>SZYBKA KAWKA< ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE I OPŁACONE DO 13:00 WYPALIMY I WYŚLEMY JESZCZE DZIŚ

733634761 (pn-czw; 9-16)

 sklep kawa zamówieniekontakt

kawa świeżo palona GRATIS  dostawa gratis wypalamy w dniu wysyłki

Palarnia kawy Sochaccy - o jakości naszych kaw 2
Palarnia kawy Sochaccy - o jakości naszych kaw

Kim jesteśmy?

Palarnia kawy to przedsięwzięcie rodzinne, nazywamy się Sochaccy, i tak nazwaliśmy założoną w 2014 roku rzemieślniczą palarnię kawy. SwiezoWypalana.pl to sklep internetowy z kawą w którym przedstawiamy Państwu ofertę kawy z naszej palarni. Czym wyróżniamy się? SwiezoWypalana.pl to sklep z kawą, w którym możecie Państwo kupić najlepsze kawy świata, które wypalimy dopiero po Państwa zamówieniu.

Kawa świeżo palona - dlaczego?

Kawa świeżo palona to jedyna i najlepsza gwarancja intensywnego aromatu i smaku kawy. Co powoduje z aromatem i smakiem upływ czasu? można poczytać na naszym blogu.

Zauważyliśmy, że w sklepach jest mnóstwo kawy, zwykle mniej lub bardziej pięknie opakowanej. Cechą wspólną kawy ze sklepów stacjonarnych jest brak daty wypalania kawy. Marki kawy sprzedawane w supermarketach podają tylko datę przydatności do spożycia, informują nas do kiedy "bezpiecznie" możemy pić kawę i się nią nie strujemy. Chcielibyśmy jednak wiedzieć, czy kawa jest świeża!

Kawy z naszej palarni, dostępne są tylko w sklepie internetowym z kawą SwiezoWypalana.pl. Sklep internetowy umożliwia nam skrócenie czasu podróży kawy z pieca do konsumenta. Wysyłamy do Państwa kawę do 24 godzin od daty palenia, zwykle już w 48 godzin od palenia kawa jest u Państwa w domu czy biurze. Każda etykieta kawy z naszej palarni ma nadrukowana datę palenia.

Bogactwo kaw jednorodnych

Kawy jednorodne ( z ang. "single origin") to kawy pochodzące z jednego miejsca, kraju, regionu czy plantacji. Kawy jednorodne to prawdziwy smak kawy z miejsca jej pochodzenia. Dzięki kawie single origin możemy zwiedzać świat kawy. Zapraszamy na spotkanie z pięknie różniącymi się smakami łagodnej Brazylii z rejonu Santos, drapieżnej Robusty z Wietnamu czy Indii, wyrazistej afrykańskiej kawy z Kenii, czy szlachetnej arabiki z ojczyzny kawy Etiopii. Próbując kawy świata wyrabiamy sobie gust i w ten sposób poznajemy siebie, swoje oczekiwania. Wiedza czyni z nas koneserów, pozwala delektować się czystą, świeżą jakością. Kawa, czarny napój, który uwalnia nasz potencjał od pierwszej kropli. Odwiedzając różne kawowe miejsca na świecie, ciągle spotykamy, kawy które nas zaskakują i uwodzą. W naszej ofercie jest już ponad 100 kaw z przeróżnych zakątków świata.

Mieszanki ziaren kawy (z ang. "blend") z różnych regionów to przygotowane kompozycje smakowe wyróżniające, pewne określone nuty smakowe lub cechy funkcjonalne. 

O różnicach można poczytać w artykule  Kawy jednorodne a mieszanki.

Palenie kawy

Każdy z nas ma trochę inny gust, każda kawa może smakować na wiele sposobów. Palenie to uwalnianie bogactwa kawy. Różne profile palenia, skutkują podkreśleniem różnych nut smakowych w kawie. Ponieważ kawę wypalamy dopiero po zamówieniu, u nas możecie Państwo wybrać swój profil palenia. Oferujemy Państwu kawy jednorodne w 3 podstawowych profilach paleń; kawa palona na jasno, kawa palona na średnio i kawa palona na ciemno. Jak wpływa palenie na smak i poziom kofeiny w kawie? Jeżeli zaczynacie Państwo przygodę z kawą świeżo paloną, zawsze proponujemy początek w samym środku smaków. Palenie średnie kawy na najlepszy poziom balansu pomiędzy kwasowością naturalną słodyczą w kawie.

A może zechcielibyście Państwo samodzielnie wypalić kawę w domu? W sklepie z kawą, palarni kawy, nie może zabraknąć zielonej kawy.

Satysfakcja

Naszym celem, zawsze jest Państwa satysfakcja z zakupów kawy na SwiezoWypalana.pl, oferujemy szereg usług dodatkowych.

  • Extra Fresh - to gwarancja, że kawa zostanie wypalona w dniu wysyłki.
  • Wysyłka Dziś - to wysyłka kawy w dniu złożenia zamówienia, jeżeli zostało ono złożone do godziny 12.
  • Mielenie kawy - na Państwa życzenie, możemy zmielić kawę, choć sugerujemy, żeby kawę mielić tuż przed przygotowaniem.
  • Abonamenty kawowe - to najlepsze rozwiązanie dla tych z Państwa, którym nigdy nie może zabraknąć dobrej kawy. Po jednorazowej opłacie, przez wybrany czas i w wybranych przez Państwa odstępach realizujemy automatycznie wysyłki zamówionej kawy.
  • Subskrypcja kawy - to my Państwu będziemy przypominać o kończącej się kawie w Państwa domu czy firmie.

 

Oferujemy kawy w opakowaniach od 100 g. do 1000 g.

Dla tych z Państwa którzy kochają eksperymenty, proponujemy zestaw próbek kawy świeżo palonej. Do zestawu można wybrać dowolne kawy z rozwijanej listy

Nasze kawy doskonale sprawdzają się w zarówno w ekspresach ciśnieniowych jak innych urządzeniach do przygotowania kawy. 

Proszę pamiętać, zawsze punktem wyjścia do dobrej filiżanki kawy, jest świeża kawa, to znaczy kawa świeżo wypalona i to tym kierując się wybraliśmy nazwę naszego sklepu z kawami. Kolejnym elementem jest jej przechowanie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do zakupów.

Kamila i Stanisław Sochaccy.

 

Komentarze do wpisu (2)

21 września 2015

Czyli można powiedzieć, że Państwo jesteście taką rodzinną palarnią kawy online :o) świetny pomysł, świeżej kawy nigdy dość, trzymam za Państwa sklep kawowy kciuki - powodzenia.macie na pewno jednego klienta na kawę więcej . Deklaruję się już po pierwszym zakupie kawy

21 września 2015

W końcu sklep połączony z palarnią kawy a nie tylko udający świeżo palona kawę. Mam nadzieję, że postaniecie sklepem specjalistycznym z kawą a nie sprzedawcą ekspresów czy innych gadżetów kawowych, których jest pełno. Żądamy więcej świeżo palonej kawy ... klienci

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl