Kawa Koffeehause St. Valentine's blend

Dostępność: dostępna
Przewidywany termin wysyłki: 3 dni robocze
Cena: 27,99 zł 27.99
Cena za 1 kilogram: 94,49 zł
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Opis kawy

Miłość i kawa. Wspaniały Walentynkowy prezent Kawa St. valentine's blend. Kawa stworzona na Walentynki 2016

Nie ma nic piękniejszego w miłości niż dawanie wybranej osobie tego co najlepsze. W Walentynki przynieś do łóżka kawę, ale nie zwykłą jaką pije się codziennie. Przygotuj   coś specjalnego – zaparz Koffeehause St. Valentine's blend. Mieszanka świeżych  kaw zrobiony z myślą o Walentynkach. Przygotowaliśmy dla Państwa, kawę nad którą długo pracowaliśmy, łącząc męski i żeński punkt widzenia na nuty smakowe i poziom wypalenia. I oto jest; nowa Walentynkowa  świeżo palona kawa. Jesteśmy pewni że będziecie Państwo zachwyceni  połączeniem upału  Meksyku i  morza kwiatów z Kuby. Pieprzna Robusta doskonale kontrastuje z tą łagodnością.  Bo czym, byłby ten wyjątkowy dzień bez odrobiny pikanterii.  Pikanteria jest super ale dominować musi łagodność stąd jeszcze dodatki kaw z Ameryki Południowej.

Czego możesz się spodziewać w kubku ? W mieszance walentynkowej świeżo palonej kawy, znajdziesz dominującą  kremową łagodność, czekoladę,  kwiaty, owoce cytrusowe,. Wszystko w otoczeniu łagodnego mleka z niewielkim dodatkiem drapieżnej indyjskiej robusty.

 

W skrócie o kawie 

  • Blend 
  • Kraje: Meksyk, Kuba, Indie, Brazylia
  • Proporcje: 90% Arabika i 10% Robusta
  • Kawa najlepsza na: Walentynki !

Sposób przygotowania kawy:

Kawa ziarnista idealnie nadaje się do ekspresów ciśnieniowych. Przed przygotowaniem kawę należy zmielić. Mocna kawa; wsypujemy  8 małych łyżeczek (ok.9 g.) mielonej kawy na kubek 180 ml. Zwykła kawa to 6 małych  łyżeczek (ok. 7g.) mielonej kawy na kubek 180 ml. Zalewamy gorącą wodą. Kawę parzymy 4 minuty. Kawę ziarnistą najlepiej mielić tuż przed parzeniem. Kawę (ziarnistą,mieloną) należy przechowywać w szczelnym pojemniku. Kawa świeżo palona to kawa od 1 do 14 dni od daty palenia. Sprawdzaj datę palenia na opakowaniu.

Jakość, świeżość i cena bez pośredników.

W odróżnieniu od wielu sklepów z kawami jesteśmy palarnią kawy, która sprzedaje kawę w Internecie. Dajemy Państwu  gwarancję, że w przesyłce od nas będzie  świeżo palona kawa, wypalimy ją dopiero po Państwa zamówieniu. Razem z niesamowitymi kawami dostarczamy więc świeżość , której nigdy nie zapewni żaden pośrednik. Każda kawa przechodzi wieloetapowa selekcję, zanim pojawi się w naszej ofercie. Wiemy wszystko o każdej z oferowanych kaw od zielonego ziarenka aż do samej filiżanki, to nasza pasja i zawód. Z każdej paczki naszej kawy jesteśmy dumni i  podpisujemy ją  swoim nazwiskiem oraz datą palenia. Łączymy funkcję palarni i sklepu internetowego, a marketingiem zajmują się zadowolenie klienci. Najlepsza kawa  nie musi być droga. 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony