Zamów kawę do 13:00

Wypalimy i wyślemy w dniu zamówienia (dt. dni roboczych)

Błyskawiczna Dostawa Gratis

Dla Zamówień od 99 zł Kurier/Paczkomat (PL)

Palarnia kawy od 2014 roku

Internetowy sklep z kawą wypalaną na zamówienie

3 Poziomy palenia kawy

Wypalamy zamówioną kawę tak jak lubisz

Pasja jest w naszych kawach

  • Co sprawia, że kawa ze SwiezoWypalana.pl jest wyjątkowa?
  • Jakie są korzyści z picia świeżo palonej kawy?
  • Jakie czynniki wpływają na różnorodność smaku kawy?
  • Jakie są zalety zamawiania kawy wypalanej na zamówienie?

Spis treści:

Odkryj świat kaw z SwiezoWypalana.pl

Czy kochasz dobrą kawę? Czy kochasz szukać dobrej kawy? Jeśli tak, to odpowiedzią jest SwiezoWypalana.pl. Jesteśmy rodzinną palarnią kawy, która od 2014 roku wypala kawy na zamówienie i sprzedaje świeżo paloną kawę poprzez nasz sklep internetowy. Naszym celem jest zapewnienie jak najszerszego wyboru pomiędzy kawami z całego świata. Każde ziarno kawy w naszej ofercie zostało zasiane, pielęgnowane a następnie zebrane przez konkretnych ludzi. Często sprowadzamy kawy bezpośrednio z plantacji, mając możliwość poznania szczególnej historii poszczególnych kaw ziarnistych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kawę pochodzącą z różnych plantacji, z całego świata.

Świeżość - klucz do wyjątkowego smaku kawy

Świeżość jest kluczowym czynnikiem wpływającym na smak kawy. Świeżo palona kawa, zapewni Państwu niesamowite doznania wszystkimi zmysłami. Cały proces wykonujemy ręcznie z najwyższą starannością. Po wypaleniu, wysyłamy kawę w ciągu 24 godzin lub szybciej. Zwykle w ciągu kolejnych 24 godzin kurier dostarczy Państwu świeżo paloną kawę do domu, biura czy restauracji. Aromatyczne, naturalne świeże kawy świata czekają na Państwa zamówienie właśnie tutaj zapraszamy!

Czynniki wpływające na różnorodność smaku kawy

Różnorodność smaku kawy jest wynikiem wielu czynników, które zaczynają się od miejsca, w którym kawa jest uprawiana. Region upraw, kraj upraw, kontynent, wysokość położenia plantacji, odmiana kawy, metoda obróbki kawy po zbiorach - wszystko to wpływa na ostateczny smak kawy. Każde ziarno kawy w naszej ofercie zostało zasiane, pielęgnowane a następnie zebrane przez konkretnych ludzi. Piszemy o nich na stronach każdej kawy. Uważamy, że to są prawdziwi bohaterowie, którzy tworzą swoją pracą smak kawy. Te wszystkie czynniki uzasadniają szeroki wybór kaw na SwiezoWypalana.pl.

Wypalanie kawy na zamówienie - dla prawdziwych miłośników kawy

W SwiezoWypalana.pl wypalamy kawę na zamówienie. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, kawę wypalamy osobno dla każdego z klientów. Na paczce kawy z Palarni Kawy Sochaccy znajdziecie Państwo swój unikatowy numer zamówienia ze sklepu SwiezoWypalana.pl. Najlepsze kawy "szyte na miarę", wypalamy kawę taki jak Państwo lubicie. To oznacza, że otrzymujecie Państwo produkt, który jest świeży i dostosowany do indywidualnych preferencji. To jest to, co czyni nas wyjątkowymi i co sprawia, że nasi klienci wracają do nas po więcej.