Aktualności

Obniżamy próg Darmowej Dostawy Kurier Standard do 70 zł

Obniżeniu również ulegają ceny usług kurierskich i paczkomaty. Zapraszamy do zapoznania się z nowym cennikiem dostaw DOSTAWY


Zmiany w obsłudze kurierskiej

W celu przyspieszenia dostaw  do obsługi zamówień jako Kurier Standard zostaje włączona firma Inpost, która dotychczas zajmowała się tylko dostawami zamówień do Paczkomatów. Jednocześnie nadal korzystamy z usług DHL. Będziemy wdzięczni za Państwa uwagi dotyczące jakości świadczonych usług.


Nowa opcja dostępna przy zamawianiu kawy na SwiezoWypalana.pl

Przy większości dostępnych kaw w naszej ofercie znajdziecie Państwo dodatkowe nieobowiązkowe zapytanie ( zaraz po wyborze  stopnia palenia) o to kiedy mamy wypalić dla Państwa kawę. 

EXTRA to wypalenie kawy w dniu realizacji wysyłki-skorzystanie z tej opcji powoduje naliczenie dodatkowej opłaty 3 zł. Po wyborze automatycznie zwiększona zostanie wyświetlana cena kawy.

STANDARD to kawa wypalana do 24 godzin przed wysyłką-skorzystanie z tej opcji nie spowoduje naliczenia żadnych dodatkowych opłat.

Brak wyboru w trakcie zakupów powoduje realizację w trybie STANDARD. 

Wybranie opcji EXTRA wraz z usługą KURIER PRIORYTET to kawa w domu lub biurze w nawet mniej niż 24 godziny od wypalenia. Usługę stworzyliśmy dla tych z Państwa, którzy oczekują jeszcze świeższej kawy! 


Nowa poprawiona wyszukiwarka produktów na SwiezoWypalana.pl

W związku ze stale zwiększającą się liczbą kaw dostępnych w ofercie SwiezoWypalana.pl, poprawiliśmy funkcjonowanie wyszukiwarki.

Obecnie wystarczy wpisać trzy pierwsze znaki aby wyświetlony został cały zestaw sugestii kaw z wszystkich działów. Zapraszamy do przetestowania i podzielenia się z nami swoimi uwagami.

To jednak nie wszytko, jeżeli cenicie Państwo w kawie określone smaki/nuty smakowe - w wyszukiwarce wystarczy wpisać np. "orzechy" i wówczas otrzymacie Państwo wszystkie kawy w których opisach smaku zawarte są nuty smakowe "orzechy".


 Nowe kawy w ofercie SwiezoWypalana.plNowe kawy w ofercie sklepu SwiezoWypalana.pl

Mamy przyjemność przedstawić Państwu zupełnie nowe kawy w naszej ofercie

  1. Kawa Kolumbia Excelso z regionu Huila
  2. Kawa z Kostaryki, znamienity region Tarrazu
  3. Kawa z Brazylii z regionu Cerrado Mineiro Red Diamand
  4. Kawa z Kolumbii z regionu Narino Microlot

 

Zmiany...

Kawa jest naszą pasją i dzięki Państwu, naszym klientom stała się po 4 latach prawdziwą kawową manufakturą a dla nas przygodą życia, z czego jesteśmy dumni.

Dziękujemy Państwu za to, że jesteście z nami, za wszystkie opinie i cenne uwagi.

Miło nam poinformować, że w związku z dynamicznym rozwojem palarni kawy Koffeehause Sochaccy, zdecydowaliśmy o założeniu odrębnej firmy, która skupi swoją działalność na imporcie zielonej kawy oraz wypalaniu kaw świata. Zmiana ma na celu stałe podnoszenie jakości oferowanych kaw, jak też poszerzanie dostępnego asortymentu przy zachowaniu najlepszego stosunku jakości do ceny. 

                                                     Nowa firma to po prostu SwiezoWypalana.pl   :-) 


 

Kurier DHL ProrytetKurier Priorytet

Miło nam poinformować o uruchomieniu nowej usługi dostawy Kurier Priorytet.

Wysyłka zamówień usługą Kurier Priorytet odbywa się tego samego dnia roboczego w którym złożono opłacone zamówienie, jeżeli zamówienie zostało złożone do godziny 8 rano. Jeżeli opłacone zamówienie zostało złożone po godzinie 8:00 rano wysyłka nastąpi w następnym dniu roboczym.

Szczegóły znajdziecie Państwo w opisie usługi oraz w cenniku dostaw

 


nowe etykiety kawyZmieniamy się dla Państwa

Już od kilku dni stopniowo wprowadzamy realizację wysyłek w nowej szacie graficznej. Będziemy wdzięczni za Państwa uwagi i komentarze.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Zmiany na etykietach SwiezoWypalana.pl

Dla większej transparentności i Państwa wygody wprowadzamy nowe oznaczenia na etykietach. 

 

 

 


Zmiany w obsłudze kurierskiej sklepu z kawą SwiezoWypalana.pl

 

Stale staramy się udoskonalać obsługę Państwa zamówień w sklepie SwiezoWypalana.pl. Dlatego zdecydowaliśmy się na włączenie na okres testowy kuriera DHL. W chwili obecnej realizacją dostaw będą się zajmowały dwie firmy kurierskie DPD i DHL. 

 

 

 

 


 

Nowe kawy w naszej ofercie. 

Poszerzamy ofertę o całą serię nowych ziarenek.

Wszystkie nowości w naszej ofercie najłatwiej znaleźć w zakładce Nowości


 

Nowe kawy w naszej ofercie. Kamerun!

Tym razem poszerzamy ofertę kaw z Afryki - jednocześnie wprowadzamy 2 nowości z jednego kraju Kamerunu. Zapraszamy Państwa do spróbowania kawy Kamerun Santa i Mt. Oku  Wspaniałe ziarna wprost z serca Afryki. Idealne na gorące lato.

 

 

 


 

Konkurs: Opinia miesiąca 07-2017

Państwa opinia o kawach świata oraz usługach kawowych dostępnych w naszej palarni jest dla nas bardzo ważna. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie:"Opinia o kawie". Udział biorą wszystkie Państwa opinie wyrażone na karcie kawy, którą Państwo zakupiliście. Do wygrania opakowanie 250 g. Kawy Miesiąca.

W lipcu wybraliśmy autora najciekawszej opinii o kawie. Nagrodzona zostaje :-)

Mariola Tu.  Usługa: Ekspresowa wysyłka kawy - "Kupiłam w czwartek i byłam przekonana że dostanę kawą w poniedziałek,  Jakie było zaskoczenie jak 2 godziny po zakupie kawy z ekspresową wysyłka dostałam informację o zmianie statusu że zamówienie zostało wysłane. Kawę miałam w piątek . Rewelacja obsługa sklepu fantastyczna - trzymajcie tak dalej!!!."

Dziękujemy wszystkim z Państwa, którzy zechcieli podzielić się opinią o zakupionej u nas kawie i o naszych usługach. Autorowi wybranej opinii gratulujemy i prosimy o więcej. Nagroda to 250 g Kawy Miesiąca w prezencie. Nagroda zostanie dołączona do najbliższego zamówienia. Uprzejmie prosimy o kontakt.

 


 

Nowe kawy w naszej ofercie i to dwie!

Po długich poszukiwaniach nowych niesamowitości kawowych prezentujemy Państwu dwie nowe arabiki z Ameryki Środkowej; Salwadoru i Kostaryki. Od tej chwili wszystko w Państwa rękach; wpadły na chwile czy awansują do stałej oferty? Pokornie czekamy na Państwa opinię, licząc na żywa dyskusję w dziale opinii o kawie, pod każdą z kaw.Serdecznie zapraszamy do próbowania i wyrażania swojego zdania.

 

 


Uruchomienie płatności kartą kredytową.

Miło nam poinformować, że jest już aktywna możliwość płacenia za zamówienia w naszym sklepie kartami kredytowymi MasterCard i Visa. Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

 

 

 

 

 


Konkurs: Opinia miesiąca 06-2017

Państwa opinia o kawach świata dostępnych w naszej palarni jest dla nas bardzo ważna. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie:"Opinia o kawie". Udział biorą wszystkie Państwa opinie wyrażone na  karcie kawy, którą Państwo zakupiliście. Do wygrania opakowanie 250 g. Kawy Miesiąca.

W czerwcu wybraliśmy autora najciekawszej opinii o kawie. Nagrodzony zostaje :-)

Irek. Kawa Wild Kopi Luwak Arabica Indonezja - "Kopi Luwak to zasłużenie najlepsza kawa na świecie-gdyby jeszcze ta cena była odrobinę bardziej przystępna- tutaj świeżo palona - szanowna palacze czy jak tam po polsku nazwać Waszą profesję - robicie naprawdę świetna robotę z kawą." Kawa Wild  Kopi Luwak

Dziękujemy wszystkim z Państwa, którzy zechcieli podzielić się opinią o zakupionej u nas kawie. Autorowi wybranej opinii gratulujemy i prosimy o więcej. Nagroda to 250 g Kawy Miesiąca w prezencie. Nagroda zostanie dołączona do najbliższego zamówienia. Uprzejmie prosimy o kontakt.

 


 

 

Zmieniamy się dla Państwa.

Sklep i palarnia kawy Koffeehause Sochaccy ma nową identyfikację wizualną. Co Państwo sadzicie na temat nowego projektu?

Od poniedziałku 19 czerwca nastąpiły pierwsze realizacje zamówień z nowymi etykietami, nowym logo. Dla Państwa wygody każda paczka wypalonej kawy z naszej palarni będzie posiadała naklejkę "zamknij-otwórz". Serdecznie zapraszamy do wyrażania swoich opinii o wdrażanych zmianach.

 


Konkurs: Opinia miesiąca 05-2017

Państwa opinia o kawach świata dostępnych w naszej palarni jest dla nas bardzo ważna. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie:"Opinia o kawie". Udział biorą wszystkie Państwa opinie wyrażone na  karcie kawy, którą Państwo zakupiliście. Do wygrania opakowanie 250 g. Kawy Miesiąca.

W maju wybraliśmy autorów najciekawszych opinii o kawie. Nagrodzeni zostają :-)

Mirosław. Kawa Wild Kopi Luwak Arabica Indonezja - "Wróciłem po dwóch latach do smaku tej kawy, to jest coś czego się nie zapomina, pełne jasności  i aksamitu toffi z delikatnym nie gorzkim kakao, żadnej kwasowości. Warto Kopi luwaka spróbować choć raz, żeby wiedzieć czego szukać. Niesamowita kawa drugiej takiej nie ma na świecie, albo ja nie trafiłem." Kawa Wild  Kopi Luwak

Szymon B.  Kawa Kolumbijska Excelso Hacienda Monaco Arabica- "Kawa  słodkawa, typowa dla obszarów kolumbijskich. Warta polecenia."  Kawa Kolumbia Excelso Hacienda Monaco

Tomasz Doffman. Kawa Gwatemala Finca Carolinas. "Dziś rano spróbowałem tej robusty, przyznaję szczerze, że pełen obaw. Rano jak zawsze kawę piję dla kofeiny stąd wybór robusty.  Kawa jest niesamowita, oczywiście w kategoriach właśnie robusty brak ziemistości i ta ciemna czekolada, wyczuwalne trochę nuty zbożowe. Świetna na jasno palona ale chciałbym Jeszce spróbować na ciemno, może przy następnym zamówieniu. Polecam - naprawdę dobra solidna robusta." Kawa Gwatemala Finca Carolinas Robusta

Dziękujemy wszystkim z Państwa, którzy zechcieli podzielić się opinią o zakupionej u nas kawie. Autorom wybranych opinii gratulujemy i prosimy o więcej. Wybrani powyżej autorzy otrzymują po 250 g Kawy Miesiąca w prezencie. Nagrody zostaną dołączone do najbliższego  Państwa zamówienia. Uprzejmie prosimy o kontakt.

 

 

 


 

Konkurs: Opinia miesiąca 04-2017

Państwa opinia o kawach świata dostępnych w naszej palarni jest dla nas bardzo ważna. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie:"Opinia o kawie". Udział biorą wszystkie Państwa opinie wyrażone na  karcie kawy, którą Państwo zakupiliście. Do wygrania opakowanie 250 g. Kawy Miesiąca.

W kwietniu wybraliśmy autorów najciekawszych opinii o kawie. Nagrodzeni zostają :-)

Wojciech S. Kawa Brazylijska Doce Diamantina Arabica- "Próbowałem różnych kaw: Pellini, Bazzara, Lavazza, Illy... i w końcu znalazłem swój ideał. Najlepsza kawa jaką do tej pory piłem. Po ostatniej popołudniowej kawie nie mogę wprost doczekać się poranka :D."  Kawa Brazylia Doce Diamantina

Kasia. Kawa Meksykańska Finca Monte Grande Arabica- "Kawa czekoladowa i pachnąca owocami. Ciekawe zestawienie, warte spróbowania. Kawa ładnie się parzy i cudownie smakuje. Super ziarnista arabika...". Kawa Meksyk Finca Monte Grande

Igor Z. Kawa Brazylijska Yellow Bourbon Fazenda "Znana na świecie Brazylijska Yellow Bourbon, pijałem ją już wcześniej i znam jej smak, ale tu zdecydowanie intensywniejsza w aromacie i smaku, jakby nieco mocniejsza nuta pomarańczy, doskonale podkreślona nuta czekoladowego posmaku. Kawa doskonała. Ziarna piękne. Smak dokładnie taki jak być powinien. Idealna świeżość. Mój nowy ekspres ciśnieniowy pokochał ta kawę tak jak ja :-)." Kawa Brazylia Yellow Bourbon Fazenda 

Dziękujemy wszystkim z Państwa, którzy zechcieli podzielić się opinią o zakupionej u nas kawie. Autorom wybranych opinii gratulujemy i prosimy o więcej. Wybrani powyżej autorzy otrzymują po 250 g Kawy Miesiąca w prezencie. Nagrody zostaną dołączone do najbliższego  Państwa zamówienia. Uprzejmie prosimy o kontakt.


 

Nowa kawa: Wild Kopi Luwak

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu, na chwilę obecną jako jedyni w Polsce, prawdziwą, certyfikowaną kawę arabica  premium Wild Kopi Luwak. 

Kawa Wild Kopi Luwak to unikatowy smak kawy wynikający z tego, że podlega nietypowej selekcji wykonanej siłami natury jak też zupełnie inaczej jest przetwarzana. 

Kawa Wild Kopi Luwak to unikatowe, aksamitne nuty smakowe karmelu i czekolady.

Serdecznie zapraszamy: https://swiezowypalana.pl/pl/p/Wild-Kopi-Luwak-Premium-Arabika-Indonezja/337

 


 

Konkurs: Opinia miesiąca 03-2017

Państwa opinia o kawach świata dostępnych w naszej palarni jest dla nas bardzo ważna. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie:"Opinia o kawie". Udział biorą wszystkie Państwa opinie wyrażone na  karcie kawy, którą Państwo zakupiliście. Do wygrania opakowanie 250 g. Kawy Miesiąca.

W marcu wybraliśmy autorów najciekawszych opinii o kawie. Nagrodzeni zostają :-)

Mieczysław. Świeżo Palone Próbki kaw pakiet Premium - "Kupiłem z ciekawością jak smakują te kawy i z 7 najlepszych kaw wybrałem sobie trzy, które mi najbardziej zasmakowały. Teraz wiem co mi najbardziej odpowiada w kawach i będę kontynuował ten kierunek. Polecam bo warto przebyć taka przygodę z kawą...". 

Asia. Kawa brazylijska Santos Premium Arabica- "Pijałam kawę Santos Brazylia w rożnych miejscach i dostawałam na prezent i sama kupowałam i jak dotąd tu, w sklepie z kawą, w palarni swiezowypalana ta kawa smakuje najlepiej. tak jak powinna. Pięknie pachnie, super smakuje, aż chce się rano wstawać z myślą, że będzie można jej spróbować. Gruba pianka po zaparzaniu w ekspresie ciśnieniowym i posmak orzechów, z mleczna czekoladą to jest to- co w niej uwielbiam i nie muszę szukać już innych kaw:-)." Kawa Brazylia Santos

Mirek.Kawa Kenia Masai Top AA+ Arabica "Kawa Kenia Masai to jedna z najlepszych kaw jakie kiedykolwiek próbowałem. Pachnie tropikami, owocami, smakuje jak nie kawa, a jakiś magiczny napój- jak dla mnie. Intensywna i aksamitna zarazem. Zdecydowanie kawa premium. Polecam. Super doznania." Kawa Kenia Masai Top AA+

Dziękujemy wszystkim z Państwa, którzy zechcieli podzielić się opinią o zakupionej u nas kawie. Autorom wybranych opinii gratulujemy i prosimy o więcej. Wybrani powyżej autorzy otrzymują po 250 g Kawy Miesiąca w prezencie. Nagrody zostaną dołączone do najbliższego  Państwa zamówienia. Uprzejmie prosimy o kontakt.


 

Nowe kawy!

Nowe kawy w naszej ofercie. Zapraszamy do lektury i próbowania

 


 

Konkurs: Opinia miesiąca 02-2017

Państwa opinia o kawach świata dostępnych w naszej palarni jest dla nas bardzo ważna. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie:"Opinia o kawie". Udział biorą wszystkie Państwa opinie wyrażone na  karcie kawy, którą Państwo zakupiliście. Do wygrania opakowanie 250 g. Kawy Miesiąca.

W lutym wybraliśmy autorów najciekawszych opinii o kawie. Nagrodzeni zostają :-)

Katarzyna. Kawa Brazylijska Santos Premium Arabica - "Brazylia Santos to kawa, która jest po prostu dobrą kawą. Nic dziwnego, ze jest tak znana. Do tej pory mi oraz wszystkim moim gościom niezmiennie smakuje. Jest to słodka arabika o posmaku mlecznej czekolady. Idealna dla osób, które nie lubią kwaśnych i ostrych kaw. Pięknie pachnie i zaparzona, ziarnista Brazylia w moim ekspresie ciśnieniowym daje grubą piankę na espresso..". Kawa Brazylia Santos

Michał. Kawa z Indonezji Sumatra Mandheling Arabica - "Kawa z Sumatry ma smak egzotyczny. Trochę podobny do Indyjskiej kawy Malabar którą ostatnio piłem. Lekko pikantny i lekko słodki .Wybrałem wypalanie jasne co pokazało tą właśnie pikantność. Myśle, że to ciekawa alternatywa dla bardziej łagodnych kaw z Ameryki Południowej. Sklep często wprowadza nowości i to jest fajne jak się jest stałym klientem.." Kawa Indonezja Sumatra Mandheling

Alicja. Kawa Etiopia Yirgacheffe Aramo - "Kawa Etiopia Aramo jest dobrą kawą któa ma bardzo bogaty smak. Jest delikatna i wyrazista zarazem. Jest słodka i cytrusowa zarazem. Taki rzadko spotykamy smak w kawie, a przynajmniej ja takiej kawy ziarnistej wcześniej w swoim ekspresie cisnieniowym nie miałam. Jest ciekawa, na pewno warta spróbowania. Sklep z kawą super." Kawa Etiopia Yirgacheffe Aramo

Dziękujemy wszystkim z Państwa, którzy zechcieli podzielić się opinią o zakupionej u nas kawie. Autorom wybranych opinii gratulujemy i prosimy o więcej. Wybrani powyżej autorzy otrzymują po 250 g Kawy Miesiąca w prezencie. Nagrody zostaną dołączone do najbliższego  Państwa zamówienia. Uprzejmie prosimy o kontakt.


 

Nowe kawy!

W naszej ofercie nadal dostępna jest również podstawowa kawa z Etiopii  

Etiopia Yirgacheffe Standard  


 

Konkurs: Opinia miesiąca 01-2017

Państwa opinia o kawach świata dostępnych w naszej palarni jest dla nas bardzo ważna. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie:"Opinia o kawie". Udział biorą wszystkie Państwa opinie wyrażone na  karcie kawy, którą Państwo zakupiliście. Do wygrania opakowanie 250 g. Kawy Miesiąca.

W styczniu wybraliśmy autorów najciekawszych opinii o kawie. Nagrodzeni zostają :-)

Antek. Kawa Indyjska Chikmagalur AB Robusta - "Robusta indyjska jak się patrzy. Mocna kawa.Wyrazista i pikantna.Jak na robuste to dość smakowa, to znaczy wyczuwam lekki posmak czekoladowy- a we wcześniejszych robustach czułem tylko moc :-) Polecam i kawę i sklep tez jest sprawdzony.". Kawa Indie Chikmagalur AB

JM. Kawa Hawajska Kona Extra Fancy - "Wyjątkowa kawa Hawaje Kona Extra Fancy :-) Mix odczuć smakowych. Z jednej strony słodka i delikatna,  z drugiej lekko ostra i wyrazista. Niesamowicie pachnie i smakuje. Zainspirowała mnie do poczytania o Hawajach, o klimacie, roślinności i ludziach tam mieszkających. Kiedyś- muszę tam koniecznie polecieć :-).." Kawa Hawaje Kona Extra Fancy.

Bartek. Kawa Kolumbijska Narino El Bosque - "Fantastyczna kawa i każdy krok parzenia to udowadnia. Po otwarciu cudowny intensywny zapach, odrobinę sucha do mielenia (ale z tym sobie można poradzić), po zainstalowaniu w grupie piękna, gęsta konsystencja. Crema wyważona i zawiesista o kolorze ani nie wyblakłym ani przypalonym. W smaku taka jak lubię czyli goryczkowa ale nie do przesady bez kwaskowych nut owocowych (wyczułem banan). Zmartwiła mnie jedynie informacja o dostępności "wycofany z oferty.".Kawa Kolumbia Narino El Bosque

Dziękujemy wszystkim z Państwa, którzy zechcieli podzielić się opinią o zakupionej u nas kawie. Autorom wybranych opinii gratulujemy i prosimy o więcej. Wybrani powyżej autorzy otrzymują po 250 g Kawy Miesiąca w prezencie. Nagrody zostaną dołączone do najbliższego  Państwa zamówienia. Uprzejmie prosimy o kontakt.

 


 

Nowe kawy!

Kawy które Państwu prezentujemy powyżej to wynik długich miesięcy starań, żeby sprowadzić do Polski właśnie takie ziarno. Kiedyś w dalekim Amsterdamie w 2015 roku mielimy okazję próbować, wtedy zaskoczyła nas harmonia i kompletnośc smaków. Oceńcie Państwo to sami. Zapraszamy do lektury i do próbowania.

 


Nowy Rok 2017 !

Życzymy Państwu samych serdeczności i wszystkiego co najbardziej wartościowe w życiu, w całym 2017 roku. Do życzeń dołączamy podziękowania za wspólny rok 2016 i wcześniejsze lata. Zapewniamy, że w przyszłym roku jeszcze bardziej będziemy się starać, żeby sprostać Państwa oczekiwaniom, które są dla nas najważniejszym wyzwaniem. Serdecznie pozdrawiamy i życzymy Państwu pełnej radości i aromatu kawy zabawy noworocznej.

Sochaccy. 


 

 

Konkurs: Opinia miesiąca 12-2016

Państwa opinia o kawach świata dostępnych w naszej palarni jest dla nas bardzo ważna. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie:"Opinia o kawie". Udział biorą wszystkie Państwa opinie wyrażone na  karcie kawy, którą Państwo zakupiliście. Do wygrania opakowanie 250 g. Kawy Miesiąca.

W grudniu wybraliśmy autorów najciekawszych opinii o kawie. Nagrodzeni zostają :-):

 Kasia L. Kawa Brazylia Santos- "Pyszna kawa, aksamitna, doskonała do Cappucino. Jestem jej fanem i wszystkim znajomym polecam Brazylię Santos, a ten kto się skusił ...poleca ja dalej :-)". Kawa Brazylia Santos

Sebastian. Kawa Koffeehause Master Blend- "Całkiem niezła kawa.. Rodzina i goście chwalą. Ja jestem nałogowcem- a lepszej nie piłem..". Kawa Koffeehause Master Blend

Ela S.Kawa Kolumbia Excelso Hacienda Monaco- "Pyszna kawa, słodkawa i orzechowa. Wyrazista i delikatna w smaku zarazem. Pije ja z ekspresu ciśnieniowego, super smakuje zarówno z mlekiem jak i espresso bez dodatków. Gruba pianka- polecam :-).". Kawa Kolumbia Excelso Hacienda Monaco

Dziękujemy wszystkim z Państwa, którzy zechcieli podzielić się opinią o zakupionej u nas kawie. Autorom wybranych opinii gratulujemy i prosimy o więcej. Wybrani powyżej autorzy otrzymują po 250 g Kawy Miesiąca w prezencie. Nagrody zostaną dołączone do najbliższego  Państwa zamówienia. Uprzejmie prosimy o kontakt.

 


Nowe kawy!

Nie mogliśmy koło tej zimy przejść obojętnie, już od jesieni przygotowywaliśmy się do tych mieszanek i o to jest spełnienie - zapraszamy do podzielenia się opiniami.

 

 


 

Konkurs: Opinia miesiąca 11-2016

Państwa opinia o kawach świata dostępnych w naszej palarni jest dla nas bardzo ważna. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie:"Opinia o kawie". Udział biorą wszystkie Państwa opinie wyrażone na  karcie kawy, którą Państwo zakupiliście. Do wygrania opakowanie 250 g. Kawy Miesiąca.

W listopadzie wybraliśmy autorów najciekawszych opinii o kawie. Nagrodzeni zostają :-):

Andrzej L. -Kawa Brazylijska Doce Diamentina- "Kawa pyszna. Słodko-orzechowa. Lubie kawy z Brazylii,  ale ta jest najlepsza jaką do tej pory piłem. Goście chwalą :-) Ja pijam tylko espresso i jest super, żona tylko Cappucino i tez jest super :-)". Kawa Brazylia Doce Diamentina

Urszula - Kawa Kenia Masai Top AA+ - "Kawa bardzo dobra. Smakuje jakby korzennymi przyprawami z lekkim posmakiem winnym i słodkawym. Aksamitna w espresso. Bardzo głęboki, wielowarstwowy smak. Kawa bogata, wyśmienita, na wyjątkowe okazje." Kawa Kenia Masai Top AA+

Agnieszka W. - Kawa Koffeehause Master Blend- "Kawa idealnie wypośrodkowana w smaku. Mieszanka dla mnie jest doskonała, bo z jednej strony łagodna, mleczna, orzechowa- Brazylia- a z drugiej strony bardziej wyrazista, cytrusowa Etiopia i to ta najlepsza, uznana na całym świecie czyli Yirgacheeffee. Pyszna kawa- blend godny polecenia, bardzo ciekawa w smaku, gruba pianka, pięknie pachnie, świeża kawa." Kawa Koffeehause Master Blend

Dziękujemy wszystkim z Państwa, którzy zechcieli podzielić się opinią o zakupionej u nas kawie. Autorom wybranych opinii gratulujemy i prosimy o więcej. Wybrani powyżej autorzy otrzymują po 250 g Kawy Miesiąca w prezencie. Nagrody zostaną dołączone do najbliższego  Państwa zamówienia. Uprzejmie prosimy o kontakt.

 


 

HISTORIE NASZYCH KLIENTÓW

Historia poszukiwań dobrej i świeżo wypalanej kawy. Dziękujemy za Państwa zaufanie i zapraszamy.

 

 

 


 

Nowe kawy!

 

Koffeehause Master Blend  Zdecydowaliśmy się na połączenie w jednej torebce kawy z dwóch kontynentów, dwóch światów.  Kawy z miejsca jej narodzin; Etiopii oraz kawy od największego na świecie producenta kawy Brazylii. Zakochaliśmy się w tym wręcz zaskakującym, musującym, smaku. Z jednej strony wyraziste grejpfruty, łagodne pomarańcze czy kwiaty z drugiej strony tonujące czekolada i orzechy. Kawa cudowna, aksamitna, delikatna i wyrazista zarazem.

Zapraszamy lektury opisu i próbowania. 


 

Konkurs: Opinia miesiąca 10-2016

Państwa opinia o kawach świata dostępnych w naszej palarni jest dla nas bardzo ważna. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie:"Opinia o kawie". Udział biorą wszystkie Państwa opinie wyrażone na  karcie kawy, którą Państwo zakupiliście. Do wygrania opakowanie 250 g. Kawy Miesiąca.

W paźdzerniku wybraliśmy autorów najciekawszych opinii o kawie. Nagrodzeni zostają :-):

Iga - Kawa Kubańska Kuba Altura Lavado "Opis tej kawy to miód, wiśnia i cygara... Moje spostrzeżenia są podobne, ale chyba najbardziej urzekający  w tej kawie jets posmak Kuby...wiem - brzmi zagadkowo i niezrozumiale- ale jak ktoś choć raz była na Kubie - to zrozumie o czym pisze... Kawa ziarnista o cudownie kubańskim posmaku, smakująca słońcem, radością, dymem z cygar, wakacjami, kolorami i unikatową mieszanką słodkich owoców i zapachu kubańskich kwiatów. Pijam kawy z plantacji kubańskich i ta mnie urzekła. Palona na ciemno- daje moc :-)  Od razu można rozpoznać że kawa jest świeżo palona, bo pachnie cudnie, smakuje fantastycznie i ma grubą creme ma moim espresso. Polecam". Kawa Kubańska Kuba Altura Lavado

Radosław - Kawa Nikaragua Finca La Argentina - "Zamówiłem kawę wypalaną na jasno do chemex u. Inaczej kawy nie pijam. Ciekawy byłem jak ta nowa -dla mnie -palarnia kawy sprawdzi się w tym temacie, czy mają dobre kawy, oryginalne i przede wszystkim czy umieją odpowiednio je wypalić. Wcześniej kupowałem u innych profesjonalistów, gdzie kawa byłą dobra, ale...no właśnie.. jak pierwszy raz spróbowałem tutaj swiezo palonej kawy, specjalnie dla mnie - na zamówienie wypalonej na jasno... była wp9rost zaskakująca, niesamowita... Myślałem, że o kawie wiem dużo i od dawna pijam tylko najlepsze na świecie kawy, ale takiej palarni jak www.swiezowypalana.pl nie znałem.. Oni faktycznie pokazali mi inną jakość .. Taka kawa, świeżo palona smakuje zupełnie inaczej...wręcz nieporównywalnie.. Nawet samo przygotowywanie kawy w moim chemexie inaczej wygląda i pachnie, inna przejrzystość, inny smak i zapach.. Nie wiem jak oni to robią, że tak smakują ich kawy...Daje to do myślenia- jak robią to inni producenci- że ich kawy tak nie smakują...? W każdym razie...spróbowałem u nich kilka top"owych kaw i wszystkie są doskonale w swoich walorach sakowych, można się delektować bez końca... A Nikaragua Finca to arabika o pełnym, owocowo tropikalnym smaku z dodatkiem nuty orzechowej- tak bym to streścił..".Kawa Nikaragua Finca La Argentina

Natalia- Kawa Brazylijska Brazylia Santos Premium- "Kawa Brazylia Santos Ziarnista to doskonała kawa, która jest tak dobra jak o niej piszą..to znaczy jest faktycznie wyczuwalny posmak Miodu, orzechów i czekolady ...dla mnie to idealne połączenie smaku. Ta kawa ziarnista jest zwyczajnie pyszna, delikatna i perfekcyjna- zarówno do wyrazistego, mocnego porannego espresso jak i do łagodnego, popołudniowego latte ze spienionym mlekiem. Polecam kawe Brazylia Santos do ekspresów ciśnieniowych. ". Kawa Brazylia Santos

Dziękujemy wszystkim z Państwa, którzy zechcieli podzielić się opinią o zakupionej u nas kawie. Autorom wybranych opinii gratulujemy i prosimy o więcej. Wybrani powyżej autorzy otrzymują po 250 g Kawy Miesiąca w prezencie. Nagrody zostaną dołączone do najbliższego  Państwa zamówienia. Uprzejmie prosimy o kontakt.


 

Konkurs: Opinia miesiąca 9-2016

Państwa opinia o kawach świata dostępnych w naszej palarni jest dla nas bardzo ważna. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie:"Opinia o kawie". Udział biorą wszystkie Państwa opinie wyrażone na  karcie kawy, którą Państwo zakupiliście. Do wygrania opakowanie 250 g. Kawy Miesiąca.

We wrześniu wybraliśmy autorów najciekawszych opinii o kawie. Nagrodzeni zostają :-):

IZABELLA - Kawa Peru"Kawa, tak jak o niej piszą, delikatna i orzechowa- to najważniejsze jej cechy. Parze tą kawę ziarnista w niedużym ekspresie ciśnieniowym, ale wychodzi pyszne cappucino i latte, jak w kawiarni. Polecam, to bardzo dobra kawa do podawania z mlekiem". Kawa Peru SHB Chanchamayo

Adela - Kawa Peru i Kawa Kolumbia Supremo - "Kawa jaką wypalają to absolutne arcydzieło i zdecydowanie najlepsza kawa jaką piłam. Jest unikatowa w świeżości, smaku i zapachu z wysoką cremą, pianką – która dodatkowo potwierdza jej świeżość. Sklep rzetelny działa szybko i sprawnie. Komunikacja ze sklepem bardzo dobra. Miałam pytanie dotyczące kaw z Ameryki Południowej- precyzyjnie opowiedzieli zarówno o pochodzeniu kawy, jak i o jej walorach smakowych i różnicach pomiędzy orzechową Kolumbią Supremo a czekoladowo-owocową kawą z Peru. Nie mogłam się zdecydować i ..wzięłam je obie. Kawy- doskonałe, już nie mogę się doczekać kolejnych zakupów J Najlepszy sklep z kawą jaki przetestowałam i mogę zdecydowanie polecić- stała klientka." Kawa Peru SHB Chanchamayo Kawa Kolumbia Supremo

Mieczysława - Abonament 3 miesiące na kawę Brazylia Santos - "Abonament na konkretną kawę to produkt, którego szukałam. Super temat!  Od kilku lat kupuje w sklepie www.SwiezoWypalana.pl kawę Brazylia Santos i tylko ta kawa ziarnista mi smakuje i kupowałam ja dwa razy w miesiącu. Teraz kupiłam abonament na Santos i przychodzi mi kurierem regularnie do domu- własnie wtedy kiedy kończy mi się ta pyszna kawa. Pomysł? Rewelacyjny. Po co tracić czas i kupować dwa razy w miesiącu- jeśli można kopic raz na 3 miesiące i tez mieć co 2 tygodnie swiezopalona kawę w domu. Polecam ten sklep- dobra kawa, swieza kawa i mają niezłe pomysły ułatwiające życie :-) " Abonament 3 miesiące na kawę Brazylia Santos

Dziękujemy wszystkim z Państwa, którzy zechcieli podzielić się opinią o zakupionej u nas kawie. Autorom wybranych opinii gratulujemy i prosimy o więcej. Wybrani powyżej autorzy otrzymują po 250 g Kawy Miesiąca w prezencie. Nagrody zostaną dołączone do najbliższego  Państwa zamówienia. Uprzejmie prosimy o kontakt.

 


Konkurs: Opinia miesiąca 8-2016

Państwa opinia o kawach świata dostępnych w naszej palarni jest dla nas bardzo ważna. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie:"Opinia o kawie". Udział biorą wszystkie Państwa opinie wyrażone na  karcie kawy, którą Państwo zakupiliście. Do wygrania opakowanie 250 g. Kawy Miesiąca.

W sierpniu wybraliśmy autorów najciekawszych opinii o kawie. Nagrodzeni zostają :-):

Agata - Kawa Salwador Finca Loma la Gloria - "Kawa lekka, delikatna, taka "mleczna" nawet bez mleka :-) Ziarna duże, ciekawe. Pachnie i smakuje fantastycznie. Kawa ziarnista do polecania. Sklep z kawą dobry". Kawa Salwador Finca Loma la Gloria.

Irek - Kawa Koffeehause Café de la mañana - "Dobra kawa ziarnista. Mocna i niebanalna w smaku. Sklep z kawą w internecie bez zarzutu. Dostawa szybka, kawa świeża, ceny konkurencyjne, dostałem nawet miły gratis - niespodzianka do paczki". Kawa Koffeehause Café de la mañana.

Kamila - Kawa Peru HB MCM Arabica - "Moja ulubiona, pyszna Peru...Kawa delikatna, orzechowa jakby aksamitna- z gruba pianką- fantastyczna- innej nie pije. Polecam kawę z Peru ! Kawa ziarnista idealna do ekspresu. Sklep z kawa SwiezoWypalana.pl - super premium kawa i dość szybka dostawa jak na palarnie kawy. Po rozmowie via phone - już wiem, ze klient jest dla nich najważniejszy. To nie ostatni mój zakup w tym sklepie :-)". Kawa Peru HB MCM

Dziękujemy wszystkim z Państwa, którzy zechcieli podzielić się opinią o zakupionej u nas kawie. Autorom wybranych opinii gratulujemy i prosimy o więcej. Wybrani powyżej autorzy otrzymują po 250 g Kawy Miesiąca w prezencie. Nagrody zostaną dołączone do najbliższego  Państwa zamówienia. Uprzejmie prosimy o kontakt.


 

Konkurs: Opinia miesiąca 7-2016

Państwa opinia o kawach świata dostępnych w naszej palarni jest dla nas bardzo ważna. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie:"Opinia o kawie". Udział biorą wszystkie Państwa opinie wyrażone na  karcie kawy, którą Państwo zakupiliście. Do wygrania opakowanie 250 g. Kawy Miesiąca.

W lipcu wybraliśmy autorów najciekawszych opinii o kawie. Nagrodzeni zostają :-):

MZ - "Jak zwykle najwyższa ocena za jakość, cenę i zadowolenie klienta. Kawa boska w smaku, której świeżość jest imponująca. Czas liczony od momentu wypalenia do momentu zetknięcia się z moimi kupkami smakowymi, to tak jakby mrugnąć powieką, a dzięki takiej świeżości odkrywać można niesamowite smaki i aromaty". www.Opineo.pl

Michał - "Sklep internetowy działa szybko, sprawnie i profesjonalnie. Miałem pytanie- odpowiedzieli mi wyczerpująco. Kupiłem u nich już trzeci raz i na pewno pozostanę stałym klientem. Dlaczego? Bo takiej dobrej kawy jak oni oferują nigdy nie znalazłem w innych miejscach. Jest wyjątkowo dobra, pachnąca, z wysoką pianka, niesamowita w smaku... To wskazuje, iż to kawa świeżo przygotowana, świeżo wypalona w palarni a nie leżakowana na półce. Ta kawa w sposób wyrazisty się rożni od innych kaw do kupienia w sklepach. Kawa jest dla mnie ważnym elementem i oni zdali mój egzamin, Rzadko wystawiam opinie, ale to dla mnie przyjemność napisać o tej kawie. Jednym słowem..polecam". www.Opineo.pl

Tomasz - "Kawa Indie Monsoon Malabar to kawa inna niż wszystkie, które pijałem do tej pory.
Jest gęsta, zawiesista i bardzo bogata w smaku. Mieszanka smaków pikantnych i słodkich zarazem. Ujawnia się też posmak ziemisto-drzewiasty. Kawa wyjątkowa. Ma, tak jak dobre wina, wiele poziomów i ciekawy finisz. Jak ktoś gustuje w kawach premium to zdecydowanie warto spróbować. Nie będzie zawiedziony. Kawy z tego sklepu są godne polecenia. Przetestowałem i wiem, że dbają o świeżość i jakość kaw. Są profesjonalnie zapakowane i szybko dostarczone. Faktycznie kawa świeżo wypalana prosto z palarni". Kawa Indie Monsoon Malabar   

Dziękujemy wszystkim z Państwa, którzy zechcieli podzielić się opinią o zakupionej u nas kawie. Autorom wybranych opinii gratulujemy i prosimy o więcej. Wybrani powyżej autorzy otrzymują po 250 g Kawy Miesiąca w prezencie. Nagrody zostaną dołączone do najbliższego  Państwa zamówienia. Uprzejmie prosimy o kontakt.

 

 


 

Konkurs: Opinia miesiąca 6-2016

Państwa opinia o kawach świata dostępnych w naszej palarni jest dla nas bardzo ważna. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie:"Opinia o kawie". Udział biorą wszystkie Państwa opinie wyrażone na  karcie kawy, którą Państwo zakupiliście. Do wygrania opakowanie 250 g. Kawy Miesiąca.

W czerwcu wybraliśmy autorów najciekawszych opinii o kawie. Nagrodzeni zostają :-):

Justyna - Kawa Etiopia Yirgacheffe Arabica "Wyjątkowa, dobra kawa. Jednak kawa z Etiopii to podstawa. To taki "must have" elementarza smaku. Każdy musi jej spróbować. Serdecznie polecam. Ta kawa miło mnie zaskoczyła i zgadzam się z opiniami, że jej owocowy smak jest unikatowy." Kawa Etiopia Yirgacheffe

Asia - Kawa Jamajka Blue Mountain Arabica "Kawa z Jamajki jest pyszna. Taka lekka, owocowa i szlachetna w smaku zarazem. Nie ejst taka płytka jak inne kawy owocowe... Tak mi właśnie smakuje, jak kawa tropikalnych owoców :-) Mogłabym ją pić codziennie..." Kawa Jamajka Blue Mountain

Piotr - Zielone kawy - zestawy kilogramowe "Zestaw kawa zielona jest niezłym pomysłem- bo jeden zakup załatwia mi temat kilku zamówień i jest taniej niż w innych miejscach. Polecam." Zielone kawy - zestawy kilogramowe

Dziękujemy wszystkim z Państwa, którzy zechcieli podzielić się opinią o zakupionej u nas kawie. Autorom wybranych opinii gratulujemy i prosimy o więcej. Wybrani powyżej autorzy otrzymują po 250 g Kawy Miesiąca w prezencie. Nagrody zostaną dołączone do najbliższego  Państwa zamówienia. Uprzejmie prosimy o kontakt.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl