DostawaOdbiór osobisty 0 zł,

Kurier 12,00 zł.

Przy zamówieniu powyżej 60 zł Kurier tylko 6,00 zł  

Paczkomat 8,00 zł. 

Przy zamówieniu powyżej 60 zł Paczkomat tylko 4,00 zł 

 

Pobranie + 5,00 zł do każdej formy dostawy.

 

Czas realizacji usługi przez kuriera zwykle 1 dzień roboczy. Czas realizacji usługi przez Paczkomat 1-2 dni roboczych. Odbiór osobisty możliwy jest dla zamówień o wartości do 120 zł.

 

Kawę wypalamy w każdym dniu roboczym. 

Oferta Pakiet Extra lub Pakiet Premium to 75% zniżki na dostawy przez cały rok i  zawsze 10% więcej kawy. Zapraszamy

Odbiór Gratis w Punkcie Odbiorów Osobistych -

Kawiarnia Renesans

 Ulica ks. Czesława Oszkiela, 05-555 Tarczyn Otwarte codziennie: 11-20

Do  wypalenia kawy przystępujemy po otrzymaniu od Państwa zamówienia i wpłynięciu płatności ( nie dotyczy zamówień "za pobraniem", ich realizację rozpoczynamy natychmiast ). Zwykle zamówienia złożone do godziny 10 rano są realizowane w tym samym dniu roboczym.

Ponieważ, każdą kawę wypalamy z osobna z uwzględnieniem Państwa indywidualnych wyborów, zdarza się przy dużej ilości zamówień, że kawa  jest wypalana i nadawana później, jednak nie później niż do 3-4 dni roboczych od dnia zamówienia i wpłynięcia zapłaty ( jeżeli zamówienie jest przedpłacone).

Sprzedajemy towar który mamy na magazynie, to najlepsza gwarancja szybkiej dostawy.

Przesyłki wysyłamy również za granicę do:Austria, Belgia, Bułgaria, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Holandia, Litwa, Wielka Brytania, Szwecja, Węgry, Włochy, Słowenia, Słowacja, Rumunia.

Koszt dostawy poza granice RP 50 zł. W wypadku wysyłek poza granice RP, nie ma możliwości zamówić produktów za pobraniem. Przesyłki za granicę nie są objęte promocyjnymi redukcjami kosztów dostawy.

Korzystamy z usług firmy DPD,  

Nie musicie Państwo czekać cały dzień na wizytę kuriera. DPD w standardzie oferuje Predict e-mail, interaktywne powiadomienie o terminie doręczenia wraz z następującymi dodatkowymi informacjami:

  • precyzyjny przedział czasu dostawy
  • możliwość zmiany daty przyjazdu kuriera
  • imię kuriera
  • numer telefonu do kuriera

Paczki ze sklepu z kawmi SwiezoWypalana.pl można śledzić  dzięki systemowi Track & Trace dostępnemu na stronie dpd

 

Korzystamy z usług firmy InPost Paczkoamty 24/7

CZYM SĄ PACZKOMATY INPOST ?
Paczkomaty InPost to system skrytek pocztowych, służący do odbierania paczek 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
Osoba robiąca zakupy w sklepie SwiezoWypalana.pl – po zamówieniu przesyłki do Paczkomatu - otrzyma SMS i e-mail z kodem odbioru w momencie dostarczenia przesyłki do wybranego Paczkomatu. Aby odebrać przesyłkę wystarczy wpisać na panelu Paczkomatu numer telefonu komórkowego oraz otrzymany kod odbioru, a skrytka z oczekiwaną przesyłką otworzy się.

JAK DŁUGO TRZEBA CZEKAĆ NA DORĘCZENIE ?
Przesyłka trafia do Paczkomatu zwykle w przeciągu 1-2 dni roboczych po nadaniu przesyłki. W wyjątkowych sytuacjach (około 4% wszystkich wysyłek realizowanych przez operatora Paczkomatów - firmę InPost) - przesyłka może dotrzeć do Paczkomatu z opóźnieniem. Odbiór paczki jest możliwy o dowolnej porze dnia czy nocy.

Jeśli Klient nie odbierze przesyłki w ciągu 3 dni, zostanie ona przewieziona do najbliższego Oddziału InPost. O adresie, pod którym paczka będzie czekać do odbioru Klient zostanie poinformowany SMS-em i e-mailem. W przypadku nieodebrania przesyłki w ciagu 14 dni od momentu doręczenia jej do Paczkomatu, InPost zwróci przesyłkę do nadawcy.

do góry
Pokaż pełną wersję strony