Świeżo palone kawy - próbki kaw. Pakiet Extra.

Dostępność: dostępna
Przewidywany termin wysyłki: 3 dni robocze
Cena: 177,49 zł 177.49
Cena za 1 kilogram: 129,99 zł
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Opis kawy

Chcielibyśmy umożliwić Państwu zakupy pełne satysfakcji, zapraszamy do zakupu ośmiu różnorodnych próbek kaw ze średniej półki. Podstawą zestawu Extra są kawy brazylijskie, które są swoistą klasyką światową. Oferujemy przekrój kaw z kraju, który jest największym eksporterem kawy na świecie. Kiedyś znane były tylko kawy z rejonu miasta Santos. Obecnie ten rejon nie utracił swojej pozycji w filiżankach konsumentów. Jednak rozwój upraw kawowych w innych stanach Brazylii, pokazał, że Brazylia może mieć nie tylko popularne kawy ale też kawy z najwyższej półki – pełne mleka arabiki z Sul de Minas to nowy światowy przebój kaw brazylijskich. W tym sąsiedztwie pokazanie kaw z Gwatemali z ich cytrynową świeżością i nutą pełną migdałów, otwiera zupełnie nowe horyzonty smakowe. Zapraszamy do próbowania nowych kaw, życie jest za krótkie na picie ciągle tej samej kawy.

Zapraszamy do prób i poznania różnic w kawie.

Zastrzegamy prawo do podmiany danego rodzaju kawy w momencie braku tej kawy u dystrybutora- wtedy wymieniamy na inna próbkę o zbliżonej wartości.

Szczegółowy opis każdej z kaw, znajdziecie Państwo przy ofercie pojedynczej kawy.

 

W skład próbek wchodzą kawy z: 

  • Brazylia Pantano Yellow Bourbon
  • Etiopia Aramo Yirgacheffe
  • Indonezja Sumatra Mandheling 
  • Kostaryka La Pastora Terrazu
  • Indie Monsun Malabar
  • Brazylia Doce Diamantina
  • Brazylia Santos Premium
  • Kuba Altura Lavado

Sposób przygotowania kawy:

Kawa ziarnista idealnie nadaje się do ekspresów ciśnieniowych. Przed przygotowaniem kawę należy zmielić. Mocna kawa; wsypujemy  8 małych łyżeczek (ok.9 g.) mielonej kawy na kubek 180 ml. Zwykła kawa to 6 małych  łyżeczek (ok. 7g.) mielonej kawy na kubek 180 ml. Zalewamy gorącą wodą. Kawę parzymy 4 minuty. Kawę ziarnistą najlepiej mielić tuż przed parzeniem. Kawę (ziarnistą,mieloną) należy przechowywać w szczelnym pojemniku. Kawa świeżo palona to kawa od 1 do 14 dni od daty palenia. Sprawdzaj datę palenia na opakowaniu.

Jakość, świeżość i cena bez pośredników.

W odróżnieniu od wielu sklepów z kawami jesteśmy palarnią kawy, która sprzedaje kawę w Internecie. Dajemy Państwu  gwarancję, że w przesyłce od nas będzie  świeżo palona kawa, wypalimy ją dopiero po Państwa zamówieniu. Razem z niesamowitymi kawami dostarczamy więc świeżość , której nigdy nie zapewni żaden pośrednik. Każda kawa przechodzi wieloetapowa selekcję, zanim pojawi się w naszej ofercie. Wiemy wszystko o każdej z oferowanych kaw od zielonego ziarenka aż do samej filiżanki, to nasza pasja i zawód. Z każdej paczki naszej kawy jesteśmy dumni i  podpisujemy ją  swoim nazwiskiem oraz datą palenia. Łączymy funkcję palarni i sklepu internetowego, a marketingiem zajmują się zadowolenie klienci. Najlepsza kawa  nie musi być droga. 

 

 Pakiet kaw Extra

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony