Dostawa

 

 Dostawa gratis dla zamówień od 120 zł

Dostawa o 50% taniej dla zamówień od 60 zł

Czas dostawy Kurier Standard DPD: 1-2 dni robocze

Czas dostawy Paczkomat InPost: 2-3 dni roboczych


 Odbiór Gratis w Punkcie Odbiorów Osobistych - Kawiarnia Renesans

 Ulica ks. Czesława Oszkiela, 05-555 Tarczyn Otwarte codziennie: 11-20


 

Do  wypalenia kawy przystępujemy po otrzymaniu od Państwa zamówienia i wpłynięciu płatności ( nie dotyczy zamówień "za pobraniem", ich realizację rozpoczynamy natychmiast ). 

Ponieważ, każdą kawę wypalamy ręcznie z uwzględnieniem Państwa indywidualnych wyborów, zdarza się przy dużej ilości zamówień, że kawa jest wypalana i nadawana później, jednak nie później niż do 3-4 dni roboczych od dnia zamówienia i wpłynięcia zapłaty ( jeżeli zamówienie jest przedpłacone).


 W magazynie mamy tylko kawy zielone, które wypalamy po wpłynięciu opłaconego zamówienia.


Przesyłki wysyłamy również za granicę do:Austria, Belgia, Bułgaria, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Holandia, Litwa, Wielka Brytania, Szwecja, Węgry, Włochy, Słowenia, Słowacja, Rumunia. Koszt dostawy poza granice RP 50 zł. W wypadku wysyłek poza granice RP, nie ma możliwości zamówić produktów za pobraniem. Przesyłki za granicę nie są objęte promocyjnymi redukcjami kosztów dostawy.


 

SwiezoWypalana.pl  

P.P.H.U."SiM" Mirosław Sochacki ul. Żelazna 29/3,53-427 Wrocław

NIP: 894-001-45-16, REGON: 930894256 Telefon: +48 733 634 761

KONTO BANKOWE: 44 1030 0019 0109 8503 4000 2184


 

Korzystamy z usług firmy DPD,  

Nie musicie Państwo czekać cały dzień na wizytę kuriera. DPD w standardzie oferuje Predict e-mail, interaktywne powiadomienie o terminie doręczenia wraz z następującymi dodatkowymi informacjami:

  • precyzyjny przedział czasu dostawy
  • możliwość zmiany daty przyjazdu kuriera
  • imię kuriera
  • numer telefonu do kuriera

Paczki ze sklepu z kawami SwiezoWypalana.pl można śledzić  dzięki systemowi Track & Trace dostępnemu na stronie dpd


 

Korzystamy z usług firmy InPost Paczkomaty 24/7

CZYM SĄ PACZKOMATY INPOST?

Paczkomaty InPost to system skrytek pocztowych, służący do odbierania paczek 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
Osoba robiąca zakupy w sklepie SwiezoWypalana.pl – po zamówieniu przesyłki do Paczkomatu - otrzyma SMS i e-mail z kodem odbioru w momencie dostarczenia przesyłki do wybranego Paczkomatu. Aby odebrać przesyłkę wystarczy wpisać na panelu Paczkomatu numer telefonu komórkowego oraz otrzymany kod odbioru, a skrytka z oczekiwaną przesyłką otworzy się.

JAK DŁUGO TRZEBA CZEKAĆ NA DORĘCZENIE ?

Przesyłka trafia do Paczkomatu zwykle w przeciągu 1-2 dni roboczych po nadaniu przesyłki. W wyjątkowych sytuacjach (około 4% wszystkich wysyłek realizowanych przez operatora Paczkomatów - firmę InPost) - przesyłka może dotrzeć do Paczkomatu z opóźnieniem. Odbiór paczki jest możliwy o dowolnej porze dnia czy nocy.

Jeśli Klient nie odbierze przesyłki w ciągu 3 dni, zostanie ona przewieziona do najbliższego Oddziału InPost. O adresie, pod którym paczka będzie czekać do odbioru Klient zostanie poinformowany SMS-em i e-mailem. W przypadku nieodebrania przesyłki w ciagu 14 dni od momentu doręczenia jej do Paczkomatu, InPost zwróci przesyłkę do nadawcy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl