Zamów kawę do 13:00

Wypalimy i wyślemy w dniu zamówienia (dt. dni roboczych)

Błyskawiczna Dostawa Gratis

Dla Zamówień od 99 zł Kurier/Paczkomat (PL)

Palarnia kawy od 2014 roku

Internetowy sklep z kawą wypalaną na zamówienie

3 Poziomy palenia kawy

Wypalamy zamówioną kawę tak jak lubisz

O Nas - Rzemieślnicza Palarnia Kawy Sochaccy

Jesteśmy Sochaccy, rzemieślniczą palarnią kawy z pasją do tworzenia wyjątkowych smaków. Nasza historia sięga 2016 roku, kiedy to zdecydowaliśmy się podzielić naszą miłością do kawy z resztą świata. Od tego czasu nieustannie doskonalimy nasze umiejętności, aby dostarczać Ci najwyższej jakości kawy.

Nasza Misja

Naszą misją jest dostarczanie kawy najwyższej jakości. Wierzymy, że każda kawa ma swoją unikalną historię, którą chcemy przekazać naszym klientom. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby nasza kawa była nie tylko smaczna, ale także etyczna i zrównoważona.

Nasza Kawa

Nasza kawa pochodzi z najlepszych plantacji na świecie. Każde ziarno jest starannie wyselekcjonowane i palone z najwyższą precyzją, aby wydobyć z niego najlepsze smaki. Oferujemy szeroki wybór kaw - od klasycznych blendów, przez single origin, aż po limitowane edycje. Każda z naszych kaw to gwarancja niepowtarzalnego doświadczenia smakowego.

Nasz Zespół

Nasz zespół to grupa profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży kawowej. Każdy z nas ma swoją specjalność - od selekcji ziaren, przez palenie, aż po pakowanie. Dzięki temu możemy zapewnić, że każda kawa, którą otrzymasz od nas, jest najwyższej jakości.

Dlaczego My?

Wybierając naszą palarnię, wybierasz kawę najwyższej jakości, przygotowaną z pasją i zaangażowaniem. Jesteśmy dumni z naszej pracy i zawsze staramy się przekraczać oczekiwania naszych klientów. Nasza kawa to nie tylko produkt, to nasza pasja, którą chcemy się z Tobą podzielić.

Zapraszamy do sklepu SwiezoWypalana.pl - odkryj naszą kawę i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.


Czy jesteś gotowy na niezapomniane doświadczenie smakowe? Odwiedź nasz sklep i odkryj naszą kawę!