SZYBKA KAWKA; zamówienia złożone do 13 wypalimy i wyślemy tego samego dnia

733634761 (pn-czw; 9-16)

 sklep kawa zamówieniekontakt

kawa świeżo palona GRATIS  dostawa gratis wypalamy w dniu wysyłki

Dlaczego warto kupować w naszym sklepie z kawą

 

Sklep internetowy z kawą.

Jest prawdopodobnie nieskończenie wiele sposobów, żeby zrobić kiepską kawę; nie dostosowanie mielenia do sposobu parzenia kawy, zbyt zimna woda użyta do zalewania lub dla odmiany zbyt gorąca – itp. Jednak najpewniejszym sposobem na uzyskanie kiepskiej kawy jest przygotowanie kawy z kiepskich ziaren. Żadna, nawet najbardziej fantazyjna metoda parzenia kawy za pomocą najbardziej wyszukanych urządzeń, na świecie nie zrobi z kiepskich ziaren dobrej kawy. Wszystkie pieniądze wydane na  japońskie czy włoskie cacka, tracą sens w kontakcie ze stara, zwietrzałą kawą. Proszę nam wierzyć, przerobiliśmy to również na własnej skórze. Można zrobić dobrą kawę z dobrych świeżo palonych ziaren za pomocą nawet prostych urządzeń.

Jak znaleźć sklep z świeżo paloną kawą?

Parzenie kawy zaczyna się od wyboru ziaren. Jakiej kawy byśmy nie wybierali, każda kawa zyskuje na aromacie i smaku kiedy jest świeżo palona, no tak ale skąd mieć pewność, że kawa, która jest nam oferowana w sklepie z kawą jest świeżo palona? Przecież do jakiegokolwiek sklepu z kawą nie zajrzymy, wszyscy krzyczą dużymi literami Świeżo Palona Kawa. Warto zajrzeć do oferty i wyszukać informacji, czy mamy do czynienia tylko ze sklepem z kawą-który kawę kupuje w różnych palarniach, przepakowuje i sprzedaje klientom detalicznym, czy jest to sklep z kawą palarni kawy. Dlaczego warto unikać sklepów z kawą które są tylko pośrednikami? Z kilku powodów, jednym z nich jest, fakt, że sklep często nie ma wiedzy kiedy kawa była palona a  obsługa nie jest wstanie zbyt wiele powiedzieć o kawie, którą sprzedaje, poza tym, że jest aromatyczna i ma wspaniały smak. Sklepy z kawą, które sprzedają kawę z własnej palarni to zwykle większe kompetencje w zakresie samej informacji o pochodzeniu kawy jak też o jej paleniu.

Kawa palona na zamówienie.

Jeżeli informacja której szukamy czy sklep=palarnia kawy, nie jest opublikowana, warto szukać innych wskazówek, np. kiedy palona była kawa, którą dziś sprzedają? Czy kawa jest świeżo palona dopiero po zamówieniu? Jeżeli w komunikatach znajdujemy informację, że „wypalamy kawę po zamówieniu” a w kolejnym akapicie tekstu że nie wysyłamy kawy starszej niż palona 14 dni temu, to trochę wzajemnie wykluczające się komunikaty, chyba że czas realizacji zamówienia wynosi do 14 dni.  Kluczowy akurat w tym przypadku jest fakt, że kawa w ciągu pierwszych 14 dni od daty palenia, traci blisko 33% swojego aromatu i smaku. Kolejna wskazówka prowadząca nas do informacji czy faktycznie sklep z kawą wysyła swoim klientom świeżo paloną kawę może być ilość dostępnych opcji do wyboru, na przykład czy można zamówić kawę mielona/ziarnistą, czy mamy możliwość wyboru stopnia palenia kawy, czy dostępne są różne gramatury, kawy. Większy wybór wariantów w sklepie z kawą, to większy stopień pewności, że kawa, która otrzymamy w przesyłce to kawa świeżo palona po zamówieniu.

Kawy świata w jednym miejscu.

Sklep z kawą, który oferuje duży wybór pomiędzy kawami pochodzącymi z różnych regionów to prawdziwy „plac zabaw” dla miłośników kawy. Niekończący się zbiór różnorodnych aromatów i smaków kawy pochodzącej z różnych plantacji rozsianych po całym świecie. A kiedy już znajdziemy kawę która jest prawie idealna, zawsze można eksperymentować z poziomem wypalenia, który podkreśla jedne nuty smakowe łagodząc inne – niekończąca się podróż po świecie kawy – dobrej, świeżo palonej kawy  zapraszamy do Swiezowypalana.pl – Kawy świata prosto z palarni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl