Regulamin promocji "Brazylia Mogiana w prezencie"

Regulamin promocji "Brazylia Mogiana w prezencie". 

 

 1. Organizator – SwiezoWypalana.pl-Kamila Sochacka, 05-552 Wólka Kosowska, ul. Wesoła 60/60C  której nadano numer identyfikacyjny NIP 5482195512.
 2. Prezentem premiowane są zakupy 1 kilogramowych opakowań wypalonych kaw z oferty SwiezoWypalana.pl.
 3. Z promocji wyłączone są wszystkie kawy, które znajduj się w zakładce PROMOCJE, Zestawy Kawy i kawy sprzedawane w abonamentach.
 4. W promocji biorą udział tylko zamówienia składane poprzez stronę internetową www.SwiezoWypalana.pl
 5. Do każdego zamówienia, spełniającego warunki niniejszej promocji zostanie dodany maksymalnie 5 prezentów.
 6. Prezent – 250 g. kawy ziarnistej, wypalonej na średnio Brazil Mogiana, którą Klient otrzyma w formie prezentu, jednak na fakturze/paragonie policzony za kwotę 1,00 zł; w związku z tym cena produktu promocyjnego zostanie pomniejszona o 1,00 zł.
 7. Uczestnik – pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, mająca miejsce zamieszkania na terytorium Polski, dokonująca zakupu produktu w charakterze konsumenta w rozumieniu art. 221 KC (Za konsumenta uważa się osobę fizyczną dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową).
 8. Promocja prowadzona jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej w okresie od 2018-04-08, godz. 21:00 do dnia 2018-04-18, godz. 23:59 lub do wyczerpania zapasów.
 9. Ilość produktów dostępnych w niniejszej promocji jest ograniczona.
 10. Nie udziela się dodatkowych rabatów w przypadku zakupu produktów objętych promocją.
 11. Zamówienia biorące udział w niniejszej promocji nie biorą udziału w innych promocjach na SwiezoWypalana.pl.
 12. Kawa wydawana w ramach akcji stanowi próbkę towaru lub „ prezent o małej wartości” (zgodnie z treścią 7 ust. 4 p.2; ust.7  ustawy o VAT).
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl