Strefa Kawy

Strefa Kawy Lokalna – opinia palarni, smak i kawy podobne

Ta strona powstała z codziennych rozmów z naszymi klientami. Bardzo często zaczynacie kontakt z nami od słów: „Do tej pory piłam kawę Strefa Kawy Lokalna, co możecie mi polecić na zmianę?”. Zebraliśmy więc informacje o popularnych profilach smakowych, by pomóc Ci znaleźć podobny, ale rzemieślniczy odpowiednik w naszej palarni.

profil: orzechowo-kakaowy orzech kakao pralina orzech laskowy czekolada

W skrócie: Strefa Kawy Lokalna ma profil orzechowo-kakaowy, z nutami: orzech, kakao, pralina. Jeśli Ci smakuje, niżej znajdziesz kawy o podobnym profilu i propozycję Głównego Roastera ze świeżo palonych ziaren.

Lokalna oferuje smaki orzecha laskowego, kakao oraz pralin. Na naszych degustacjach ta kawa wypadła w profilu orzechowo-kakaowym, z nutami: orzech, kakao i pralina.

Co wiemy o tej kawie

  • Strefa Kawy Lokalna to 100% arabika – według opisu kawy na stronie strefa-kawy.pl.
  • Pochodzenie ziaren według opisu kawy na stronie strefa-kawy.pl: Meksyk, Kenia, Honduras i Indie.
  • Według opisu kawy na stronie strefa-kawy.pl – region: kirinyaga, obróbka: myta, wysokość uprawy: 1500–2000 m n.p.m..
  • Opis kawy na stronie strefa-kawy.pl wymienia nuty: orzech, kakao, pralina, orzech laskowy i czekolada.

Stan informacji: . Źródło: opis tej kawy na stronie strefa-kawy.pl.

Co ten wybór mówi o Twoim guście

Wybierasz kawę okrągłą i przewidywalną: czekolada, orzech, niska kwasowość. To smak, który dobrze znosi mleko i wybacza drobne błędy w parzeniu.

Ile wiesz o tej kawie speciality?

To kawa speciality – i to dobrze. Ale nawet wśród kaw speciality opisy bardzo się różnią. W opisie kawy Strefa Kawy Lokalna nie znaleźliśmy odmiany ziarna, oceny SCA ani informacji o dacie palenia i wypalaniu na zamówienie.

InformacjaStrefa Kawy LokalnaKawa speciality z Rzemieślniczej Palarni Kawy Sochaccy
Kraj i region Meksyk, Kenia, Honduras, Indie – kirinyaga Kraj i region, a przy kawach z jednego pochodzenia także farma lub stacja obróbki, jeśli je znamy.
Odmiana Odmiana nie jest podana. Odmianę podajemy przy każdej kawie z jednego pochodzenia.
Obróbka myta Sposób obróbki ziarna podajemy przy każdej kawie z jednego pochodzenia.
Wysokość uprawy 1500–2000 m n.p.m. Wysokość uprawy podajemy przy kawach z jednego pochodzenia, gdy zna ją producent.
Ocena SCA Ocena SCA nie jest podana w opisie. Kawy speciality z naszej oferty mają co najmniej 80 pkt na 100 według standardów SCA.
Data palenia i świeżość Opis nie mówi, kiedy kawa jest wypalana. Większość zamówień wypalamy i wysyłamy tego samego dnia – kawa jedzie do Ciebie zaraz po wypaleniu.

Nawet najlepsze ziarno traci, jeśli leży tygodniami po wypaleniu. Dlatego przy kawie speciality pytaj nie tylko o pochodzenie, ale też o datę palenia.

Świeżość w kawie to nie slogan, tylko chemia. Szczyt przypada na 2–14 dni od wypalenia; w metodach przelewowych od 2. dnia, w espresso od 5., kiedy ziarno odda nadmiar CO₂. Część aromatów znika szybko – po 8 dniach poziom metanotiolu, jednego z nośników zapachu świeżej kawy, spada do ok. 30% (przegląd literatury SCA). Im krócej kawa czeka między piecem a filiżanką, tym więcej z jej nut zostaje. Dlatego większość zamówień wypalamy i wysyłamy tego samego dnia. Źródło: przegląd literatury SCA o czerstwieniu kawy.

Nie chowamy się za wymyślnymi nazwami. Nasze kawy podpisujemy własnym nazwiskiem – Sochaccy – bo wiemy, że są wysokiej jakości.

Lubisz ten typ kawy? Sprawdź, jak smakuje ten sam kierunek w naszym paleniu.

Z naszej palarni – palone u nas na zamówienie

Spróbuj świeżo palonej kawy prosto z palarni kawy speciality: nasze firmowe kawy i blendy, kawa niespodzianka, voucher i abonament.

Kawy o podobnym profilu

Kawy marek sklepowych o profilu najbliższym Strefa Kawy Lokalna. To punkt odniesienia, a nie zamiennik: przy kawie speciality o efekcie w filiżance decydują ziarno, palenie i świeżość.

Najczęstsze pytania

Jak smakuje Strefa Kawy Lokalna?

Lokalna oferuje smaki orzecha laskowego, kakao oraz pralin. Na naszych degustacjach ta kawa wypadła w profilu orzechowo-kakaowym, z nutami: orzech, kakao i pralina.

Czy Strefa Kawy Lokalna to 100% arabika?

Strefa Kawy Lokalna to 100% arabika – według opisu kawy na stronie strefa-kawy.pl.

Skąd pochodzą ziarna Strefa Kawy Lokalna?

Pochodzenie ziaren według opisu kawy na stronie strefa-kawy.pl: Meksyk, Kenia, Honduras i Indie.

Jaka kawa jest podobna do Strefa Kawy Lokalna?

Podobny profil smakowy (orzechowo-kakaowy) mają m.in.: Pellini Top Nobile, Beans Republic Brazylijski i Hausbrandt Kawa ziarnista Hausbrandt Kawa ziarnista H.Hausbrandt 1kg. Kawę ze świeżo palonych ziaren o najbliższym profilu dobierze Ci Główny Roaster Tomasz Sochacki.

← Wszystkie kawy od A do Z