Zamów kawę do 13:00

Wypalimy i wyślemy w dniu zamówienia (dt. dni roboczych)

Błyskawiczna Dostawa Gratis

Dla Zamówień od 99 zł Kurier/Paczkomat (PL)

Palarnia kawy od 2014 roku

Internetowy sklep z kawą wypalaną na zamówienie

3 Poziomy palenia kawy

Wypalamy zamówioną kawę tak jak lubisz

Burundi Gitega Agahore | Kawa Ziarnista | Świeżo Palona Arabica

31,86 zł
Brutto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 39.19

Odkryj naszą Kawa Burundi Gitega Agahore Washed A1 Arabica - bogatą w smaku, z wyraźnymi nutami czarnej porzeczki i orzeźwiającą słodyczą. Idealna do porannej chwili przyjemności lub popołudniowego relaksu, zapewnia wyjątkowe doznania smakowe. Spróbuj już dziś!

Więcej o kawie w Opisie Kawy


Sugerowany poziom palenia kawy do wybranej metody przygotowania kawy

FrenchPress
Chemex Drip
Ekspres przelewowy
Kawiarka
Aeropress
Ekspres ciśnieniowy
Tygielek

|Wybierz żądane opakowanie, poziom palenia i mielenia, wówczas zostanie wyświetlona ostateczna cena. Cena wyjściowa to cena za 75 g. kawy ziarnistej palonej na średnio|

Już za 1,72 zł możesz doświadczyć przyjemności espresso z aromatycznej, świeżo palonej kawy Burundi Gitega Agahore Arabica. Wybierając 1 kg tej kawy ziarnistej o średnim stopniu wypalenia, każda filiżanka staje się niedrogim sposobem na odkrywanie jej wyjątkowego smaku.

   Kawa ziarnista do ekspresu Burundii
   Burundi Gitega Agahore | Kawa Ziarnista | Świeżo Palona Arabica
   Burundi Gitega Agahore | Kawa Ziarnista | Świeżo Palona Arabica
   keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left
   Opakowanie :
   Poziom mielenia :
   Poziom palenia :
   Ilość :
   48 Sztuk

   poziom mielenia kawy

   Gatunek kawy
   Arabica
   Kontynent pochodzenia kawy
   Afryka
   Kraj pochodzenia kawy
   Burundi
   Region pochodzenia kawy
   Gitega
   Subregion
   Agahore
   Metoda przetwarzania kawy
   Fully Washed
   Wiodąca odmiana kawy
   Bourbon Mbrizi
   Zbiory kawy
   2019
   Wiodące nuty smakowe
   czarna porzeczka
   Wysokość położenia plantacji
   4) od 1 500-2 000 m.n.p.m.
   Kategoria kawy
   Plantacja
   Poziom kofeiny
   Średni
   Kwasowość
   Średnia

   Burundi Gitega Agahore

   Wizyta w Burundi: Serce Afryki i Jej Wyjątkowa Kawowa Kultura

   Kawa Burundi Gitega Agahore Washed A1 Arabica którą chcemy Państwu przedstawić w sklepie palarni kawy, zaprasza do odwiedzin Burundi, znajdującego się w Afryce Wschodniej. Kraju, bez dostępu do morza, z niesamowitymi kawami speciality. Kawa sprawia, że nasze serca biją szybciej ( dosłownie i w przenośni ), kawa z Burundi to jednak coś więcej.

   Burundi to malutki kraj, swoimi kształtem przypominający właśnie serce, wciśnięty  pomiędzy Kongo a Tanzanię – to prawdziwe serce Afryki i jej kawy. Burundi w którym kawa jest sercem gospodarki, zapewnia byt blisko 60% obywateli, gdzie 90% ludności zajmuje się rolnictwem. Kawa w Burundi uprawiana jest na malutkich poletkach – poniżej jednego hektara, zwykle zapewniających utrzymanie całym rodzinom.

   Duża część Burundi posiada doskonałe warunki do uprawy kawy; dobry terroir, korzystny klimat. Bogata w azot, składniki odżywcze wulkaniczna gleba, blisko 1 200 mm rocznych opadów, które w dużej mierze są zatrzymywane przez ziemię, to wszystko  tworzy doskonałe warunki do uprawy kawy arabica. Burundi to jedne z najwydajniejszych upraw kawy na świecie. Burundi eksportuje nieco ponad 260 tysięcy worków kawy rocznie na cały świat, kilka z tych worków kawy Burundi Gitega Gaterama Washed A1– trafiło właśnie do naszej palarni kawy. Decyzja o sprowadzeniu kawy zajęła nam blisko 3 lata, kiedy to obserwowaliśmy stale poprawiająca się jakość kawy.

   Burundi Gitega Agahore Ewolucja Kawowej Tradycji Burundi

   Kawę do Burundi sprowadzili Belgowie w latach 20 XIX wieku, wykorzystując naturalny, tropikalny klimat i górzyste tereny Burundi. W związku ze stale rosnącym popytem w Europie, na kawę z Burundi, belgijski gubernator kolonii wprowadził prawo zobowiązujące każdego rolnika do posiadania pola kawy o wielkości nie mniejszej niż 50 drzewek, zapewniając z drugiej strony odkupienie zebranych plonów.

   Po 1962 roku, kiedy Burundi uzyskała niepodległość, nastąpiło kilkadziesiąt lat różnych zawirowań gospodarczych; wojen i nacjonalizacji. W pierwszych latach XXI wieku uprawy kawy w Burundi znowu pojawiły się w centrum zainteresowań lokalnych rolników, stało się to głównie za sprawą sukcesów plantatorów kawy z sąsiedniej Rwandy, jest to również wynik rosnącego zainteresowania na świecie kawą z segmentu speciality.

   Obecnie uprawy kawy zorganizowane są wokół stacji mycia kawy, które rygorystycznie wymuszają wysoką jakość skupowanej kawy. Obok pracy nad jakością kawy w Burundi zagościły również lokalne konkursy jakości kawy, których zwycięzcy dostają dodatkowe premie za wysoką jakość  kawy ze swoich pól. Połączenie kompetencji rolników i doskonałych warunków upraw daje w każdym roku co raz doskonalsza kawę, a Burundi, czyni prawdziwym diamentem nawet w tak wymagającym sąsiedztwie jak Etiopia czy Kenia.

   Plantacje Kawy Agahore i Unikalne Odmiany Kawy Arabica

   Historia spółdzielni rolników Agahore skąd pochodzi kawa Burundi Gitega Agahore Washed A1,  zaczęła się w 2016 roku, kiedy to spółdzielcy zadecydowali o powstaniu wspólnoty i nadali jej nazwę, Agahore - oznacza "najlepsza kawa" w kirundi - lokalnym języku. Spółdzielnia wyróżnia się naciskiem  na wartość wspólnoty, szanuje lokalne zwyczaje i wspiera swoich członków na każdym etapie uprawy kawy. Agahore rozprowadza wśród spółdzielców najlepsze sadzonki kawy arabica, przekazując również wiedzę o tym jak sadzić kawę, jak tworzyć zacienienie krzaków kawy i jakie daje to efekty. Pierwsze zbiory kawy z lat 2017/2018, i dobrana metoda przetwarzania kawy dały tak udane wyniki, że wszyscy spółdzielcy dostali blisko 40% premie i kilkuletnie ubezpieczenie zdrowotne dla siebie i swoich rodzin. Kolejne zbiory kawy, to kontynuowanie pasma rozpoczętych sukcesów.

   Pola uprawne Agahore położone są na wysokości od 1 600 do 1 850 m n.p.m. Kawa Burundi Gitega Agahore Washed A1, pochodzi ze stacji mycia Gaterama, region Bugendana, blisko miasta Gitega – stolicy Burundi. Stacja mycia kawy została wybudowana przez Cassien Nibaruta. W spółdzielni uprawia się młodą odmianę kawy arabica Bourbon Mbrizi, odmiana burbonu charakteryzująca się doskonałą naturalną słodyczą i jasnością. Kawa pochodzi ze zbiorów 2018/2019. Z kawy usuwano wierzchnią część jagody metoda Fully Washed, a po usunięciu kawa była suszona na specjalnych afrykańskich łóżkach.

   Naturalna Jasność i Owocowe Nuty Kawy Burundi Gitega Agahore

   Kawa Burundi Gitega Agahore Washed A1 jest naturalnie jasna i owocowa. Obróbka kawy metoda Fully Washed, daje wyjątkowo czysty zdecydowany smak. Kawa z Burundi ma wyczuwalne nuty czarnej porzeczki, tropikalne, działa orzeźwiająco, body mleczne, maślane, kremowe. W naszej ocenie, kawa doskonale sprawdza się do metod alternatywnych; drip, aeropress najlepiej w paleniu jasnym, ewentualnie średnim. Wydaje się że jest to zbyt wyrafinowana kawa do palenia ciemnego, charakterystycznego stylu włoskiego espresso – co oczywiście nie wyklucza espresso w paleniu średnim.

   Zalety Kawy Arabica Burundi Gitega Agahore z Rzemieślniczej Palarni Kawy Sochaccy

   Burundi Gitega Agahore Kawa Palona na Zamówienie

   Każda partia kawy arabica Burundi Gitega Agahore jest starannie palona na zamówienie, zapewniając świeżość i pełnię smaku przy każdym zakupie. Taka indywidualna obsługa sprawia, że kawa świeżo palona od Sochaccy to prawdziwa uczta dla zmysłów.

   Więcej Kofeiny, Lepszy Smak Burundi Gitega Agahore

   Arabica Burundi Gitega Agahore, będąca kawą świeżo paloną, oferuje więcej kofeiny i bogatszy smak niż starsze, mniej świeże kawy. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają silniejszego aromatu i pobudzenia.

   Darmowa Dostawa Nawet dla Niewielkich Zamówienia

   SwiezoWypalana.pl oferuje darmową dostawę nawet na małe zamówienia kawy arabica Burundi Gitega Agahore, co stanowi dodatkową zachętę do wypróbowania tej wyjątkowej kawy.

   Świeżość Gwarantowana Dzięki Wypalaniu w Dzień Wysyłki

   Każde zamówienie kawy arabica Burundi Gitega Agahore jest wypalane w dniu wysyłki, co gwarantuje niezrównaną świeżość. Ta metoda pozwala cieszyć się każdym kubkiem kawy w pełni jej smaku i aromatu.

   Intensywny Aromat i Bogaty Smak Burundi

   Kawa arabica Burundi Gitega Agahore charakteryzuje się intensywnym aromatem i bogatym smakiem, który zadowoli nawet najbardziej wymagających miłośników kawy.

   Personalizacja Kawy dla Różnych Metod Parzenia

   SwiezoWypalana.pl oferuje możliwość zamówienia kawy arabica Burundi Gitega Agahore mielonej specjalnie pod kątem aż 7 metod parzenia, co pozwala każdemu koneserowi kawy dostosować ją do swoich ulubionych metod przygotowania.

   Różne Poziomy Wypalenia Kawy z Burundi do Wyboru

   Klienci mogą wybrać jeden z trzech poziomów palenia kawy arabica Burundi Gitega Agahore, co daje możliwość dostosowania smaku do indywidualnych preferencji.

   Doświadczenie i Tradycja Rodzinna

   Palarnia kawy Sochaccy, działająca od 2014 roku, łączy w sobie doświadczenie i rodzinne tradycje, co przekłada się na wyjątkową jakość każdej partii kawy arabica Burundi Gitega Agahore.

   Wyłączność Dostępu do Kawy Online

   Kawy arabica Burundi Gitega Agahore są dostępne wyłącznie online w sklepie SwiezoWypalana.pl, co zapewnia ich unikalność i wyjątkowość.

   Naturalność i Jakość Bez Dodatków

   Każda partia kawy arabica Burundi Gitega Agahore jest przetwarzana metodą naturalną, bez żadnych dodatków, co gwarantuje czystość smaku i najwyższą jakość produktu.

   Sochaccy
   179
   48 Przedmioty

   Opis

   Gatunek kawy
   Arabica
   Kontynent pochodzenia kawy
   Afryka
   Kraj pochodzenia kawy
   Burundi
   Region pochodzenia kawy
   Gitega
   Subregion
   Agahore
   Metoda przetwarzania kawy
   Fully Washed
   Wiodąca odmiana kawy
   Bourbon Mbrizi
   Zbiory kawy
   2019
   Wiodące nuty smakowe
   czarna porzeczka
   Wysokość położenia plantacji
   4) od 1 500-2 000 m.n.p.m.
   Kawa
   kawa świeżo palona (1-2 dni przed wysyłką)
   Kategoria kawy
   Plantacja
   Poziom kofeiny
   Średni
   Kwasowość
   Średnia
   Data palenia na opakowaniu.
   jest
   Kawa wysyłana z
   palarni kawy

   Specyficzne kody

   ean13
   5901530000018

   Recenzje produktów / Pytania i odpowiedzi

   Średnia ocena

   0.0
   0 Recenzja
   Świetny 0
   Dobry 0
   Średni 0
   Słaby 0
   Nie dla mnie 0

   • Recenzje (0)
   • Pytania i Odpowiedzi (0)
   @COMMENT_AVATAR@

   @CUSTOMER_NAME@

   @AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
   @VERIFY_PURCHASE@
   (@COMMENT_GRADE@)
   @COMMENT_DATE@
   @COMMENT_NO_APPROVE@

   @COMMENT_TITLE@

   @COMMENT_COMMENT@

   @COMMENT_IMAGES@
   @COMMENT_VIDEOS@
   Czy to jest pomocne? @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENTS_NB@ Napisz komentarz

   @COMMENT_TITLE@

   @CUSTOMER_NAME@ @AUTHOR_PROFILE@
   @COMMENT_DATE@
   @COMMENT_NO_APPROVE@

   @COMMENT_COMMENT@

   Odpowiedzi @ANSWERS_NB@ Lubię @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ Nielubiany @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Uwagi @COMMENTS_NB@
   Napisz odpowiedź Dodaj komentarz
   @COMMENT_AVATAR@

   @CUSTOMER_NAME@

   @AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
   @VERIFY_PURCHASE@
   @COMMENT_DATE@
   @COMMENT_NO_APPROVE@

   @COMMENT_COMMENT@

   @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@ Odpowiedź
   @TOTAL_USEFULNESS@
   @COMMENT_COMMENT@

   @CUSTOMER_NAME@

   @AUTHOR_PROFILE@
   @COMMENT_DATE@
   @COMMENT_NO_APPROVE@
   Dodaj komentarz @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@
   @COMMENT_AVATAR@

   @CUSTOMER_NAME@

   @AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
   @VERIFY_PURCHASE@
   @COMMENT_DATE@
   @COMMENT_NO_APPROVE@

   @COMMENT_COMMENT@

   @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Odpowiedź

   @COMMENT_COMMENT@

   @CUSTOMER_NAME@

   @AUTHOR_PROFILE@
   @COMMENT_DATE@
   @COMMENT_NO_APPROVE@
   @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Odpowiedź

   Zobacz także

   Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

   FAQ's często zadawane pytania

   • Co to jest kawa świeżo palona?

    Za kawę świeżo paloną uznaje się kiedy upłynęło minimum 24 godziny od daty wypalenia ale nie więcej niż 14 dni. Kawa po wypaleniu potrzebuje 24 godzin na odpoczynek-odgazowanie, po upływie 14 dni od daty palenia dochodzi do utraty blisko 20% intensywności aromatu jak i smaku. 

   • Jakie palenie kawy wybrać?

    Jeżeli przygotowujesz kawę metodami alternatywnymi (AeroPress, Drip, dripper, V60, Chemex...) koniecznie spróbuj kawy w paleniu jasnym.

    Jeżeli przygotowujesz kawę w ekspresie ciśnieniowym, przelewowym czy kawiarce, spróbuj kawy w paleniu średnim; jest najbardziej uniwersalnym wypalenie kawy; najczęściej wybieranym.

    Jeżeli przygotowujesz kawę w tygielku, spróbuj palenia ciemnego.

    Kawa wypalona na jasno zawiera więcej kofeiny niż kawa palona na średnio czy ciemno. Zwykle są bardziej wyczuwalne nuty cytrusów, kwiatów.

    Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z kawami świeżo palonymi lub z tą konkretną kawą najlepiej pierwszy raz wypróbuj ją w paleniu średnim. Palenie średnie jest najbardziej zbalansowanym paleniem pomiędzy kwasowością cytrusów a wyrazistą czekoladą, kakao.

    Palenie ciemne, często kojarzone z paleniem włoskim, to eksponowanie w kawie nut kakao, ciemnej czekolady; mniej wyczuwalne są nuty owocowe, kwiatów. Kawa palona na ciemno zawiera najmniej kofeiny z wszystkich 3 paleń.

   • Co to jest jasne palenie kawy?

    Jasne palenie kawy (Cynamon, New England, Light Roast, Light City, Half City) to proces palenia ziaren kawy, który prowadzi do uzyskania lekkiego koloru i delikatnego smaku. Podczas jasnego palenia, ziarna są poddawane krótkiemu procesowi palenia (około 5-7 minut) przy stosunkowo niskiej temperaturze. Podczas tego procesu, cukry zawarte w ziarnach kawy zaczynają karmelizować się, ale nie tak intensywnie jak w przypadku ciemnego palenia.

    Kawa z jasnego palenia ma wyraźną kwasowość i delikatne, owocowe i kwiatowe aromaty. Kawa z jasnego palenia jest często preferowana przez miłośników kawy, którzy cenią sobie subtelne, kompleksowe smaki i aromaty.

    Takie kawy są szczególnie popularne w krajach skandynawskich, gdzie jasno palona kawa jest traktowana jak produkt luksusowy i pite jest w mniejszych ilościach, ale w lepszej jakości. Jednakże, ze względu na kwaśny smak i delikatność, kawa z jasnego palenia nie jest lubiana przez wszystkich miłośników kawy. Kawa jasno palona jest popularna wśród miłośników alternatywnego sposobu przygotowywania kawy.

   • Co to jest średnie palenie kawy?

    Średnie palenie kawy (American, City Roast Medium, Regular Roast, City Roast, Breakfast Roast)to proces palenia ziaren kawy, który znajduje się pomiędzy jasnym a ciemnym paleniem. W trakcie średniego palenia, ziarna są palone przez około 10-15 minut przy umiarkowanej temperaturze. Podczas tego procesu, cukry zawarte w ziarnach kawy zaczynają karmelizować się, co nadaje kawie słodkawy smak, a kwasowość ziaren jest delikatnie zredukowana. Ziarna zyskują bardziej złożone aromaty, w tym nuty orzechowe, kwiatowe i owocowe.

    Średnie palenie kawy jest to najczęściej preferowane wypalenie kawy przez miłośników kawy, ponieważ zachowuje ono subtelne smaki ziaren, jednocześnie dodając nieco słodyczy i pełności smaku. Kawa ze średniego palenia jest również popularna w wielu kawiarniach i restauracjach, ponieważ ma zrównoważony smak i aromat, który jest lubiany przez szerokie grono konsumentów.

   • Co to jest ciemne palenia kawy?

    Ciemne palenie (Full City Roast, Vienna, Full-City Roast, After Dinner Roast) kawy to proces palenia ziaren kawy, który prowadzi do uzyskania bardzo ciemnego koloru i intensywnego smaku. Ziarna kawy są palone przez dłuższy czas i przy wyższej temperaturze niż w przypadku jasnego lub średniego palenia.

    Podczas ciemnego palenia kawy, cukry zawarte w ziarnach kawy ulegają karmelizacji, a kwasowość ziaren jest niemal całkowicie usunięta. W rezultacie, kawa z ciemnego palenia ma intensywny, gorzki smak z nutami czekolady, karmelu i orzechów.

    Ciemne palenie kawy jest popularne w niektórych regionach, takich jak Włochy, gdzie espresso z ciemnego palenia jest często preferowana. Jednakże, ze względu na intensywny smak i brak subtelnych smaków, nie jest to preferowany sposób palenia kawy przez niektórych miłośników kawy.

   • Nuty smakowe co to jest?

    To naturalny smak kawy, otrzymany wyłącznie za pomocą wypalania kawy bez żadnych sztucznych dodatków czy konserwantów. Bogactwo kawy właśnie polega na różnorodności smaków kawy pochodzącej z różnych regionów świata.

   • Ile kawy kupić w sklepie palarni kawy?

    Ilość kawy, którą należy kupić w palarni kawy, zależy od indywidualnych preferencji i potrzeb.

    Jeśli pijesz kawę codziennie i lubisz świeżo paloną kawę, to warto kupić na zapas wystarczającą ilość na 2 tygodnie. Zaleca się, aby kupować wystarczającą ilość, aby uniknąć utraty świeżości.

    Jednym ze sposobów na określenie odpowiedniej ilości kawy do zakupu jest obliczenie średniej ilości spożywanej kawy na dzień lub na tydzień. Na podstawie tej informacji można określić, ile kawy ziarnistej należy kupić w palarni, aby mieć zapas na odpowiedni okres czasu.

    Jeżeli do przygotowania kawy używasz ekspresu ciśnieniowego z młynkiem, warto kupić takie opakowanie kawy (75g.,250g.,500g.,1000g.) żeby w całości przesypać kawę do pojemnika na ziarno.

    Warto również wziąć pod uwagę swoje preferencje smakowe i wybierać kawę, która najlepiej odpowiada Twoim upodobaniom. Sklep Sochaccy.Co oferuje do zakupu próbki kaw 75g, co pozwala na wypróbowanie różnych smaków i wybór ulubionego rodzaju.

    Ostatecznie, ilość kawy, którą należy kupić w palarni, zależy od indywidualnych preferencji i potrzeb, ale warto kupić wystarczającą ilość, aby uniknąć ciągłego chodzenia do sklepu po świeżą kawę.

   • Czy kupię u was kawę rozpuszczalną?

    Nie. Nie mamy takich kaw w ofercie. Jesteśmy palarnią kawy, zajmujemy się tylko naturalną kawą, przetwarzając ją jedynie w formie wypalania i ewentualnie mielenia.

   • Czy oferujecie kawy smakowe?

    Nie w naszej ofercie nie ma kaw smakowych.

   • Czy kawa jest napojem wegetariańskim?

    Czarną kawą otrzymuje się poprzez zalanie zmielonych ziaren kawowca, tak więc kawa jest w 100% wege.

   • Czy znajdę u Was kawę instant?

    Nie, nie mamy w ofercie kawy instant. Jesteśmy palarnią kawy, zajmujemy się tylko naturalną kawą, przetwarzając ją jedynie w formie wypalania i ewentualnie mielenia.

   • W jakim paleniu kawy jest najwięcej kofeiny?

    Ilość kofeiny w kawie zależy nie tylko od metody palenia, ale również od rodzaju kawy oraz sposobu jej przygotowania. Jednak ogólnie uważa się, że kawa palona jasno, zawiera nieco więcej kofeiny niż ciemno palona.

    Jasno palona kawa zachowuje większość naturalnych smaków i aromatów ziaren kawy, ale ma większą ilość olejków i związków fenolowych, które są usuwane podczas dalszego palenia. Dlatego też w jasno palonej kawie kofeina pozostaje w większej ilości.

   • Jaką kawę kupić lepiej ziarnistą czy mieloną?

    Decyzja między kawą ziarnistą a mieloną zależy od kilku czynników. Po pierwsze, kawa ziarnista zwykle ma dłuższą trwałość niż kawa mielona, ponieważ ziarna kawy zachowują świeżość i aromat dłużej. Dlatego, jeśli chcesz cieszyć się najświeższą kawą, najlepiej kupić kawę ziarnistą i zmielić ją tuż przed parzeniem. Po drugie, kawa mielona jest bardziej wygodna i szybsza w przygotowaniu, ponieważ nie wymaga mielenia przed parzeniem. Dlatego, jeśli nie masz czasu na mielenie kawy przed każdym parzeniem, kawa mielona może być bardziej odpowiednia dla Ciebie. Po trzecie, kawa ziarnista oferuje większą kontrolę nad procesem parzenia kawy i pozwala dostosować grubość mielenia do preferencji smakowych. W przypadku kawy mielonej, jej grubość mielenia została już ustalona, co może wpłynąć na smak kawy. Podsumowując, decyzja między kawą ziarnistą a mieloną zależy od Twoich indywidualnych preferencji i potrzeb. Jeśli zależy Ci na świeżości i kontroli nad procesem parzenia kawy, lepiej wybrać kawę ziarnistą i zmielić ją tuż przed parzeniem. Jeśli jednak szukasz wygody i szybkości, kawa mielona może być bardziej odpowiednia dla Ciebie.

   • Dlaczego nie mogę się zalogować?

    W związku ze zmianą platformy z dniem 28 czerwca 2023 roku zostały trwale usunięte wszystkie konta i związane z nimi informacje na SwiezoWypalana.pl do dnia 28 czerwca 2023.

    Zapraszamy do założenia konta na nowej platformie SwiezoWypalana.pl.

    Dlaczego Warto?

    • cała szczegółowa historia zakupów kawy w jednym miejscu,
    • dokumenty finansowe w jednym miejscu(faktury, paragony, proformy),
    • wszystkie Twoje wpisy, opinie, komentarze umieszczone na stronach kaw czy na stronach blogu będą dostępne dla Ciebie w jednym miejscu,
    • łatwość w weryfikowaniu jaki jest status zamówionej kawy,
    • czekasz na powrót której z kaw - pełne zarządzanie alertami z poziomu knota

    Nowa SwiezoWypalana.pl to:

    • łatwości nawigacji i intuicyjny interfejs użytkownika, łatwo znaleźć to, czego się szuka, więcej wydajnych filtrów itp.
    • wysoka wydajności i szybkości ładowania strony,
    • przejrzysty, nowoczesny, minimalistyczny projekt,
    • odnowiony blog; łatwość w komentowaniu, ocenianiu,
    • nowoczesna i bezpieczna technologia,

    Bez zmian pozostaje:

    • adres sklepu,
    • jakość i wybór kawy,
    • firma; SwiezoWypalana-Kamila Sochacka,
    • szybka wysyłka świeżo palonej kawy,
    • ceny kawy,
    • minimalny próg dla darmowej dostawy,

    Przepraszam za powstałe utrudnienia.