Cafe Creator

Cafe Creator 25 kawa organic – opinia palarni, smak i kawy podobne

Lubisz Cafe Creator 25 kawa organic, ale ciekawi Cię, jak smakuje kawa prosto z pieca? Od takiego pytania zaczyna się wiele rozmów w naszej palarni. Na tej stronie zebraliśmy to, co wiemy o kawie Cafe Creator 25 kawa organic, i pokazujemy, które z naszych świeżo palonych kaw mają podobny kierunek smaku – żeby zmiana była krokiem naprzód, a nie skokiem w nieznane.

profil: kwiatowy czarna herbata owoce

W skrócie: Cafe Creator 25 kawa organic ma profil kwiatowy, z nutami: czarna herbata, owoce. Jeśli Ci smakuje, niżej znajdziesz kawy o podobnym profilu i propozycję Głównego Roastera ze świeżo palonych ziaren.

Kawa Organic ➤ Naturalna Kawa Zielona ☕ Z Naturalnej Uprawy ⭐ Dłuższa Świeżość & Większa Zawartość Witamin ✅ Dobra Cena • Błyskawiczna Dostawa ✅ Zapraszamy! W naszych próbach ta kawa wypadła w profilu kwiatowym, z nutami: czarna herbata i owoce.

Co wiemy o tej kawie

  • Cafe Creator 25 kawa organic to 100% arabika – według opisu kawy na stronie cafecreator.pl.
  • Pochodzenie ziaren według opisu kawy na stronie cafecreator.pl: Etiopia, Honduras, Kamerun i Kongo.
  • Według opisu kawy na stronie cafecreator.pl – region: santa barbara, obróbka: naturalna, wysokość uprawy: 1650 m n.p.m..
  • Opis kawy na stronie cafecreator.pl wymienia nuty: czarna herbata i owoce.
  • To kawa bezkofeinowa.

Stan informacji: . Źródło: opis tej kawy na stronie cafecreator.pl.

Co ten wybór mówi o Twoim guście

Cenisz lekkość i aromat: kwiaty, herbatę, delikatność. To najsubtelniejszy z profili, typowy dla jasno palonych arabik z wysokich upraw.

Co podaje opis, a czego nie

Porównaliśmy opis kawy Cafe Creator 25 kawa organic z tym, co podajemy przy naszych kawach. Nie ma w nim odmiany ziarna, oceny SCA ani informacji o dacie palenia i wypalaniu na zamówienie.

InformacjaCafe Creator 25 kawa organicKawa speciality z Rzemieślniczej Palarni Kawy Sochaccy
Kraj i region Etiopia, Honduras, Kamerun, Kongo – santa barbara Kraj i region, a przy kawach z jednego pochodzenia także farma lub stacja obróbki, jeśli je znamy.
Odmiana Brak informacji o odmianie ziarna. Odmianę podajemy przy każdej kawie z jednego pochodzenia.
Obróbka naturalna Sposób obróbki ziarna podajemy przy każdej kawie z jednego pochodzenia.
Wysokość uprawy 1650 m n.p.m. Wysokość uprawy podajemy przy kawach z jednego pochodzenia, gdy zna ją producent.
Ocena SCA Ocena SCA nie jest podana. Kawy speciality z naszej oferty mają co najmniej 80 pkt na 100 według standardów SCA.
Data palenia i świeżość W opisie kawy nie ma informacji, kiedy jest palona ani czy jest wypalana na zamówienie. Większość zamówień wypalamy i wysyłamy tego samego dnia – kawa jedzie do Ciebie zaraz po wypaleniu.

Dwie kawy speciality z tego samego regionu potrafią smakować zupełnie inaczej. Różnicę robi palacz i to, ile dni minęło od wypalenia do parzenia.

Data palenia mówi o smaku więcej niż niejedna etykieta. Kawa najwięcej daje w oknie od 2 do 14 dni po wypaleniu – przelew możesz parzyć od 2. dnia, espresso najlepiej od 5., po odgazowaniu. Potem aromat słabnie: według badań zebranych w przeglądzie SCA po 8 dniach zostaje ok. 30% metanotiolu, jednego ze związków odpowiedzialnych za zapach świeżej kawy. Im krócej kawa czeka między piecem a filiżanką, tym więcej z jej nut zostaje. Dlatego większość zamówień wypalamy i wysyłamy tego samego dnia. Źródło: przegląd literatury SCA o czerstwieniu kawy.

Za każdą naszą kawą stoi nazwisko, a nie wymyślona marka. Podpisujemy je jako Sochaccy, bo bierzemy odpowiedzialność za to, co jest w paczce.

Lubisz ten typ kawy? Sprawdź, jak smakuje ten sam kierunek w naszym paleniu.

Kawy o podobnym profilu

Jeśli znasz którąś z tych kaw ze sklepu, łatwiej wyobrazisz sobie profil Cafe Creator 25 kawa organic: kierunek smaku jest podobny, choć każda z tych kaw ma własny charakter.

Najczęstsze pytania

Jak smakuje Cafe Creator 25 kawa organic?

Kawa Organic ➤ Naturalna Kawa Zielona ☕ Z Naturalnej Uprawy ⭐ Dłuższa Świeżość & Większa Zawartość Witamin ✅ Dobra Cena • Błyskawiczna Dostawa ✅ Zapraszamy! W naszych próbach ta kawa wypadła w profilu kwiatowym, z nutami: czarna herbata i owoce.

Czy Cafe Creator 25 kawa organic to 100% arabika?

Cafe Creator 25 kawa organic to 100% arabika – według opisu kawy na stronie cafecreator.pl.

Skąd pochodzą ziarna Cafe Creator 25 kawa organic?

Pochodzenie ziaren według opisu kawy na stronie cafecreator.pl: Etiopia, Honduras, Kamerun i Kongo.

Jaka kawa jest podobna do Cafe Creator 25 kawa organic?

Podobny profil smakowy (kwiatowy) mają m.in.: KWH Kawa ziarnista KWH Ethiopia Koke Yirgacheffe Carbonic Maceration 250g, Segafredo Zanetti Sklep Segafredo i Gimoka Vellutato 100% Arabica. Kawę ze świeżo palonych ziaren o najbliższym profilu dobierze Ci Główny Roaster Tomasz Sochacki.

← Wszystkie kawy od A do Z