Pakiet Extra Paczkomat.

Dostępność: dostępna
Przewidywany termin wysyłki: 3 dni robocze
Cena: 49,99 zł 49.99
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Pakiet Extra - ochrona przed nieświeżą kawą

Zapraszam do skorzystania z naszej innowacyjnej usługi skierowanej do wszystkich kawoszy. Kupując usługę Pakiet Extra w naszym sklepie z kawami, już przy jego zakupie będą  Państwu przysługiwały nowe przywileje;

  • Przez okres 1 roku od daty zakupu dostawy paczkomatem są gratis.
  • Do każdej zamówionej u nas kawy dodajemy 10% kawy więcej gratis.
  • Specjalne akcje promocyjne i rabaty dla posiadaczy Pakietu.

 

Dlaczego warto kupić Pakiet Extra ? 

Cena pakietu to 49,99 zł/ sztuka/ rok - tylko koszty dostawy paczkomatem w takim samym okresie to 192 zł. Cena pakietu to jedynie 26% całości kosztu dostaw w okresie jednego roku. Tak naprawdę korzyść dla Państwa z zakupu Pakietu Extra na SwiezoWypalana.pl zależy od Państwa, bo do każdej zamówionej kawy dokładamy 10% więcej w prezencie.

Korzystając z Pakietu Extra już nie musicie Państwo kupować do domowej spiżarni wielu kilogramów kawy-od tej chwili wystarczy Wam zapas na 2-3 tygodnie. Będziecie Państwo mieli kawę zawsze tak samo świeżą-świeżo wypalaną. Usługa jest związana zawsze z danymi zarejestrowanego klienta, który dokonał zakupu Pakietu, jeżeli chcecie Państwo kupić na prezent prosimy zaznaczyć to w uwagach. 

Pakiet Extra może być użyty maksymalnie 2 razy w ciągu jednego miesiąca kalendarzowego.

Możliwość zakupu przysługuje tylko klientom zarejestrowanym w naszym sklepie. Rejestracji można dokonać przy zakupie.Dostawy realizowane na podstawie usługi Pakiet Extra mogą być dostarczane wyłącznie na adres klienta posiadacza Pakietu Extra, podany w trakcie rejestracji w sklepie SwiezoWypalana.pl Po zakupie Pakietu Extra, wystarczy przy dostawie wybrać opcję "Dostawa Pakiet Extra", wówczas Państwa zamówienie zostanie zrealizowane zgodnie z powyższymi zasadami. 

Pakiet Extra i Pakiet Premium nie dotyczą wysyłek w ramach abonamentów kawowych.

Zapraszamy do zakupów.

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

6 lipca 2015

Pierszy raz w sklepie z kawami spotykam takie rozwiązanie. Przecież to jest dużo lepsze niż abonament na kawy świata, choćby z tego względu że samemu się wybiera co się chce kupić, w abonamentach kawowych tak nie jest.Poza tym cena pakietu jest bardziej atrakcyjna, choć nie ma w niej ceny kawy.. A najważniejsze mam co 2 tygodnie świeżą kawę ziarnistą pod drzwiami i to bez żadnych opłat za dostawę, no dobra zapędziłam się w skrytce paczkomatu. Genialne i proste rozwiązanie, dzięki za taki produkt, znacząco ułatwia uprawianie kawoholizu :) Powinniście to naprawdę bardziej reklamować. Żaden inny sklep z kawą nie ma nawet podobnego rozwiązania a co dopiero konkurencyjnego.

do góry
Pokaż pełną wersję strony