić swoja opinię o kawie która została zakupiona w naszym sklepie z kawą.

WIĘCEJ 


05-04-2019 

Zmiany w wyglądzie strony sklepu z kawą SwiezoWypalana.pl

Z dniem dzisiejszym ruszyła nowa odsłona sklepu palarnia kawy...

WIĘCEJ


25-03-2018 

Nowe kawy w palarni, dostępne już w sklepie z kawą.

Własnie przywitaliśmy nasze długo oczekiwane i wybierane worki kawy z całego świata i chcielibyśmy jak najszybciej Państwu zaprezentować...

WIĘCEJ


18-02-2019 

Google: Opinie konsumentów o SwiezoWypalana.pl

Nowa funkcjonalność w sklepie SwiezoWypalana.pl przy wykorzystaniu mechanizmów Google opinie Konsumentów.

WIĘCEJ


01-01-2019 

Życzenia na Nowy Rok 2019

W pierwszych  godzinach Nowego Roku 2019, chcielibyśmy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia szczęśliwego Nowego Roku.

WIĘCEJ


24-12-2018

Sklep kawa - nowe kawy na SwiezoWypalana.pl 

Jeszcze przed świętami udało się nam sprowadzić całkiem pokaźna grupę nowych kaw

WIĘCEJ


 01-12-2018

Sklep kawa - nowe kawy na SwiezoWypalana.pl 

Właśnie do nas dotarły, zupełnie nowe, świeże kawy...

WIĘCEJ

 


 20-11-2018

PayPal - nowa forma płatności za zakupy kawy na SwiezoWypalana.pl 

W związku ze rosnącym liczba klientów SwiezoWypalana.pl z zagranicy, zdecydowaliśmy się uruchomić..

WIĘCEJ

świeżo palona kawa dostawa

31-10-2018

Nowa dostawa kawy z Brazylii!

Właśnie do nas dotarły najświeższe zbiory brazylijskiej kawy:

Kawa pochodzi ze zbiorów 2018/2019, dopiero kilka dni temu rozładowana z ogromnych transatlantyckich okrętów. Już wypalamy ją dla Państwa.

 

świeżo palona kawa dostawa

27-10-2018

Nowa dostawa świeżych zbiorów kawy

Do naszej palarni kawy przypłynęła nowa dostawa zbiorów kawy, a w niej znana i lubiana:

Nowe kawy w ofercie SwiezoWypalana.pl

Wszystkie kawy są już dostępne do zamówień.

 

dostawy kawy z palarni

04-10-2018

Nowa kategoria usługi dostawy:"Wysyłka Dziś"

Dostawa Priorytet zmienia się w dostawę "Wysyłka Dziś". Dostawa będzie w dwóch wariantach; Kurier "Wysyłka Dziś" oraz Paczkomat "Wysyłka Dziś". Wydłużeniu ulegają godziny do których można składać zamówienie. "Wysyłka Dziś" gwarantuje wysyłkę zamówienia, jeżeli zostało złożone i opłacone do godziny 12:00.

Wysyłka zamówień usługą "Wysyłka Dziś" odbywa się tego samego dnia roboczego w którym złożono i opłacono zamówienie, jeżeli zamówienie zostało złożone do godziny 12:00 w południe. Jeżeli opłacone zamówienie zostało złożone po godzinie 12:00 w południe, wysyłka nastąpi w następnym dniu roboczym. Szczegóły znajdziecie Państwo w zakładce DOSTAWA

 

świeżo palona kawa dostawa

17-09-2018

Nowa dostawa świeżych zbiorów kawy

Do naszej palarni zawitała nowa dostawa ostatnich zbiorów kawy, a w niej

znane i lubiane:

Nowe kawy w ofercie SwiezoWypalana.pl

Wszystkie kawy znajdziecie Państwo klikając w link Nowa Dostawa. Nowości jak zwykle w zakładce Nowości

 

świeżo palona kawa szybka dostawa

06-06-2018

Zmiany w obsłudze kurierskiej

W celu przyspieszenia dostaw i poprawy jej jakości do obsługi zamówień jako Kurier Standard oraz Kurier Priorytet, zostaje włączona firma Inpost, która dotychczas zajmowała się tylko dostawami zamówień do Paczkomatów.

 

świeżo palone kawy dostawa

06-06-2018

Nowa opcja dostępna przy zamawianiu kawy

Przy większości dostępnych kaw w naszej ofercie znajdziecie Państwo dodatkowe nieobowiązkowe zapytanie ( zaraz po wyborze stopnia palenia) o to kiedy mamy wypalić dla Państwa kawę.

EXTRA to wypalenie kawy w dniu realizacji wysyłki-skorzystanie z tej opcji powoduje naliczenie dodatkowej opłaty 3 zł. Po wyborze automatycznie zwiększona zostanie wyświetlana cena kawy. Opcja szczególnie polecana dla amatorów kawy wypalanej na ciemno.

STANDARD to kawa wypalana do 24 godzin przed wysyłką-skorzystanie z tej opcji nie spowoduje naliczenia żadnych dodatkowych opłat.

Brak wyboru w trakcie zakupów powoduje realizację w trybie STANDARD.

Wybranie opcji EXTRA wraz z usługą KURIER PRIORYTET to kawa w domu lub biurze w nawet mniej niż 24 godziny od wypalenia. Usługę stworzyliśmy dla tych z Państwa, którzy oczekują jeszcze świeższej kawy!

 

sklep świeżo palona kawa dostawa

01-03-2018

Nowa poprawiona wyszukiwarka kawy.

W związku ze stale zwiększającą się liczbą kaw dostępnych w ofercie SwiezoWypalana.pl, poprawiliśmy funkcjonowanie wyszukiwarki.

Obecnie wystarczy wpisać trzy pierwsze znaki aby wyświetlony został cały zestaw sugestii kaw z wszystkich działów. Zapraszamy do przetestowania i podzielenia się z nami swoimi uwagami.

To jednak nie wszytko, jeżeli cenicie Państwo w kawie określone smaki/nuty smakowe - w wyszukiwarce wystarczy wpisać np. "orzechy" i wówczas otrzymacie Państwo wszystkie kawy w których opisach smaku zawarte są nuty smakowe "orzechy".

 

sklep kawa dostawa

01-02-2018

Nowe kawy w ofercie sklepu z kawą

Mamy przyjemność przedstawić Państwu zupełnie nowe kawy w naszej ofercie

  1. Kawa Kolumbia Excelso z regionu Huila

  2. Kawa z Kostaryki, znamienity region Tarrazu

  3. Kawa z Brazylii z regionu Cerrado Mineiro Red Diamond

  4. Kawa z Kolumbii z regionu Narino Microlot

 

kawa sklep dostawa

01-01-2018

Zmiany...

Kawa jest naszą pasją i dzięki Państwu, naszym klientom stała się po 4 latach prawdziwą kawową manufakturą a dla nas przygodą życia, z czego jesteśmy dumni.

Dziękujemy Państwu za to, że jesteście z nami, za wszystkie opinie i cenne uwagi.

Miło nam poinformować, że w związku z dynamicznym rozwojem palarni kawy Dom Kawy Sochaccy, zdecydowaliśmy o założeniu odrębnej firmy, która skupi swoją działalność na imporcie zielonej kawy oraz wypalaniu kaw świata. Zmiana ma na celu stałe podnoszenie jakości oferowanych kaw, jak też poszerzanie dostępnego asortymentu przy zachowaniu najlepszego stosunku jakości do ceny. Nowa firma to po prostu SwiezoWypalana.pl :-)

 

dostawy kawy z palarni

01-10-2017

Nowa kategoria usługi dostawy; Priorytet

Miło nam poinformować o uruchomieniu nowej usługi dostawy Priorytet. Dostawa będzie w dwóch wartiantach; Kurier Priorytet oraz Paczkomat Priorytet

Wysyłka zamówień usługą Priorytet odbywa się tego samego dnia roboczego w którym złożono opłacone zamówienie, jeżeli zamówienie zostało złożone do godziny 8 rano. Jeżeli opłacone zamówienie zostało złożone po godzinie 8:00 rano wysyłka nastąpi w następnym dniu roboczym. Szczegóły znajdziecie Państwo w zakładce DOSTAWA


Zmieniamy się dla Państwa

Już od kilku dni stopniowo wprowadzamy realizację wysyłek w nowej szacie graficznej. Będziemy wdzięczni za Państwa uwagi i komentarze. Celem wprowadzonych zmian było umieszczenie jeszcze więcej informacji o kawie w możliwie najbardziej czytelnej i estetycznej formie.

 

świeżo palona kawa oznaczenie etykiet

Zmiany na etykietach SwiezoWypalana.pl

Dla większej transparentności i Państwa wygody wprowadzamy nowe oznaczenia na etykietach.

 

świeżo palona kawa aktualności

01-08-2017

Nowe kawy w naszej ofercie

Poszerzamy ofertę o całą serię nowych ziarenek.

 

Wszystkie nowości w naszej ofercie najłatwiej znaleźć w zakładce Nowościnowe kawy sklep kawa

 

sklep kawa aktualności

31-07-2017

Nowe kawy w naszej ofercie. Kamerun!

Tym razem poszerzamy ofertę kaw z Afryki - jednocześnie wprowadzamy 2 nowości z jednego kraju Kamerunu. Zapraszamy Państwa do spróbowania kawy Kamerun Santa i Mt. Oku Wspaniałe ziarna wprost z serca Afryki. Idealne na gorące lato.

 

kawa sklep aktualności

31-07-2017

Konkurs: Opinia miesiąca 07-2017

Państwa opinia o kawach świata oraz usługach kawowych dostępnych w naszej palarni jest dla nas bardzo ważna. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie:"Opinia o kawie". Udział biorą wszystkie Państwa opinie wyrażone na karcie kawy, którą Państwo zakupiliście. Do wygrania opakowanie 250 g. Kawy Miesiąca.

W lipcu wybraliśmy autora najciekawszej opinii o kawie. Nagrodzona zostaje :-)

Mariola Tu. Usługa: Ekspresowa wysyłka kawy - "Kupiłam w czwartek i byłam przekonana że dostanę kawą w poniedziałek, Jakie było zaskoczenie jak 2 godziny po zakupie kawy z ekspresową wysyłka dostałam informację o zmianie statusu że zamówienie zostało wysłane. Kawę miałam w piątek . Rewelacja obsługa sklepu fantastyczna - trzymajcie tak dalej!!!."

Dziękujemy wszystkim z Państwa, którzy zechcieli podzielić się opinią o zakupionej u nas kawie i o naszych usługach. Autorowi wybranej opinii gratulujemy i prosimy o więcej. Nagroda to 250 g Kawy Miesiąca w prezencie. Nagroda zostanie dołączona do najbliższego zamówienia. Uprzejmie prosimy o kontakt.

 

świeżo palona kawa wiadomości

01-07-2017

Nowe kawy w naszej ofercie i to dwie!

Po długich poszukiwaniach nowych niesamowitości kawowych prezentujemy Państwu dwie nowe arabiki z Ameryki Środkowej; Salwadoru i Kostaryki. Od tej chwili wszystko w Państwa rękach; wpadły na chwile czy awansują do stałej oferty? Pokornie czekamy na Państwa opinię, licząc na żywa dyskusję w dziale opinii o kawie, pod każdą z kaw.Serdecznie zapraszamy do próbowania i wyrażania swojego zdania.

 

kawa płatność kartą w sklepie

01-07-2017

Uruchomienie płatności kartą kredytową.

Miło nam poinformować, że jest już aktywna możliwość płacenia za zamówienia w naszym sklepie kartami kredytowymi MasterCard i Visa. Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

 

opinie o świeżo palonej kawie

30-06-2017

Konkurs: Opinia miesiąca 06-2017

Państwa opinia o kawach świata dostępnych w naszej palarni jest dla nas bardzo ważna. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie:"Opinia o kawie". Udział biorą wszystkie Państwa opinie wyrażone na karcie kawy, którą Państwo zakupiliście. Do wygrania opakowanie 250 g. Kawy Miesiąca.
W czerwcu wybraliśmy autora najciekawszej opinii o kawie. Nagrodzony zostaje :-)
Irek. Kawa Wild Kopi Luwak Arabica Indonezja - "Kopi Luwak to zasłużenie najlepsza kawa na świecie-gdyby jeszcze ta cena była odrobinę bardziej przystępna- tutaj świeżo palona - szanowna palacze czy jak tam po polsku nazwać Waszą profesję - robicie naprawdę świetna robotę z kawą." Kawa Wild Kopi Luwak

Dziękujemy wszystkim z Państwa, którzy zechcieli podzielić się opinią o zakupionej u nas kawie. Autorowi wybranej opinii gratulujemy i prosimy o więcej. Nagroda to 250 g Kawy Miesiąca w prezencie. Nagroda zostanie dołączona do najbliższego zamówienia. Uprzejmie prosimy o kontakt.

 

 

logo świeżo palona kawa

31-05-2017

Zmieniamy się dla Państwa

Sklep i palarnia kawy Dom Kawy Sochaccy ma nową identyfikację wizualną. Co Państwo sadzicie na temat nowego projektu?

Od poniedziałku 19 czerwca nastąpiły pierwsze realizacje zamówień z nowymi etykietami, nowym logo. Dla Państwa wygody każda paczka wypalonej kawy z naszej palarni będzie posiadała naklejkę "zamknij-otwórz". Serdecznie zapraszamy do wyrażania swoich opinii o wdrażanych zmianach.

 

kawa świeżo palona opinie

30-05-2017

Konkurs: Opinia miesiąca 05-2017

Mirosław. Kawa Wild Kopi Luwak Arabica Indonezja - "Wróciłem po dwóch latach do smaku tej kawy, to jest coś czego się nie zapomina, pełne jasności i aksamitu toffi z delikatnym nie gorzkim kakao, żadnej kwasowości. Warto Kopi luwaka spróbować choć raz, żeby wiedzieć czego szukać. Niesamowita kawa drugiej takiej nie ma na świecie, albo ja nie trafiłem." Kawa Wild Kopi Luwak

Szymon B. Kawa Kolumbijska Excelso Hacienda Monaco Arabica- "Kawa słodkawa, typowa dla obszarów kolumbijskich. Warta polecenia." Kawa Kolumbia Excelso Hacienda Monaco

Tomasz Doffman. Kawa Gwatemala Finca Carolinas. "Dziś rano spróbowałem tej robusty, przyznaję szczerze, że pełen obaw. Rano jak zawsze kawę piję dla kofeiny stąd wybór robusty. Kawa jest niesamowita, oczywiście w kategoriach właśnie robusty brak ziemistości i ta ciemna czekolada, wyczuwalne trochę nuty zbożowe. Świetna na jasno palona ale chciałbym Jeszce spróbować na ciemno, może przy następnym zamówieniu. Polecam - naprawdę dobra solidna robusta." Kawa Gwatemala Finca Carolinas Robusta

Dziękujemy wszystkim z Państwa, którzy zechcieli podzielić się opinią o zakupionej u nas kawie. Autorom wybranych opinii gratulujemy i prosimy o więcej. Wybrani powyżej autorzy otrzymują po 250 g Kawy Miesiąca w prezencie. Nagrody zostaną dołączone do najbliższego Państwa zamówienia. Uprzejmie prosimy o kontakt.

 

 

świeżo palona kawa sklep opinie

30-05-2017

Konkurs: Opinia miesiąca 04-2017

Państwa opinia o kawach świata dostępnych w naszej palarni jest dla nas bardzo ważna. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie:"Opinia o kawie". Udział biorą wszystkie Państwa opinie wyrażone na karcie kawy, którą Państwo zakupiliście. Do wygrania opakowanie 250 g. Kawy Miesiąca.
W kwietniu wybraliśmy autorów najciekawszych opinii o kawie. Nagrodzeni zostają :-)

Wojciech S. Kawa Brazylijska Doce Diamantina Arabica- "Próbowałem różnych kaw: Pellini, Bazzara, Lavazza, Illy... i w końcu znalazłem swój ideał. Najlepsza kawa jaką do tej pory piłem. Po ostatniej popołudniowej kawie nie mogę wprost doczekać się poranka :D." Kawa Brazylia Doce Diamantina

Kasia. Kawa Meksykańska Finca Monte Grande Arabica- "Kawa czekoladowa i pachnąca owocami. Ciekawe zestawienie, warte spróbowania. Kawa ładnie się parzy i cudownie smakuje. Super ziarnista arabika...". Kawa Meksyk Finca Monte Grande

Igor Z. Kawa Brazylijska Yellow Bourbon Fazenda "Znana na świecie Brazylijska Yellow Bourbon, pijałem ją już wcześniej i znam jej smak, ale tu zdecydowanie intensywniejsza w aromacie i smaku, jakby nieco mocniejsza nuta pomarańczy, doskonale podkreślona nuta czekoladowego posmaku. Kawa doskonała. Ziarna piękne. Smak dokładnie taki jak być powinien. Idealna świeżość. Mój nowy ekspres ciśnieniowy pokochał ta kawę tak jak ja :-)." Kawa Brazylia Yellow Bourbon Fazenda

Dziękujemy wszystkim z Państwa, którzy zechcieli podzielić się opinią o zakupionej u nas kawie. Autorom wybranych opinii gratulujemy i prosimy o więcej. Wybrani powyżej autorzy otrzymują po 250 g Kawy Miesiąca w prezencie. Nagrody zostaną dołączone do najbliższego Państwa zamówienia. Uprzejmie prosimy o kontakt.

 

 

 

sklep kawa nowości

Nowa kawa: Wild Kopi Luwak

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu, na chwilę obecną jako jedyni w Polsce, prawdziwą, certyfikowaną kawę arabica premium Wild Kopi Luwak.

Kawa Wild Kopi Luwak to unikatowy smak kawy wynikający z tego, że podlega nietypowej selekcji wykonanej siłami natury jak też zupełnie inaczej jest przetwarzana.

Kawa Wild Kopi Luwak to unikatowe, aksamitne nuty smakowe karmelu i czekolady.

Serdecznie zapraszamy: https://swiezowypalana.pl/pl/p/Wild-Kopi-Luwak-Premium-Arabika-Indonezja/337

 

 

kawa-aktualnosci

sklep kawa aktualne informacje

Nowe kawy!

Nowe kawy w naszej ofercie. Zapraszamy do lektury i próbowania

 

 

kawa-aktualnosci

palarnia kawy nowe kawy

Nowe kawy!

W naszej ofercie nadal dostępna jest również podstawowa kawa z Etiopii Etiopia Yirgacheffe Standard


 

Nowe kawy na zimę - autorskie mieszanki ziaren.

Nowe propozycje na zimę.

  WIĘCEJ


 

Poszukiwanie sklepu z kawą.

Historia z happy endem, jak trafić do najlepszego sklepu z kawą świeżo paloną.

  WIĘCEJ


Nowe kawy Single Origin.

W ofercie rzemieślnicze palarni kawy SwiezoWypalana.pl.

 WIĘCEJ


10 luty 2014 g. 08:01

Świeżo palona kawa Single Origin i blendy w ofercie.

sklepu z kawą SwiezoWypalana.pl

WIĘCEJ

 


13 stycznia 2014 g. 08:01

Dziś pierwszy dzień działalności sklepu kawą i pierwszy klient

a właściwie klientka...

WIĘCEJ


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl