Prezenty, rabaty, kody

Zestaw Kawy Afryki Sklep KawaZestaw Kawy Afryki - kawa w prezencie.

Zapraszamy do szerszego zapoznania się z kawami z Afryki. Kontynentu na którym kawa urodziła się dla ludzi. Teraz jest świetna okazja; w każdym zestawie 1 kawa w prezencie. Link do zestawu - Kawa Afryki

 

 

 

 

 

 


Kawa świeżo palona Brazil Premiur CruJuż w ofercie.

Absolutna elita brazylijskich kaw speciality. Dostępna z rabatem na spróbowanie PROMOCJA

 

 

 

 

 

 

 

 


kawa miesiaca swiezowypalana.pl Zapraszamy na nowe kawy miesiąca 02'2018

Serdecznie zapraszamy po kawy z 25% rabatem do działu PROMOCJE

 

 

 

 

 

 

 

 


Promocja dla odbiorców Newslettera!

Czy jesteście Państwo zapisani na naszą listę mailingową? Jeżeli odpowiedź brzmi tak, zapraszamy do sprawdzenia swojej skrzynki. Jeżeli nie jesteście Państwo zapisani, zapraszamy do zapisania się jak najszybciej. Zapraszamy do grona już blisko 10 tysięcy odbiorców. Nie ominą Państwa następne promocje. Wysyłamy tylko wartościowe treści, nie częściej niż raz w tygodniu i zawsze można zrezygnować. 

 

 

 

 


Polecaj, zbieraj rabaty.

Poleć bliskim nasze świeżo wypalane kawy. Znajomi dostana prezent a Ty uzyskasz  rabat. Teraz wystarczy kliknąć w ikonkę z prezentem i osoba która otrzyma Wasze polecenie, użyje linka z zaproszenia, odwiedzając sklep, otrzyma prezent w postaci jednorazowego kodu na Darmową Dostawę. Polecający natomiast otrzyma od nas w prezencie jednorazowy kod 5% rabatu na zakupy w naszej palarni. Polecać można również przez portal Facebook. Zapraszamy!

Pozyskane w ten sposób adresy e-mail, nie będą dalej przetwarzane przez SwiezoWypalana.pl.

Rabaty nie dotyczą kategorii; Zestawy Kawy, Kawy Zielone i Abonamentów Kawowych.

 

 

 

 


Wyciąg z regulaminu sklepu SwiezoWypalana.pl

24. Promocje. Kody promocyjne uprawniające do zniżek i/lub prezentów o ile nie podano inaczej ważne są do końca miesiąca kalendarzowego w którym informacja o ich uruchomieniu została opublikowana/wysłana do klientów lub do wyczerpania zapasu kawy przeznaczonego na określona Akcję Promocyjną.

24.1 Rozstrzygającym o udziale zamówienia w akcji promocyjnej jest uzyskanie przez zamówienie statusu "Przyjęte do realizacji", w czasie obowiązywania Akcji Promocyjnej.

24.2 Aktualne Akcje Promocyjne opublikowane są w zakładce Prezenty, Rabaty, Kody sklepu SwiezoWypalana.pl.

 


UWAGA:Pytania ? serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez Formularz Kontaktowy, komunikator - w dolnym prawym rogu ekranu, telefonicznie +48 733 634 761 ( pn-pt 9-17).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl