Kawa abonament

Usługa Kawa Abonament

Jak to działa?:

Kawy dostępne w ofercie SwiezoWypalana.pl, można kupić poprzez usługę „Kawa Abonament”. Usługę stworzyliśmy, żeby zakupy kawy były jeszcze wygodniejsze. Dzięki usłudze „Kawa Abonament”, nie musicie Państwo pamiętać o tym, kiedy zamówić swoją kawę. Jedna transakcja i od teraz to my będziemy o wszystkim pamiętać. Abonament można w każdej chwili przerwać, bez dodatkowych opłat. Abonament trwa tyle czasu ile Państwo sobie życzycie, lub tak długo jak dostępna jest wybrana kawa w ofercie SwiezoWypalana.pl.

Na 4 dni przed każdorazową wysyłką, będziemy się z Państwem kontaktować mailowo z prośbą o potwierdzenie-to ważne ponieważ każdą kawę będziemy wypalać jak zawsze nie wcześniej niż 24 h przed wysłaniem.

Jeszcze nigdy zakup kawy w abonamencie nie był tak wygodny i prosty-bez wchodzenia na stronę, bez wypełniania formularzy i z możliwością odwołania nawet 2 dni przed wysyłką.

Kiedy można przerwać wysyłkę abonamentu?

W każdej chwili. Bez zobowiązań. Wystarczy w pytaniu przed wysyłką kolejnej paczki odpowiedzieć nie dziękuję lub wybrać dowolna inną kawę zamiast dotychczasowej.

 

Jaka kawa będzie wysyłana w abonamencie?

Dokładnie taka sama jak Państwo zamówiliście za pierwszym razem (rodzaj kawy, wypalenie, mielenie czy waga paczki). Kawę również dostarczymy w taki sam sposób, jak za pierwszym razem. Jeżeli zechcecie Państwo coś zmienić wystarczy nas o tym poinformować mailowo na adres sklepu sklep@swiezowypalana.pl,  minimum 2 dni przed wysyłką.

Kiedy będziemy wysyłać kawę w abonamencie?

Pierwsze zamówienie będzie wysyłane zgodnie bieżącym kalendarzem wysyłek. Kolejne zamówienia będą wysyłane, zgodnie z wybranym czasem wysyłki. Jeżeli pierwsze zamówienie zostało wysłane np. we wtorek, to następne zamówienie w kolejny wtorek, zgodnie z wybrana opcją ( co 1 tydzień, co 2 tygodnie, co 3 tygodnie lub co 4 tygodnie).

Koszty?

Usługa „Kawa Abonament” jest bez dodatkowych opłat. Klient płaci za kawę i dostawę, tyle samo jak przy zwykłym jednostkowym zamówieniu takiej samej kawy. Płatność będzie odbywać się każdorazowo osobno, za pojedynczą dostawę. Istnieje możliwość każdorazowego wyboru formy płatności przed dostawą lub płatności za pobraniem. Tak jak zawsze jest możliwość płatności poprzez Przelewy24, i w ramach tej usługi możliwość opłaty za zamówienie kartą kredytową.

Kiedy zakończymy realizację usługi „Kawa Abonament?”

Kiedy otrzymamy od Państwa takie polecenie lub kiedy zakończy się dostępność wybranej kawy w naszej ofercie.

Kiedy można przerwać wysyłkę abonamentu?

W każdej chwili.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl