Zielona kawa

Czym jest zielona kawa ? Zielona kawa to kawa która nie została wypalona. Proces palenia kawy zmniejsza ilość kwasu chlorogenowego zawartego w kawie ziarnistej. Zielona kawa nie poddana obróbce termiczne zawiera znacząco więcej kwasu chlorogenowego niż kawa palona. Kwas chlorogenowy odpowiada za większość pozytywnych skutków picia zielonej kawy. Zielona kawa  i zawarty w niej kwas chlorogenowy jest świetnym wsparciem dla odchudzających się. Czy to nie wspaniałe łączyć kawowe hobby razem z odchudzaniem ?

Dział zielonych kaw, powstał w naszym sklepie z kawami na bezpośrednie żądanie klientów. Przecież Państwo jesteście palarnią kawy więc macie zielona kawą czy tak ? Tak, mamy zieloną kawę, a w zasadzie mamy tylko zieloną kawę. Jak wypalimy, to natychmiast wysyłamy do Klienta, który już czeka na swoją świeżo paloną kawę. Na naszym blogu znajdziecie Państwo wiele interesujących materiałów o wpływie zielonej kawy na zdrowie i kondycję. Odpowiedzi na pytanie , jak przyrządzać i w czym, jak pić i ile, żeby uzyskać optymalny efekt zdrowotny zielonej kawy. Zielona kawa charakteryzuje się innymi walorami smakowymi niż kawa palona ale też jest bardzie produktem prozdrowotnym niż używką jak to jest w wypadku kawy palonej.

W naszym kawowym sklepie jesteście Państwo w dziale zielonej kawy. Można wybrać pomiędzy różnymi kawami, opakowaniami  od 250 g., 500g. 1000g.. Możecie Państwo również zamówić kawę w postaci mielonej lub ziarnistej. Kawa którą Państwo otrzymacie, będzie opakowana w foliowe przeźroczyste torebki opatrzone etykietą. Kawy są zróżnicowane w swoim smaku w zależności od miejsca pochodzenia. Zapraszamy do spróbowania wszystkich kaw i wyrobienia sobie własnej oceny.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl