Zamów kawę do 13:00

Wypalimy i wyślemy w dniu zamówienia (dt. dni roboczych)

Błyskawiczna Dostawa Gratis

Dla Zamówień od 99 zł Kurier/Paczkomat (PL)

Palarnia kawy od 2014 roku

Internetowy sklep z kawą wypalaną na zamówienie

3 Poziomy palenia kawy

Wypalamy zamówioną kawę tak jak lubisz

Dlaczego kawy ze sklepu SwiezoWypalana.pl dostępne są tylko online?

SwiezoWypalana.pl to nie tylko sklep, to przede wszystkim pasja i miłość do kawy. Jest to rodzinnie prowadzona palarnia kawy, która od 2014 roku wypala kawy na zamówienie i sprzedaje je wyłącznie przez sklep internetowy. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta - chodzi o świeżość i indywidualne podejście do każdego zamówienia.

W SwiezoWypalana.pl każda kawa jest wypalana pod konkretne, ponumerowane zamówienie. Dzięki temu, klienci otrzymują produkt o niespotykanej intensywności naturalnego aromatu i smaku, wypalony i zapakowany z najwyższą starannością. Co więcej, sklep daje możliwość dostosowania poziomu palenia pod osobiste preferencje każdego z klientów. To wszystko byłoby niemożliwe do zrealizowania w tradycyjnym sklepie stacjonarnym, gdzie kawa mogłaby stać na półce przez nieokreślony czas.

SwiezoWypalana.pl to miejsce stworzone z myślą o kliencie. Dzięki sprzedaży online, sklep jest w stanie zapewnić szybką dostawę świeżo palonej kawy do domu, biura czy restauracji, niezależnie od miejsca zamieszkania klienta. To wygoda i gwarancja świeżości, której nie da się zaoferować w tradycyjnym sklepie.