Zielone kawy - zestawy kilogramowe

Dostępność: kończy się
Przewidywany termin wysyłki: 3 dni robocze
Cena: 199,99 zł 199.99
Cena za 1 kilogram: 37,90 zł
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Zielona kawa - Zestawy kilogramowe.

Zestawy kilogramowe zielonej kawy, to propozycja dla tych którzy chcą spróbować samodzielnego wypalania kawy lub planują dłuższa dietę. W jednym zestawie znajdziecie Państwo kawy z różnych kontynentów i krajów. Każda plantacja, kraj, region to inny smak. Zielone kawy w zestawie to takie same kawy, które są dostępne w naszej ofercie po wypaleniu. 

Przed zakupem jest możliwość wyboru wagi (każdej kawy po  1 kg lub po 2 kg) Możemy również dostarczyć Państwu kawę w postaci mielonej, jak i ziarnistej. Zestawu Kilogramowe kaw zielonych, nie biorą udziału w promocjach polegających na dodawania prezentów do zakupionych produktów. 

Zapraszamy do prób i poznania różnic w kawie.

Zastrzegamy prawo do podmiany danego rodzaju kawy w momencie braku tej kawy u dystrybutora- wtedy wymieniamy na inna kawę o wyższej lub zbliżonej wartości.

W skład kompletu próbek wchodzą KAWY ARABICA

Zielona kawy probki

Zapraszamy do samodzielnego palenia kawy i poznania różnic w kawie. Zielona kawa w postaci mielonej nie nadaje się do wypalania. Jeżeli chca Państwo kawę wypalać - tylko w formie ziarnistej.

Opinie o produkcie (2)

5 maja 2016

Kawa zielona w zestawie wychodzi dużo taniej. Kupiłam i się cieszę bo będę miała zapas na całą kurację odchudzającą i oczyszczającą na cały sezon. Kawa zielona mielona tylko taka kupuję - to polecam, bo zielona kawa ziarnista jest trudna do zmielenia młynkiem w domu. Pozdrowienia

11 czerwca 2016

Zestaw kawa zielona jest niezłym pomysłem- bo jeden zakup załatwia mi temat kilku zamówień i jest taniej niż w innych miejscach. Polecam.

do góry
Pokaż pełną wersję strony