Kawy Koffeehause. Pakiet Premium. Próbki 5 kaw

Dostępność: dostępna
Przewidywany termin wysyłki: 3 dni robocze
Cena: 87,99 zł 87.99
Cena za 1 kilogram: 135,99 zł
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Opis kawy

Nam także jest trudno wybrać, która naszych kaw jest najlepsza, dlatego uważamy, że każda z nich jest najlepsza na określone okazję. Problem w tym, że każdy w naszej palarni przyporządkowuje konkretną mieszankę kaw do innej okazji. Prowadzimy ranking kto ma najlepsze wyczucie okazji. Pomożecie Państwo nam? Proponujemy spróbujcie każdej z naszych mieszanek i podzielcie się z nami swoimi uwagami. A może macie Państwo swój pomysł na mieszankę ? Zapraszamy do przygody z kawami Koffeehause.

W skład kompletu próbek wchodzą;

 

Zapraszamy do prób i poznania różnic w kawie.Możliwość wyboru wagi pojedynczej próbki jak tez formy mielona czy ziarnista.

 

W skrócie o kawie 

  • Próbki 5 blendów Koffeehause
  • Wszystko co najlepsze w kawie

Sposób przygotowania kawy:

Kawa ziarnista  do ekspresów ciśnieniowych. Przed przygotowaniem kawę należy zmielić. Mocna kawa; wsypujemy  8 małych łyżeczek (ok.9 g.) mielonej kawy na kubek 180 ml. Zwykła kawa to 6 małych  łyżeczek (ok. 7g.) mielonej kawy na kubek 180 ml. Zalewamy gorącą wodą. Kawę parzymy 4 minuty. Kawę ziarnistą najlepiej mielić tuż przed parzeniem. Kawę (ziarnistą,mieloną) należy przechowywać w szczelnym pojemniku. Kawa świeżo palona to kawa od 1 do 14 dni od daty palenia. Sprawdzaj datę palenia na opakowaniu.

Jakość, świeżość i cena bez pośredników.

W odróżnieniu od wielu sklepów z kawami jesteśmy palarnią kawy, która sprzedaje kawę w Internecie. Dajemy Państwu  gwarancję, że w przesyłce od nas będzie  świeżo palona kawa, wypalimy ją dopiero po Państwa zamówieniu. Razem z niesamowitymi kawami dostarczamy więc świeżość , której nigdy nie zapewni żaden pośrednik. Każda kawa przechodzi wieloetapowa selekcję, zanim pojawi się w naszej ofercie. Wiemy wszystko o każdej z oferowanych kaw od zielonego ziarenka aż do samej filiżanki, to nasza pasja i zawód. Z każdej paczki naszej kawy jesteśmy dumni i  podpisujemy ją  swoim nazwiskiem oraz datą palenia. Łączymy funkcję palarni i sklepu internetowego, a marketingiem zajmują się zadowolenie klienci. Najlepsza kawa  nie musi być droga. 

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony