SZYBKA KAWKA; zamówienia złożone do 13 wypalimy i wyślemy tego samego dnia    Tania Kawka TANIA KAWKA; kawy z rabatem 20% wysyłka od 07-02-2023

733634761 (pn-czw; 9-16)

 sklep kawa zamówieniekontakt

kawa świeżo palona GRATIS  dostawa gratis wypalamy w dniu wysyłki

Abonament kawy na SwiezoWypalana.pl

Dlaczego warto wybrać abonament kawy na SwiezoWypalana.pl?

Kawa to jedna z pierwszych rzeczy po które sięgamy zaraz po przebudzeniu. Jak będzie wyglądał Twój poranek, kiedy któregoś dnia zajrzysz do szafki  z kawą i zobaczysz, że Twoja kawa właśnie się kończy? Jak będzie wyglądał Twój dzień, jak będzie wyglądała Twoja praca tego dnia? Nie dopuść do takiego koszmaru! Zamów już dziś Abonament na kawę.

Kawę traktujemy poważnie, to nasz wybór, pasja i zawód. Życie jest za krótkie żeby pić kawę przemysłową i za długie żeby pić cały czas taką samą! Do oferty włączamy tylko kawy najlepsze, kawowe perły. Jesteśmy ciekawi świata stąd u nas jest cały świat kawy, najwięcej w Polsce świeżo palonej kawy w jednej palarni. Kawa najwyższej jakości, wypalona z rzemieślniczą dokładnością do 24 godzin przed wysyłką. Kawa świeżo palona to prawdziwa głębia i złożoność smaku. Nie preferujemy konkretnych regionów skąd pochodzi kawa-preferujemy jakość i świeżość kawy. W naszej ofercie subskrypcji na kawę, każdy znajdzie coś dla siebie; bez względu na to czy jest kawowym koneserem, nowicjuszem czy neofitą, wypijającym dopiero pierwsze filiżanki świeżo palonej kawy.

Teraz dzięki dostępowi do internetu, nie musisz mieszkać blisko palarni, żeby mieć dostęp do świeżo palonej kawy. Możesz mieszkać gdziekolwiek w Polsce czy w Olsztynie czy w Cieszynie. Wszędzie dostarczymy Ci Twoją świeżą kawę, wypaloną do 24 godzin przed wysyłką.

Abonament na kawę to oszczędność czasu.

Pewnie zakupy kawy w najbliższym sklepie (proszę nie rób tego), wizyta w kawiarni czy u znajomych z dobrą kawą, może nie wydawać się czynnością czasochłonną. Czas jednak się sumuje, nawet kilkanaście minut  każdego tygodnia daje wiele godzin rocznie. Wyobraź sobie, że tygodniowo na zdobycie kawy poświęcasz 15 minut- rocznie to 13 godzin, spędzonych tylko na poszukiwaniu dobrej kawy. Czas w Polsce XXI wieku jest szalenie ważny, wydatkowanie czasu mówi nam jak żyjemy. Jeżeli spędzisz tych dodatkowych 13 godzin na relaksie, czy nie osiągniesz w swoim życiu więcej?

To zależy od Ciebie, kawę z dokładnością automatu, będziemy wysyłać w takich odstępach czasu jak sobie życzysz, nie musisz się o nic martwić. Świeżo palona kawa na twoim stole, wystarczy, że otworzysz kurierowi drzwi lub skrytkę paczkomatu.

Jedno zmartwienie mniej!

Czy zamknąłeś drzwi na zamek, kiedy podlać trawnik czy nakarmić rybki? Co zjeść na obiad? Czy dojadę na tym baku do pracy? Czy rano w pośpiechu trzeba będzie jeszcze tankować paliwo? Życie to ciągłe myślenia jak uniknąć kłopotów, większe lub mniejsze troski. Starając się utrzymać w życiu balans pomiędzy pracą a rodziną, pomiędzy ćwiczeniami a używkami, ciągle szukamy tych kilku chwil żeby w spokoju delektować się tym co już osiągnęliśmy i zaplanować to co jeszcze chcemy osiągnąć. Kawa nie powinna być tym o co się martwisz-kawa powinna być zawsze, świeżo palona i na czas!

Nie musisz martwić się o braki kawy!

Wystarczy, że będziesz wiedział ile faktycznie wypijasz kawy i w jakim okresie. Sam zdecydujesz ile zamówisz-nie osądzamy. Dla nas im więcej zamówisz tym lepiej.

Z każdą przesyłką możesz spróbować nowego ekscytującego smaku.

Po wykupieniu Abonamentu Kawy Świata, aż do wyczerpania limitu przesyłek, będziemy wysyłać do Ciebie inną kawę niż wcześnie wysyłane. W ten sposób można spróbować wielu kaw z naszej szerokiej oferty. Pewnie nie zdążymy wysłać Ci każdej naszej kawy przed zakończeniem subskrypcji ale jeżeli ją odnowisz dale będziemy wysyłać kolejne kawa z całego siata, których u nas nie próbowałeś.

Otwarcie szafeczki i znalezienie prawie pustej paczki kawy nie musi być niczym przerażającym, jeżeli wiesz ze kolejna porcja świeżo palonej kawy jest już w drodze do Ciebie.

 

ABONAMENT A SUBSKRYPCJA

  ABONAMENT SUBSKRYPCJA
WYGODA Pełny komfort, jedna transakcja i wszystko działa automatycznie. Konieczność opłacania, każdej dostawy z osobna.
KOSZTY Cena wybranej kawy, brak kosztów dostaw przy abonamentach od 6 przesyłek Cena wybranej kawy oraz koszt dostawy.
ANULOWANIE Tak, nastąpi zwrot opłat za niezrealizowane przesyłki. Tak
CENA KAWY Gwarancja ceny kawy przez cały okres abonamentu Aktualna cena kawy ze strony sklepu.
     

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl