Dostawa


Dostawa gratis dla zamówień od 140 zł. Dostawa o 50% taniej dla zamówień od 70 zł

Czas dostawy Kurier Standard & Priorytet DHL: 1 dzień robocze, zwykle.  

Czas dostawy Paczkomat InPost: 1-3 dni roboczych, zwykle 

Do  wypalenia kawy przystępujemy po otrzymaniu od Państwa zamówienia i wpłynięciu płatności ( nie dotyczy zamówień "za pobraniem", ich realizację rozpoczynamy po wpłynięciu zamówienia ).

Plan palenia zamykany jest o godzinie 8:00 rano każdego dnia roboczego, potem nie ma już możliwości wprowadzania zmian.

Pierwszeństwo w wypalaniu przysługuje dostawom priorytetowym. Wszystkie zamówienia zawsze staramy się zrealizować najszybciej jak to możliwe. Realizacja zamówień standardowych jest uzależnione od ilości zamówień do wykonania na dany dzień. Zamówienia standardowe realizowane są według kolejności wpływania.


Przesyłki wysyłamy również za granicę do:Austria, Belgia, Bułgaria, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Holandia, Litwa, Wielka Brytania, Szwecja, Węgry, Włochy, Słowenia, Słowacja, Rumunia.

Koszt dostawy poza granice RP 50 zł. W wypadku wysyłek poza granice RP, nie ma możliwości zamówić produktów za pobraniem. Przesyłki za granicę nie są objęte promocyjnymi redukcjami kosztów dostawy.


SwiezoWypalana.pl  

SwiezoWypalana.pl - Kamila Sochacka, 05-552 Wólka Kosowska, ul. Wesoła 60/60 C, 

NIP: 5482195512, REGON: 369047174  Telefon: +48 733 634 761

Uwaga zmiana numeru kontaKONTO BANKOWE: 76 1030 0019 0109 8503 0016 0313


Korzystamy z usług firmy InPost Paczkomaty 24/7

CZYM SĄ PACZKOMATY INPOST?

Paczkomaty InPost to system skrytek pocztowych, służący do odbierania paczek 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
Osoba robiąca zakupy w sklepie SwiezoWypalana.pl – po zamówieniu przesyłki do Paczkomatu - otrzyma SMS i e-mail z kodem odbioru w momencie dostarczenia przesyłki do wybranego Paczkomatu. Aby odebrać przesyłkę wystarczy wpisać na panelu Paczkomatu numer telefonu komórkowego oraz otrzymany kod odbioru, a skrytka z oczekiwaną przesyłką otworzy się.

JAK DŁUGO TRZEBA CZEKAĆ NA DORĘCZENIE ?

Przesyłka trafia do Paczkomatu zwykle w przeciągu 1-2 dni roboczych po nadaniu przesyłki. W wyjątkowych sytuacjach (około 4% wszystkich wysyłek realizowanych przez operatora Paczkomatów - firmę InPost) - przesyłka może dotrzeć do Paczkomatu z opóźnieniem. Odbiór paczki jest możliwy o dowolnej porze dnia czy nocy.

Jeśli Klient nie odbierze przesyłki w ciągu 3 dni, zostanie ona przewieziona do najbliższego Oddziału InPost. O adresie, pod którym paczka będzie czekać do odbioru Klient zostanie poinformowany SMS-em i e-mailem. W przypadku nieodebrania przesyłki w ciagu 14 dni od momentu doręczenia jej do Paczkomatu, InPost zwróci przesyłkę do nadawcy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl