Najlepsze kawy świata wypalane na zamówienie.

Zielona kawa

Zdrowotne walory naszej zielonej kawy w skrócie:

 • Wspiera odchudzanie
 • Nie ma efektów ubocznych
 • W pełni naturalny produkt
 • Poprawia znacząco metabolizm
 • Skutecznie przyśpiesza spalanie tłuszczu
 • Zwiększa wchłanianie cukrów
 • Ogranicza apetyt
 • Dodaje energii
 • Zawiera błonnik minerały i witaminy
 • Działa przeciwbakteryjnie

 

W pełni 100% naturalny produkt, zielone ziarna kawy bez dodatków, barwników, ulepszaczy, prosto z plantacji kawy

 

Zielona kawa

Co to jest zielona kawa ?

Jednym z najbardziej znanych preparatów na odchudzanie ostatnich miesięcy jest zielona kawa. Efekty są zaskakująco pozytywne. Smakosze oceniają, że smak kawy zielonej jest najbardziej zbliżony do smaku zielonej herbaty. Kawy zielone zawierają znacznie mniej walorów smakowych niż kawy wypalane, jednak jej atrybuty zdrowotne nie ulegają wątpliwości i jest ich dużo więcej niż w znanej kawie czarnej czyli wypalanej. Oczywiście każda kawa zielona zawiera kofeine i jest jej tyle samo co w kawie czarnej, co należy mieć na uwadze.

 

 

 


Zielona kawa to  dojrzałe ziarna kawowca, które nie zostały poddane żadnym zabiegom termicznym, w tym wypaleniu. Zielona kawa zawiera mnóstwo cennych składników, które podczas wypalenia ulegają zniszczeniu, dlatego zwykłe espresso nigdy nie da takich samych efektów jak regularne picie zielonej kawy. Najlepsza zielona kawa to Arabica.

 


Zielona kawa znana jest ze swoich właściwości odchudzających na całym świecie. Zawdzięcza to kwasowi chlorogenowemu. Kwas ten jest silnym przeciwutleniaczem, zapobiega wchłanianiu się dużej ilości cukrów przez przewód pokarmowy, co zmusza organizm do poszukiwania energii w swoich zasobach, czyli w tkance tłuszczowej. Kwas chlorogenowy to także silny przeciwutleniacz, który niszczy wolne rodniki. Działa on przeciwbakteryjnie, grzybobójczo oraz przeciwwirusowo, ale co najważniejsze, reguluje gospodarkę węglowodanów w organizmie człowieka, a to właśnie ich nadmierna ilość odpowiedzialna jest za powstawanie tkanki tłuszczowej. W ten sposób, bez wytężonego wysiłku, można sukcesywnie gubić kilogramy. Zielona kawa ma także zdolności poprawy metabolizmu, oczyszczania z tłuszczu wątroby.

 

 

 

 

 


Zielona kawa ma duży potencjał w leczeniu otyłości i pozytywnie wpływa na ciśnienie krwi oraz wchłanianie cukrów, co udowodnili w swoich badaniach naukowcy z Uniwersytetu w Scranton (Pensylwania, USA).
Zmielone ziarna zielonej kawy to produkt w 100% naturalny bez dodatkowych substancji, wypełniaczy, które znajdują się w różnorodnych tabletkach. Zmielone ziarna kawy to najbardziej naturalny sposób na odchudzanie.

Jak zaparzać naszą kawę ?

Najpopularniejszą metoda i zarazem najwygodniejszą odpowiedź na tak postawione pytanie, jeśli ktoś nie posiada ekspresu ciśnieniowego - stanowią kawiarki  , dzięki którym uzyskujemy klasyczny pełny smak odmian kawy. Można również metodą w Polsce określana jako "turecka", czyli odstawiamy czajnik z gotującą się wodą na 2-3 minuty, tak żeby jej temperatura spadła do poziomu około 95 stopni Celcjusza, następnie zalewamy zmieloną kawę w porcji 5-9 gram ( jedna łyżeczka do herbaty).

Jak pić kawę zieloną ?

Kawę zielona można pić w takich samych ilościach w jakich dotychczas piliśmy kawę wypalaną. Zawiera ona tyle samo kofeiny co jej siostra wypalana. Ogólnie ma smak zbliżony do herbat zielonych, jest gorzkawa. Zawiera znacząco mniej związków smakowych niż kawa wypalana ( kawa wypalana około 700 związków smakowych, kawa zielona około 24 związków smakowych). Polecamy do smakowania z dodatkiem świeżego soku z cytryny. Smakosze polecają picie 2-3 filiżanek w ciągu dnia, najlepiej przed posiłkami.

 Zapraszamy do zapoznania sią z wynikami badań Joe A Vinson, Bryan R Burnham, i  Mysore V Nagendran

Czytaj więcej o zielonej kawie

Czym jest zielona kawa? W sumie niczym nowym-zbadana już ponad 30 lat temu, teraz na nowo odkryta przez Dr. Oza. Ponowne wyciągnięcie na światło dzienne unikalnych właściwości kawy spowodowało istna gorączkę na punkcie zielonej kawy. Właściwości regenerujące wątrobę, odtruwające i przeciwrakowe zdominowały  wizerunek zielonych ziarenek. To nie znaczy, że kawa wypalana nie posiada tych wszystkich właściwości, posiada ale w mniejszym natężeniu. W wyniku wypalania powstaje cafestrol czyli substancja zbliżona właściwościami do opiatów, co może powodować odczucie uzależnienia będą c zarazem ograniczeniem kawy wypalanej.

Kawa zielona posiada bardzo dużo przeciwutleniaczy w skoncentrowanej formie, znacząco więcej niż kawa wypalana. A biorąc pod uwagę takie czynniki jak stres, narażenie chemiczne , braki i / lub niezgodności diety , prowadzące do zwiększenia stresu oksydacyjnego w organizmie (co jest przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry, uszkodzenia komórek , a nawet zwiększone ryzyko nowotworów ) wzrost poziomu przeciwutleniaczy w naszej diecie ma ogromne  znaczenie.

Należy pamiętać, że zielona kawa naprawdę nie jest, czymś "nowym". Uważa, się  że uprawa ziaren kawy pochodzi z obszaru Arabii  Saudyjskiej nad Morzem Czerwonym ponad 900 lat temu , w pierwszym okresie po odkryciu kawy , parzono ją tak samo jak herbatę.

Więc, jakie są przewidywane korzyści zdrowotne wynikające z zielonej kawy ? Pomimo obecnego szaleństwa wiemy, że  konsumowanie zielonej kawy wiąże się z utratą masy ciała, wstępnie ustalono także, że posiada korzystne właściwości modulujące ciśnienie krwi.

Kawa zielona pomaga obniżać ciśnienie krwi. W 2005 roku opublikowano badania w czasopiśmie Hypertension. Badanie wykazało, że ochotnicy płci męskiej z łagodnym nadciśnieniem tętniczym którym, podawano różne dawki ziaren zielonej kawy w wodzie ( GCE ) następowała u nich  znacząca redukcja w sposób zależny od dawki, zarówno skurczowego i rozkurczowego ciśnienie krwi. Badani otrzymali albo 46 mg , 93 mg lub 185 mg GCE raz dziennie przez 28 dni.

Kawa zielona zmniejsza wagę i wskaźnik masy ciała,  może prowadzić do poprawy przy cukrzycy typu 2.W najczęściej publikowanych badaniach na temat zielonej kawy, dr Joe Vinson z University of Scranton prowadził losowe, podwójnie ślepe i kontrolowane przez podawanie placebo badanie krzyżowe, który potwierdziły, że spożycie  zielonej kawy zmniejsza nadwagę.Pacjenci otrzymywali wysoką dawkę zielonej kawy, niższą dawkę lub placebo przez sześć tygodni , a następnie przez dwa tygodnie okresu wymywania w celu zmniejszenia wpływu poprzedzających leczenie. Pomiary pierwotne dotyczyły masa ciała, wskaźnik masy ciała, i procent tkanki tłuszczowej, również mierzono ciśnienie krwi i tętno. Wynikiem  było istotne zmniejszenie masy ciała obserwowanego ” ( -8,04 ± 2,31 kg ), wskaźnik masy ciała ( -2,92 ± 0,85 kg / m ( 2 ) ) , i procent tkanki tłuszczowej ( -4,44 % ± 2,00% ), oraz niewielki spadek częstości akcji serca ( -2,56 ± 2,85 uderzeń na minutę ). Nie było żadnych istotnych zmian w diecie w czasie trwania badania. Wskaźnik masy ciała dla sześciu osób przeniesiono z nadwagi do normalnego zakresu wagi.

W badaniu stwierdzono : ” Wyniki są zgodne z badaniami z udziałem ludzi i zwierząt oraz metaanalizy skuteczności kawy zielonej w odchudzaniu Wyniki sugerują, że GCA może być skutecznym nutraceutycną w zmniejszaniu wagi w nadwadze dorosłych będąc zarazem niedrogim sposobem zapobiegania otyłości u osób dorosłych”

Dr Vinson uważa, że ​​zielona kawa ma wyjątkowe wysokie stężenie kwasu chlorogenowy w stosunku do wypalonej. Kwas  może być odpowiedzialny za niektóre z jej obserwowanych odchudzających efektów. Kwas chlorogenowy znany jest ze zwiększenia wchłaniania glukozy , co kompensuje u niektórych oporność na insulinę i cukier we krwi wysokościach związanych z cukrzycą typu 2 . Rzeczywiście, jest udowodnionym w literaturze klinicznej łączenie kwasu chlorogenowego z dobrze znanymi właściwościami przeciwcukrzycowymi kawy.

Sugerując się powyższymi badaniami oraz doświadczeniem zdecydowaliśmy się pójść krok dalej i mając na uwadze różnice parametrów odmian kawy ze względu na ich pochodzenie, stworzyliśmy wspólnie z zewnętrznym laboratorium mieszanki kaw zielonych dla dedykowanych do określonych celów. W ten sposób powstała nasza pierwsza mieszanka kaw zielonych Green Coffee Slim 100% Zachęceni entuzjastycznym przyjęciem produktu przez klientów stworzyliśmy analogiczną mieszankę ale w kierunku poprawy tkanki skórnej, włosów i paznokci czyli Green Coffee Beauty 100% 

Najistotniejsze cechy naszych mieszanek kaw:

 • potwierdzona praktyką skuteczność w realizowaniu celów.
 • 100% bezpieczeństwa; żadnej chemii, żadnych konserwantów.
 • Najlepszy możliwy smak, pozwalający realizować zadanie. 
 • Żadnych ekstraktów 100% naturalnej kawy.
 • Brak efektów ubocznych przy regularnym długoterminowym spożywaniu 3-4 filiżanek mieszanki.
 • Ogranicza apetyt.

 

 

Wystarczy zamienić poranną kawę z wypalanej na nasza mieszankę i cieszyć się pierwszym krokiem do chudnięcia i/lub poprawy swoje skóry, włosów i paznokci.

Zapraszamy do pytań i/lub zakupów

Przechodzę do kaw zielonych

 

 Do czytania przy kawie

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 


 

 

 

  

 

 

 


 

 

 

 

 


 

 

 

 

Przelewy 24

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Click Shop | Hosting home.pl