SZYBKA KAWKA; zamówienia złożone do 13 wypalimy i wyślemy tego samego dnia    Tania Kawka TANIA KAWKA; kawy z rabatem 20% wysyłka od 07-02-2023

733634761 (pn-czw; 9-16)

 sklep kawa zamówieniekontakt

kawa świeżo palona GRATIS  dostawa gratis wypalamy w dniu wysyłki

Stałe Rabaty

„Stałe Rabaty” – program lojalnościowy SwiezoWypalana.pl

 

 

Kawa świeżo palona na SwiezoWypalana.pl ma kolejny atut – im więcej kupujesz tym więcej zyskujesz!

SwiezoWypalana.pl to nie tylko niespotykana świeżość kawy palonej do 24 godzin przed wysyłką i niezwykła siła aromatu świeżej kawy – teraz także Stałe Rabaty dla klientów. Im większe zakupy tym większy rabat na Państwa koncie w sklepie z kawą SwiezoWypalana.pl.

Jak to działa?

Załóż konto w sklepie SwiezoWypalana.pl. Zaloguj się do swojego konta i zapisz na newsletter (zapisz się klikając w słowo newsletter)– otrzymasz na start 20 punktów. Z newslettera zawsze możesz zrezygnować, jednak wtedy, punkty które otrzymałeś za zapis zostaną odjęte. Kupuj kawy świeżo palone, obserwuj jak rośnie ilość Twoich punktów. Próbowałeś już swoich kaw? Napisz na stronie swoją opinię o kawie – autorzy opublikowanych opinii, w nagrodę otrzymują kolejne punkty. Twoje opinie, pomogą innym klientom podjąć jeszcze lepszą decyzję. Każdy lubi inną kawę ale wszyscy kochamy tylko najlepsze.

Pamiętaj, żeby zakupy zaczynać od zalogowania się na swoje konto. Punkty naliczane są tylko dla zamówień złożonych poprzez stronę sklepu SwiezoWypalana.pl. Zamówienia złożone telefonicznie, mailowo, nie biorą udziału w programie. Promocje i obniżki nie sumują się - rabat nie będzie naliczony na kawach, które są sprzedawane w obniżonej (promocyjnej) cenie.

Każda wydana złotówka na kawę, zgodnie z warunkami programu w palarni kawy SwiezoWypalana.pl to 1 punkt – 1 punkt bliżej celu. Pierwszy próg rabatowy zaczyna się już od 200 zł i nie jest ważne czy to jeden zakup czy 5 zamówień. Liczy się suma zdobytych punktów od momentu aktywacji programu (data aktywacji  to 20-07-2019). Im więcej punktów, tym wyższy stały rabat. Można zdobyć nawet 13% Stałego Rabatu. Punkty pojawią się na koncie, po złożeniu opłaconego zamówienia.

Po osiągnięciu poziomu punktów wymaganego do określonego poziomu rabatu, na Państwa koncie w sklepie SwiezoWypalana.pl pojawi się informacja, jaki uzyskaliście Państwo poziom rabatu, ale gdybyście Państwo to przeoczyli, to na każdym zamówieniu z pewnością zauważycie informację "poziom rabatu wynikający z programu lojalnościowego".

Na koncie będzie również informacja ile brakuje do kolejnego, wyższego poziomu rabatu.

Przy zamówieniach, płatnych za pobraniem, punkty programu naliczane są dopiero po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie, czyli zwykle od 1 do 2 tygodni po wysyłce zamówienia.

Za zakupione kawy z kategorii Kawa Najlepsza Cena nie są naliczane punkty programu lojalnościowego.

Zapraszamy!

 

Łączna ilość zdobytych punktów Wartość rabatu 
 200 - 499 pkt. 1 %
 500 - 999 pkt. 2 %
 1 000 -  1 999 pkt.  3 % 
 2 000 - 3 999 pkt.  5 % 
 4 000 - 7 999 pkt.  8 %
 od 8 000 pkt. 13 %

 


Gdzie znajdę informację o punktach za każdą kupiona kawę? 
kawa z rabatem punkty programu Stałe Rabaty

 


Program lojalnościowy „Stałe Rabaty” trwa do odwołania. Organizator SwiezoWypalana.pl – Kamila Sochacka, zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w programie i/lub jego zakończenia. Zmiany zostaną opublikowane na Stronie SwiezoWypalana.pl i będą obowiązywały od dnia publikacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl