Świeżo palone kawy - próbki kaw. Pakiet Premium

Dostępność: dostępna
Przewidywany termin wysyłki: 3 dni robocze
Cena: 249,99 zł 249.99
Cena za 1 kilogram: 285,14 zł
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Opis kawy

Królową zestawu Premium jest kawa, a właściwie arcydzieło natury Jamajka Blue Mountain  w wydaniu plantacji G1 Gold Cup. To powszechnie uznawana za najlepszą kawa  z jednej z najlepszych plantacji kawowych Gór Błękitnych. Smak którego nie sposób pomylić z innym. Kawa której nazwa jest zastrzeżona przez rząd Jamajki. Kawa która prostatą smaku zniewala. Kawa, której opisywać smak to jak opowiedzieć komuś film przed wejściem do kina. Kiedy spróbujecie Państwo tej właśnie kawy, to poznacie w ustach smak, który czuje alpinista na Mount Everest ! Łagodność, bogactwo  i prostota nut smakowych, nieporównywalna z czymkolwiek.

W zestawie znajduje się również kawa z Hawajów, ona ma wszystko to z czym kojarzą się nam Hawaje, słońce owoce i kwiaty, wszystko w otoczeniu błękitu bezkresnego oceanu. Nie mogło również zabraknąć jednej z najlepszych kaw kenijskich z plantacji Jungle. Proszę pamiętać  kawa pochodzi z bardzo małej plantacji i jest wręcz rozchwytywana przez miłośników kaw afrykańskich – nam udało się ja zdobyć dla państwa prosto z Londynu ale mamy tylko kilka worków więc…

Zestaw kaw Premium, to kwintesencja naszej palarni i sklepu z kawą, wszystko co najlepsze możemy zaoferować dziś – naprawdę warto spróbować takich kaw. Ich smakiem zachwyci się każdy koneser a ze zwykłego miłośnika świeżej kawy nasz zestaw zrobi konesera.

Zapraszamy do prób i poznania różnic w kawie.

Zastrzegamy prawo do podmiany danego rodzaju kawy w momencie braku tej kawy u dystrybutora- wtedy wymieniamy na inna próbkę o zbliżonej wartości.

Szczegółowy opis każdej z kaw, znajdziecie Państwo przy ofercie pojedynczej kawy.

 

W skład próbek wchodzą kawy z: 

  • Jamajka Blue Mountain Gold Cup Estate
  • Hawaje Kona Extra Fancy
  • Nikaragua Finca La Argentina
  • Kenia Kichwa Topa Masai AA+
  • Etiopia Aramo Yirgacheffe
  • Mexico Altura Finca Monte Grande
  • Cuba Altura Lavado Sierra Maestra

Sposób przygotowania kawy:

Kawa ziarnista idealnie nadaje się do ekspresów ciśnieniowych. Przed przygotowaniem kawę należy zmielić. Mocna kawa; wsypujemy  8 małych łyżeczek (ok.9 g.) mielonej kawy na kubek 180 ml. Zwykła kawa to 6 małych  łyżeczek (ok. 7g.) mielonej kawy na kubek 180 ml. Zalewamy gorącą wodą. Kawę parzymy 4 minuty. Kawę ziarnistą najlepiej mielić tuż przed parzeniem. Kawę (ziarnistą,mieloną) należy przechowywać w szczelnym pojemniku. Kawa świeżo palona to kawa od 1 do 14 dni od daty palenia. Sprawdzaj datę palenia na opakowaniu.

Jakość, świeżość i cena bez pośredników.

W odróżnieniu od wielu sklepów z kawami jesteśmy palarnią kawy, która sprzedaje kawę w Internecie. Dajemy Państwu  gwarancję, że w przesyłce od nas będzie  świeżo palona kawa, wypalimy ją dopiero po Państwa zamówieniu. Razem z niesamowitymi kawami dostarczamy więc świeżość , której nigdy nie zapewni żaden pośrednik. Każda kawa przechodzi wieloetapowa selekcję, zanim pojawi się w naszej ofercie. Wiemy wszystko o każdej z oferowanych kaw od zielonego ziarenka aż do samej filiżanki, to nasza pasja i zawód. Z każdej paczki naszej kawy jesteśmy dumni i  podpisujemy ją  swoim nazwiskiem oraz datą palenia. Łączymy funkcję palarni i sklepu internetowego, a marketingiem zajmują się zadowolenie klienci. Najlepsza kawa  nie musi być droga. 

 

 Pakiet próbek kaw Premium

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

30 marca 2017

Kupiłem z ciekawością jak smakują te kawy i z 7 najlepszych kaw wybrałem sobie trzy, które mi najbardziej zasmakowały. Teraz wiem co mi najbardziej odpowiada w kawach i bedę kontynuował ten kierunek. Polecam bo warto przebyć taka przygodę z kawą.

do góry
Pokaż pełną wersję strony