+48 733 634 761(pn-pt; 9-16)  sklep kawa zamówienie kawa@swiezowypalana.pl kawa świeżo palona GRATIS OD 99 ZŁ  dostawa gratis w 24h od wypalenia

Sklep Kawa - FAQ

Sklep kawa - SwiezoWypalana.pl

Kategorię Sklep Kawa stworzyliśmy z myślą o tych z Państwa, którzy oczekują natychmiastowej wysyłki kawy, do 24 godzin od daty złożenia  opłaconego zamówienia. Dla przyspieszenia realizacji Państwa zamówienia, kawy, które oferujemy tutaj już zostały wypalone i oczekują na Państwa zamówienie, czekają jednak nie dłużej niż 14 dni od daty palenia. Kawy z kategorii Sklep Kawa to najlepsze ceny świeżo palonej kawy prosto z rzemieślniczej palarni. Do wypalania kaw z kategorii Sklep Kawa używamy tych samych zielonych kaw, które oferujemy w różnych innych kategoriach naszego sklepu z kawą, Kawy w kategorii Sklep Kawa to najlepsza cena i szybki czas realizacji zamówień.

kawa świeżo palona

Co to jest Sklep Kawa?

Sklep Kawa to kawy z naszej palarni dostępne natychmiast. Wysyłka kawy z kategorii Sklep Kawa odbywa się w ciągu 24 godzin od złożenia opłaconego zamówienia czyli najpóźniej w pierwszym dniu roboczym po złożonym i opłaconym zamówieniu.

Dla kogo jest kategoria Sklep Kawa?

Stworzyliśmy kategorię dla osób, którym "właśnie skończyła się kawa" i szukają dobrej kawy w najlepszej cenie.

Kiedy są wypalane kawy z kategorii Sklep Kawa?

Kawy w kategorii Sklep Kawa wypalane są przed Państwa zamówieniem i natychmiast paczkowane. Wysyłamy Państwu kawy nie starsze niż 14 dni od daty palenia, w dniu wysyłki. Data palenia kawy znajduje się na każdej paczce kawy.

Jaki jest poziom palenia kawy z kategorii Sklep Kawa?

Kawy z kategorii Sklep Kawa, wypalane są na średnio.

Czy do wypalania kawy używane są takie same zielone kawy?

Tak. Kawa Brazil Santos Premium dostępna w kategorii >>Kawy Brazylii<< to ta sama zielona kawa, którą oferujemy w kategorii Sklep Kawa

Po co jest kategoria Sklep Kawa?

Kategoria powstała, żeby zapewnić możliwość szybkiej realizacji Państwa zamówień. dlatego kawy wypalane są przed Państwa zamówieniami i oczekują nie dłużej niż 14 dni.

Czym się różnią kawy z kategorii Sklep Kawa od innych kaw w ofercie SwiezoWypalana.pl

Kawy z kategorii Sklep Kawa, czekają na Państwa zamówienie w gotowych paczkach, jednak nie dłużej niż 14 dni od daty palenia. Kawy z kategorii Sklep Kawa wysyłamy najpóźniej w następnym dniu roboczym po złożeniu opłaconego zamówienia. Kawy z pozostałych kategorii są wypalane według indywidualnych wskazówek w zamówieniu i wysyłane w terminie do 3 dni roboczych od daty złożenia zamówienia,  zawsze do 24 godziny od wypalenia. 


Jeżeli w zamówieniu znajdą się kawy z różnych kategorii, wówczas wiążącym terminem wysyłki zamówienia jest termin do 3 dni roboczych.


Podsumowując:

Kawy w kategorii Sklep Kawa to: 

 • wysyłka kawy wypalonej do 14 dni od daty palenia,
 • kawę wyślemy w następnym dniu roboczym po zamówieniu
 • kawa w paleniu średnim,
 • kawa ziarnista,
 • szybkie zakupy,
 • najlepsze ceny kawy single origin w Polsce,

Kawy w kategorii Sklep Kawa, to kawy które dla przyspieszenia wysyłki wypaliliśmy i zapakowane czekają na Twoje zamówienie. To propozycja kiedy najważniejszy jest szybkość standardowej wysyłki i atrakcyjna cena. Doskonała oferta najpopularniejszych kaw do biura i kawiarni.


Kawy poza kategorią Sklep Kawa to kawy wypalane na indywidualne zamówienie, według preferencji:

 • wysyłka do 24 h od wypalenia lub szybciej (opcja Extra Świeża; palenie w dniu wysyłki),
 • do wyboru: 3 poziomy palenia kawy; palenie: jasne, średnie lub ciemne,
 • do wyboru: kawa ziarnista lub kawa mielona,
 • do wyboru: 3 rodzaje opakowań; 250g., 500g., lub 1 000g.,
 • do wyboru setki kaw single origin i kawy speciality
 • wysyłka kawy najpóźniej w ciągu 3 dni roboczych ( opcja Wysyłka Dziś, to wysyłka w ten sam dzień, szczegóły w zakładce Dostawa),

Kawa poza kategorią Sklep Kawa to propozycja dla tych z Państwa, dla których najważniejsza jest świeżość i indywidualne preferencje w kawie. 

Zajrzyj do kategorii

Sklep Kawa

 

 

 

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl